وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
مقاله / پربیننده ترین خبرها
نشانه های ضعف سیستم ایمنی و راههای تقویت آن

در میان همه گیری ویروس کرونا (COVID-19)، بسیاری از افراد برای سالم ماندن اقدامات احتیاطی دیگری را انجام می دهند. شستن دستها به مدت 20 ثانیه و در قرنطینه ماندن برای جلوگیری از شیوع ویروس مهم است. با این وجود داشتن سیستم ایمنی قوی که می تواند در مقابل میکروب هایی که ممکن است با آنها روبرو شوید ایم، مهم است.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶:۰۷
پنج دلیل خوب برای مصرف تخم مرغ

بر خلاف گذشته که تخم مرغ به عنوان یک ماده غذایی نامناسب تلقی می‌شد امروزه متخصصان معتقدند که این "بیضی خوشمزه" ارزش غذایی زیادی دارد و بطور کلی تخم مرغ برای سلامتی بدن بسیار مفید است.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶:۵۲
بهترین راهکار را خودتان بیابید

همه ما درباره تکان دادن کودک در تمام شب یا نشستن در خودرو و گردش آرام شبانه شنیده‌ایم، اما هیچ فردی نمی‌تواند قضاوت کند که کدام شیوه برای نوزاد شما کارآمدتر خواهد بود. بهتر است شیوه‌های امنی را که برای نوزاد شما مناسب است، پیدا و از آن‌ها استفاده کنید.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵:۴۲
چرا لیمو در آب ولرم

یک فنجان آب ولرم، همراه با آب نصف یک لیموی ارگانیک (به‌ علاوه پوره‌اش)، سلامتی زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد! این کار راه مطمئنی برای جذب ویتامین C مورد نیاز روزانه شماست.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲:۵۶
جمله خوشایند برای کودکان

۱- خودت تصمیم بگیر: کودک و دوستش در اتاق مشغول بازی هستند. سر و صدای آنها باعث اذیت و آزار شماست، بهتراست بگویید: "بچه ها تصمیم بگیرید یا بی سر و صدا بازی کنید، یا از اتاق خارج شوید."
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲:۲۵
برشی از کتاب

بعضی‌ها هستند که زودتر از طبعشان پیر می‌شوند. اما باور نباید کرد که جوانی، پیش از وقت، در اینجور آدم‌ها می‌میرد. نه، جوانی پنهان می‌شود و می‌ماند.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵:۱۹
راهکارهاي مدیریت ازدواج

البته براي مدیریت خانواده اگر نیاز به مداخله نهادهایی خارج از خانواده باشد باید به سمت سازمان هاي مردم نهاد، اجتماعات محلی، گروه هاي همسایگی و خوی شاوندي و مشابه آن برویم. باید نهاد خانواده و ازدواج را به عنوان یک نهاد جاذب فرهنگی مجدد احیا کنیم حتی در بسیاري موارد رویه هاي موجود جاذبه هاي فرهنگی را کاهش می دهد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵:۰۴
خوراکی های طبیعی برای کاهش تعریق

عرق کردن, روند طبیعی بدن برای خنک کردن خودش است. عرق میتواند ناشی از یک واکنش عاطفی مانند اظطراب، یک بیماری یا یکفعالیت بدنی باشد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴:۳۷
چند چیزی که محتضر هنگام مرگ می‌بیند

همه ما مطالبی را از سختی و ترسناک بودن زمان جان دادن شنیده ایم و اینکه هر فردی توان مقابله با آن را ندارد و شاید دلیل اصلی ترس از مرگ در بین ما انسان‌ها نیز ترس از رسیدن آن لحظه و رویارویی با اتفاقاتی باشد که قرار است در آن زمان رخ دهد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴:۰۹
احترام به کودک را جدی بگیرید ..

بعضی از والدین ممکن است کودک خود را دوست داشته باشند ولی به او احترام نگذارند. نکته مهمی که والدین باید به آن دقت کنند این است که دوست داشتن کودک کافی نیست، بلکه لازم است شما برای او احترام قائل باشید.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴:۲۱