وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

پربازدیدترین

۱۳۹۹/۹/۴ - ۰۸:۳۱
برگزاری کارگاه آموزشی آیین همسرداری با موضوع تحكيم بنيان خانواده در شهرستان زاهدان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ در راستای خدمت گذاری و اطلاع رسانی به جامعه بانوان به مناسبت هفته بسیج در تاریخ 4آذرماه 99 کارگاه آموزشی تحكيم بنيان خانواده با حضور جمعی از بانوان به کارشناسی سر کارخانم سالاری فر در محل کانون فرهنگی زنان بلوچ استان برگزار گردید .
۱۳۹۹/۹/۴ - ۰۷:۵۷
برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در شهرستان نیکشهر
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از نیکشهر ، به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ در راستای خدمت گذاری و اطلاع رسانی به جامعه بانوان به مناسبت هفته بسیج در تاریخ 4آذرماه 99 کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با کارشناسی سر کارخانم حبیبه رئیسی در شهرستان نیکشهر حوزه بسیج خواهران با حضور جمعی از بانوان برگزار شد .
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۷:۰۰
برگزاری جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در خاش
فرماندار خاش: همگامی و همراهی علما و معتمدین و مشارکت مردم طی چند روز اخیر نشان از اهمیت موضوع و اطلاع رسانی به موقع دارد.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۶:۵۲
دیدار با خانواداه شهید به مناسبت هفته بسیج
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان ، 4 آذر ماه 99 ، همزمان با هفته بسیج ، امام جمعه معزز شهر بنجار ،بخشدار محترم و فرمانده حوزه نجف اشرف این شهر از مادر شهید غلامعلی پیری پور عیادت و دیدار و دلجویی کردند.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۹:۱۸
اهدای خون بسیجیان و اعضای افتخاری کانون زنان بلوچ به مناسبت هفته بسیج
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از چابهار؛ امروز بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به دلیل شرایط بیماری کرونا و کاهش آمار مراجعات به مرکز اهدای خون، بسیجیان و اعضای افتخاری کانون زنان بلوچ چابهار اقدام به اهدای خون خود کرده و در این حرکت خیر خواهانه و خدا پسندانه داوطلبانه به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۷:۱۷
اخطار به 7 نانوایی در شهرستان زابل
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان "،صبح روز چهارشنبه 5 آذرماه 99 ، رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان زابل در ادامه روند نظارت بر واحدهای نانوایی و به منظور بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی ، قیمت و وزن چانه انواع نان ، نحوه و میزان مصرف آرد خبازی با حضور اعضاء کارگروه آرد و نان از نانوایی های سطح شهرستان زابل بازدید و بازرسی بعمل آورد .
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۶:۵۶
برگزاری جلسه تخصصی اجرایی بین بخشی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از ایرانشهر؛ جلسه بین بخشی به عنوان مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور با عنوان طرح ملی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مبتنی بر برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ٬ جانشین فرماندهی سپاه شهرستان و فرماندهان نواحی و محلات٬ ریاست مرکز بهداشت شهرستان و برخی از مسئولین سایر ادارات شهرستان و مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت شهرستان در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۶:۴۸
بسیج دانشگاه عرفان و معرفت است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان ،4 آذر ماه 99 ، حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل به مناسبت هفته بسیج ، با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان دیدار کرد.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۶:۴۷
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای " طرح شهید حاج قاسم سلیمانی" در شهرستان نیکشهر
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بسیج ملی با عنوان طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور مدیریت و کنترل اپیدمی کووید -١٩ به شیوه محله و خانواده محور در سالن کنفرانس فرمانداری نیکشهر برگزار گردید.
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۶:۵۸
دیدار با خانواده شهداء وافتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی به مناسبت هفته بسیج
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان ، 4 آذر ماه 99 ،طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج شامل : سوزن دوزی،صنایع دستی،خیاطی و صنایع تبدیلی "تولید کشک و آچار" با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر،سردار آبسالان جانشین سپاه سلمان استان ،پورشهابی فرمانده سپاه شهرستان هامون ، غلامیان بخشدار تیمورآباد و ریش سفیدان و معتمدین شهر علی اکبرو به همت حوزه کوثر سپاه شهرستان هامون افتتاح گردید.

