وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
مقاله / پربیننده ترین خبرها
تشخیص شیر سالم از شیر تقلبی

شیر برای سلامت بدن بسیار ضروری است اما نوشیدن شیر فاسد یا آلوده می تواند باعث بیماری های خطرناکی شود.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۸:۴۲
خواص سویا

فر آورده های سویا مانند شیرسویا ، آجیل سویا، حاوی ایزوفلاون ها (ترکیباتی که احتمالا خطر سرطان پروستات شما را کاهش می‌دهد )هستند. مردان آسیایی کمتر دچار هیپر پلازی خوشخیم پروستات نسبت به مردان غربی می‌شود به این دلیل که بیشتر سویا می‌خورند چون رشد سلول های سرطان های پروستات در محیط غنی از تستوسترون سریع تر است.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۷:۲۵
حلیم با گوشت گوسفندی

مواد لازم : گندم پوست کنده= ۳ لیوان/گوشت گوسفندی= ۲۵۰ گرم/آب= ۱۸ تا ۲۲ لیوان/نمک= ۳ ق م/روغن داغ= به میزان لازم/پودر دارچین=به میزان لازم/شکر= به میزان لازم/کنجد=برای تزئین
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۵:۵۵
چهارمیم در انتخاب همسر

شما که در فکر ازدواج هستيد و در ذهن تان، بارها و بارها زندگي مشترکي مانند ليلي و مجنون ساخته ايد بايد بدانيد که اولين و مهم ترين قدم براي خوشبختي در زندگي مشترک،انتخاب صحيح و اصولي همسر است.به باور تمامي کارشناسان،روان شناسان و مشاوران خانواده در انتخاب همسر بايد 4 «ميم» مهم در نظر گرفته شود.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۳:۳۸
پرسش  و پاسخ حقوقی

پرسش:اطفال تا چند سالگی در حضانت پدر و مادر خود هستند؟
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۶:۱۶
اینگونه دلواپسی همسرتان را بگیرید

تحقیقات علمی نشان می‌دهند که اگر شما به عنوان همسر حامی خوبی برای زن یا شوهرتان باشید، می‌توانید تأثیر زیادی در سلامتی جسمانی و روانی او داشته باشید. اختلال اضطراب یکی از مشکلات شایعی است که بسیاری از زن یا شوهر‌ها هم با آن دست به گریبان هستند. در صورتی که یکی از زوجین به اضطراب مبتلا باشد، طرف دیگر چطور می‌تواند به او کمک کند؟
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۳:۴۶
چرا رنگ کردن مو در دوران بارداری ممنوع است؟

رنگ کردن مو به هر حال آسیب زیادی به مو و پوست شما می زند.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱:۵۱
ترکیبات مرگ آور را استفاده نکنید

چرا فکر می کنید اگر دو شوینده را ترکیب کنید تاثیر بهتری در تمیزی منزل شما دارد؟ لطفا این افکار را دور بریزید و به سلامت خود بیش از این اهمیت بدهید.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۶:۵۰
این 9 عادت بد را امروز کنار بگذارید تا با آرامش زندگی کنید!

خوب زندگی کردن یک هنر است.همه ما جذب آدم های مثبت اندیش میشویم و احتمالا بارها سعی کرده ایم مثبت اندیش باشیم،اما درشرایط دشوار این کار سخت تر هم میشود.عادت ها و رفتارهایی وجود دارند که قدرت بالایی در تخریبکاری تلاش های شما جهت مثبت اندیشی دارند.دراین مقاله 9 تا از مهم ترین این عادت ها را به شما معرفی میکنیم.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۱:۵۱
افزایش شیر مادر

از قرن‌ها پیش سیر به عنوان گیاهی ارزشمند در تغذیه مادران تازه صاحب فرزند شده استفاده می‌شود.
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۰:۱۸