وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
مقاله / پربیننده ترین خبرها
نکات تغذیه‌ای برای بهبودیافتگان کرونا

در دوران نقاهت بیماری، اشتهای از دست رفته فرد افزایش یافته و این زمان بهترین فرصت برای جبران کمبود آب، ویتامین‌ها، پروتئین و انرژی مورد نیاز بدن است که در طول دوره بیماری به علت افزایش نیاز به مواد مغذی، آب و الکترولیت ناشی از سوخت و ساز بالا در بدن به میزان کافی جذب نشده‌اند.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۹:۳۲
چه طور از سالمندان در مقابل کرونا محافظت کنیم

در روزهای بحرانی کرونا گروهی که بیش از دیگران در معرض خطر هستند، سالمندان هستند که برای محافظت از آنها در برابر کرونا نکاتی را باید رعایت کنیم که در ادامه به آنها اشاره می شود
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۳:۰۴
بهداشت روانی کودک سالم

بچه های بیش فعال این گروه ها را تشخیصی را تشکیل می دهند: گروه اول: پرتحرکی (بیش فعالی)؛ کودک از نظر حرکت پرجنب و جوش است و دویدن کودک زیاد و لحظه ای آرام نیست و خسته نمی شود.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۵:۳۵
رابطه دوستان بعد ازدواج

ازدواج به عنوان یک واقعه مهم در زندگی انسان، بسیاری از روابط پیش از آن را تحت تأثیر قرار می دهد. در رابطه با دوستان پیش ازدواج نیز قضیه از همین قرار است:
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۵:۵۳
چگونه هوای دخترانتان را داشته باشید

برای بعضی زوج ها جنسیت فرزندشان اهمیتی ندارد. برخی دیگر شاید به طور پنهانی( یا حتی آشکار) در انتظار یک دختر بچه یا پسر بچه باشند.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۴:۱۱
اندامی مناسب داشته باشیم

*وعده های غذایی خود را زیاد و حجمشان را کم کنید تا احساس ضعف نداشته باشید و سوخت ساز بدنتان را بالا ببرید و با این کار بدنتان را از نظر روانی در شرایط مطلوب تری نگاه دارید.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۹:۳۱
راهنمای تمیز کردن کابینت چوبی

کابینت ها یکی از مهمترین نقش ها را در آشپزخانه و دکوراسیون این محل بازی می کنند. کابینت هایی که در عین زیبایی خود می توانند در مواردی کل دکوراسیون آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهند.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۷:۵۲
کشف راز انقراض کرگدن های پشمالو

محققان با مطالعه روی مهره های گردنی کرگدن های پشمالویی که هزاران سال پیش منقرض شده اند، شواهد تازه‌ای بر علت انقراض این جانوران یافتند.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۶:۲۳
خواص و عوارض روغن یلانگ یلانگ

روغن یلانگ یلانگ دارای مزایای اثبات شده و برخی موارد استفاده شده توسط شواهد است. مثلاً:
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۵:۰۷
پيشنهادهایی برای پرورش شناخت کودکان از گیاهان

برای اینکه به طور عملی به کودکان آموزش دهید آب و نور خورشید برای رشد گیاه ضروری است، در چند لیوان یک بار مصرف دانه های لوبیای جوانه زده را بکارید.
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰:۵۲