خبر اول

بعدی
قبلی
۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۰۷:۳۸
۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی به زنان سرپرست خانوار پرداخت می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان‌وبلوچستان گفت:‌ براساس تفاهم‌نامه مشترک میان معاونت صنایع‌دستی با بنیاد کرامت رضوی ۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی از ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ریال به زنان سرپرست خا...
عناوین مرتبط:
۱۳۹۹/۸/۱۹ - ۰۴:۵۳
سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در"سراوان"/ تمهیدات ایمنی طلافروش مانع از سرقت شد
فرمانده انتظامی استان از سرقت نافرجام چند فرد مسلح از یک طلافروشی در "سراوان" خبر داد.
عناوین مرتبط:
۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۰۹:۱۵
گزارش کارگاه آموزشی حقوق بانوان ، کانون فرهنگی زنان سیستان
نهاد خانواده به عنوان بهترین و مهم‌ترین بستر رشد کودک، همواره مورد توجه قانون‌گذاران و مصلحان اجتماعی بوده است و با اتفاق نظر، همگی والدین را شایسته‌ترین افراد برای نگه‌داری و مراقبت طفل معرفی می‌کنند...
عناوین مرتبط:
۱۳۹۹/۸/۱ - ۰۷:۴۳
شهرستان زابل:
بازدید شبانه مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه مهم و ملی سالن اختصاصی کشتی
عناوین مرتبط:
۱۳۹۹/۸/۲۷ - ۰۷:۳۸
۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی به زنان سرپرست خانوار پرداخت می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان‌وبلوچستان گفت:‌ براساس تفاهم‌نامه مشترک میان معاونت صنایع‌دستی با بنیاد کرامت رضوی ۴۰۰ فقره وام اشتغال‌زایی از ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ریال به زنان سرپرست خا...
۱۳۹۹/۸/۱۹ - ۰۴:۵۳
سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در"سراوان"/ تمهیدات ایمنی طلافروش مانع از سرقت شد
فرمانده انتظامی استان از سرقت نافرجام چند فرد مسلح از یک طلافروشی در "سراوان" خبر داد.
۱۳۹۹/۸/۱۴ - ۰۹:۱۵
گزارش کارگاه آموزشی حقوق بانوان ، کانون فرهنگی زنان سیستان
نهاد خانواده به عنوان بهترین و مهم‌ترین بستر رشد کودک، همواره مورد توجه قانون‌گذاران و مصلحان اجتماعی بوده است و با اتفاق نظر، همگی والدین را شایسته‌ترین افراد برای نگه‌داری و مراقبت طفل معرفی می‌کنند...
۱۳۹۹/۸/۱ - ۰۷:۴۳
شهرستان زابل:
بازدید شبانه مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه مهم و ملی سالن اختصاصی کشتی

اخبار لیستی زیر تیتر یک سرویس

۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۷
كشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس ایرانشهر
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۵
19 هزار تذکر و اعمال قانون یک هزار خودرو در یک هفته از اجرای طرح در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اعمال محدودیت های ترافیکی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای 19 هزار تذکر لسانی و اعمال قانون 1000 دستگاه خودرو در یک هفته از اجرای طرح در استان خب...
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۳
کشف محموله قاچاق به ارزش 56 میلیارد ریال در جنوب شرق کشور
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از توقیف یک محموله سنگین کالای قاچاق به ارزش بالغ بر 56 میلیارد ریال در عملیات پلیس استان در جنوب شرق کشور خبر داد .
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۸:۵۹
کشف 89 فقره سرقت در جنوب شرق کشور
با تلاش شبانه روزی پلیس عاملان 89 فقره سرقت در جنوب شرق کشور دستگیر و10 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۹:۳۸
توزیع 1000 بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده کرونا
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان، صبح روز چهارشنبه 5 آذرماه 99، به مناسبت هفته بسیج و در راستای اجرای رزمایش کمک مومنانه تعداد ۱ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم شهرستان زابل توز...
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۹:۳۲
بیانیه و پیام تسلیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیکشهر در پی شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از نیکشهر ، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۹:۰۷
برگزاری یادواره شهدای زن در شهرستان چابهار
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از چابهار؛ مراسم یادواره شهدای زن شهرستان پنج شنبه 6 آذر ماه به مناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه شهرستان، معاونت فرهنگی سپاه، مسئول حوزه نمایندگی ول...
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۴۱
رفع مشکلات و رسیدگی به خواسته‌های کادر درمان
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: شیوع گسترده ویروس کرونا و طولانی شدن زمان، خستگی نیروها را بیشتر می کند و لازم است تا برای ایجاد انگیزه بین‌نیروها به مشکلات و خواسته هایشان رسیدگی شود.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۳۸
فراخوان استخدام و بورسیه دانشجویان پزشکی در پليس استان سیستان و بلوچستان
معاون بهداشت، امداد و درمان فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از فراخوان ویژه استخدام و بورسیه دانشجویان پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۳۷
کشف 61 میلیارد ریال کالای قاچاق در سیستان وبلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 61 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط پلیس استان طی 48 ساعت خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۲۱
عضویت در سایت‌های غیرمجاز زمینه ساز انجام اقدامات مجرمانه
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ‌ "حسن کیخا" رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: کاربران به محض ورود به سایت‌های غیرمجاز و به جهت ...
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۲۰
انهدام باند شرارت آمیز توسط پلیس سیستان وبلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام اعضاء یک باند مخوف شرارت آمیز در طرح ضربتی پلیس شهرستان هیرمند خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۱۸
کشف قریب به 3 تن مواد افیونی در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق وکشف قریب به 3 تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه پلیس استان خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۸ - ۰۷:۱۴
بیانیه نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در پی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان در پی ترور شهید فخری‌زاده طی بیانیه‌ای عنوان داشت: این اقدامات پست نه تنها دشمنان صهیونیست را از منجلاب تباهی نجات نخواهد داد، بلکه عمر نحس و دوران تاریک ظلم و ستم...
۱۳۹۹/۹/۵ - ۰۹:۱۸
اهدای خون بسیجیان و اعضای افتخاری کانون زنان بلوچ به مناسبت هفته بسیج
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از چابهار؛ امروز بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج و به دلیل شرایط بیماری کرونا و کاهش آمار مراجعات به مرکز اهدای خون، بسیجیان و اعضای افتخاری کانون زنان...

