وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
مقاله / پربیننده ترین خبرها
با درد معده از خواب بیدار شده اید

علت درد معده همیشه متغیر است. یکبار نفخ و گاز معده و بار دیگر سندروم روده تحریک پذیر است.هر یک از این موارد می تواند علت درد معده صبحگاهی شما باشد. طی کردن این مراحل به تسکین درد شما کمک خواهند کرد
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷:۲۱
بدنتان قادر است، شما را برای رسیدن به خوشبختی یاریتان دهد

اغلب به این نکته واقف هستیم که سلامت روح بر سلامت جسم تأثیر می گذارد؛ اما عده کمی از ما به این شناخت رسیده ایم که عدم سلامت جسم بر سلامت روح و روان نیز تاثیر می گذارد. این نکته را نیز فراموش نکنید که عقل سالم در بدن سالم است.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷:۴۷
انتخابات

انتخابات یک فرایند تصمیم‌گیری رسمی است که طی آن مردم یا بخشی از مردم برای اداره امور عمومی خود شخص یا اشخاصی را برای مقامی رسمی به مدت معلوم با ریختن رأی به صندوق‌های انتخاباتی برمی‌گزینند.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۴۴
طرز تهیه ماهی نارنج و لیمو ترش

مواد لازم برای 4 نفر: ماهی: 250 گرمی 6 عدد، روغن زیتون: 3 قاشق غذاخوری، نارنج متوسط: 2 عدد، کره 100 گرم، لیمو ترش: 4 عدد، کمی جعفری، کمی سرکه، نمک و فلفل: به اندازه لازم.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸:۵۰
در دوران بارداری گیاهخواری می توان کرد

گیاهخواران باید رژیم‌غذایی متنوعی داشته باشند و مواد خوراکی مختلفی از صیفی‌جات، میوه‌ها، سبزی‌ها و... در برنامه غذایی خود بگنجانند و با آنها غذاهای متفاوتی درست کنند. خانم های باردار و شیرده، زیر نظر متخصص تغذیه می توانند رژیم گیاهخواری داشته باشند، ولی هرگز نباید مصرف خوراکی های حیوانی را به صفر برسانند.
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱:۵۱
آسیب های مواد مخدر

متأسفانه امروزه در جامعه ما مصرف مواد مخدر خطرناک از قبیل تریاک، هروئین، کوکائین، حشیش یا ماری‌جوانا و ال. اس. دی - مخصوصاً در بین نوجوانان و جوانان دائماً در حال افزایش است و شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر و سوادگران مرگ بی شرمانه دام اعتیاد را در همه جا می‌گسترانند.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۰۶
استرس واگیر دارد، چطور آن را نگیریم

استرس، کلمه‌ی ظاهراً کوچکی که احساسات منفی چون نگرانی، اضطراب و پریشانی را در بر می‌گیرد، واگیر دارد و درست مانند یک سرماخوردگی معمولی می‌توانید آن را از دیگران بگیرید و مانند یک ویروس می‌تواند به شما احساس ضعف (از نظر احساسی) بدهد.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵:۳۳
اجبار به کم خوردن

بچه ها برای اینکه انرژی لازم را داشته باشند. و رشد کنند احتیاج به غذا خوردن کافی دارند.اگر والدین آنها را وادار کنند که کم غذا بخورند،علاوه بر آنکه موجب ناراحتی آنها می شود، ممکن است بر رشد جسمی آنان نیز لطمه وارد آورد.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰:۲۳
میزان امگا 3 و منابع و عوارض آن

چه میزان امگا 3 باید مصرف کرد؟ سازمان سلامت جهانی (WHO) و مسئولان حفاظتی غذا در اروپا ( EFSA) توصیه می کنند که ترکیب 250 تا 500 میلی گرم امگا 3 نوع EPA و DHA به طور روزانه برای بزرگسالان مفید خواهد بود.
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱:۱۳
چه چیزهایی سلامت را محدود می کند

عوامل متعددی وجود دارد که بر سلامت و آسایش ما تأثیر می گذارد که از مهمترین این عوامل می توانیم به عوامل وراثتی، محیطی، روشی که برای مراقبت از سلامت خود بر می گزینیم و روش زندگیمان اشاره کنیم .
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰:۴۰