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۷:۵۹
۷۰۰ تن مرغ در سیستان‌ و بلوچستان توزیع شده است
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان ‌و بلوچستان گفت: ۷۰۰ تن مرغ منجمد در مرحله اول براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار در چند روز اخیر در بین عاملان فروش در سراسر این استان ...
۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۷:۵۲
تردد در راه‌های سیستان و بلوچستان سه میلیون کاهش یافت
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از کاهش سه میلیون و ۲۸۱ هزار تردد خودروها در مسیرهای ارتباطی این استان در سالجاری تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۷:۵۰
مطالعات آبرسانی به ۹۳۰ روستای سیستان ‌و بلوچستان تکمیل شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان‌ و بلوچستان گفت: مطالعات آبرسانی به ۹۳۰ روستا در قالب ۱۳ مجتمع آبرسانی برای رفع مشکلات روستاهایی که فاقد هرگونه تاسیسات و یا دچار تنش آبی هستند تکمیل و آماده اجراست.
۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۴:۵۶
تقدیر منتخبین مردم در شهرستان دلگان از پلیس "به دنبال دستگیری سارقان مسلح و قاتل فراری"
به دنبال دستگیری سارقان مسلح و قاتل فراری، تعدادی از منتخبین مردم در شورای شهر شهرستان دلگان استان با حضور در مقر انتظامي از اقدامات پلیس تقدیر کردند .
۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۴:۴۰
مولانا سلامی نماینده محترم مردم سربلند استان سیستان و بلوچستان در خصوص شهادت دکتر محسن فخری زاده پیامی به شرح ذیل صادر کردند:*
يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
۱۳۹۹/۹/۱۰ - ۰۴:۳۸
مردم قوه قضائیه را پناهگاه خود می‌دانند/ ضرورت اقدام عاجل در برخورد با تخلفات/ برخورد با قانون‌شکنی‌ها با همراهی مردم مواجه خواهد شد
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: مطالبه مردم برخورد با قانون‌شکنی‌هاست و در صورت برخورد جدی و قاطع، فضای اجتماعی و مردم با برخوردها همراهی می‌کنند.
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۷
كشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس ایرانشهر
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۵
19 هزار تذکر و اعمال قانون یک هزار خودرو در یک هفته از اجرای طرح در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اعمال محدودیت های ترافیکی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای 19 هزار تذکر لسانی و اعمال قانون 1000 دستگاه خودرو در یک هفته از اجرای طرح در استان خب...
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۹:۱۳
کشف محموله قاچاق به ارزش 56 میلیارد ریال در جنوب شرق کشور
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از توقیف یک محموله سنگین کالای قاچاق به ارزش بالغ بر 56 میلیارد ریال در عملیات پلیس استان در جنوب شرق کشور خبر داد .
۱۳۹۹/۹/۹ - ۰۸:۵۹
کشف 89 فقره سرقت در جنوب شرق کشور
با تلاش شبانه روزی پلیس عاملان 89 فقره سرقت در جنوب شرق کشور دستگیر و10 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.