وبسایت خبری
امروز: چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
سازمان جهانی بهداشت: ماه‌های آینده بسیار سخت خواهد بود

«تدروس آدهانوم»، مدیرکل سازمان جهانی بهداشت جمعه شب ضمن ابراز نگرانی از «رشد تصاعدی» موارد ابتلا به بیماری ویروس کرونا، گفت که ماه‌های آینده در این زمینه بسیار دشوار خواهد بود.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۴:۰۶
 جولان کرونا نفت را ارزان‌تر کرد

شاخصهای قیمت بازار نفت در معاملات روز جمعه کاهش یافتند و تحت تاثیر افزایش عرضه لیبی و نگرانیها نسبت به تاثیر افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹ بر تقاضا در آمریکا و اروپا، به کاهش هفتگی تن دادند.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۷:۳۳
 آمریکا روز جمعه بالاترین آمار روزانه ابتلا به کرونا را ثبت کرد

ایالات متحده آمریکا روز جمعه با شناسایی 83010 مورد ابتلا به کرونا، بالاترین آمار روزانه تعداد مبتلایان از زمان شیوع این ویروس را به ثبت رسانده است.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۴:۵۵
 سازمان همکاری اسلامی اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کرد

سازمان همکاری اسلامی در بیانه‌‌ای اظهارات موهن مقامات فرانسوی علیه پیامبر اسلام (ص) را شدیداً محکوم کرد.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۷:۴۳
 مدیرکل WHO از رشد تصاعدی کرونا خبرداد

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت روز جمعه از «رشد تصاعدی» موارد ابتلا به بیماری «کووید-۱۹» ابراز نگرانی کرد.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۴:۲۵
از ادعا تا واقعیت؛ حاشیه‌های جنجالی کم آبی در سیستان و بلوچستان

کمبود آب در سیستان و بلوچستان مشکلی دیرینه است اما این روزها با انتشار فیلمی از نماینده مردم چابهار در فضای مجازی این مشکل وارد حاشیه هایی پر سر و صدا و تکان دهنده شد که تعجب افکار عمومی و مسئولان را در پی داشت.
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۹:۲۱
 آکسیوس: اسرائیل برای ۱۱ سال در بحرین سفارتخانه مخفی داشته است

بر اساس گزارش وبسایت خبری آکسیوس، در حالیکه با امضای توافق موسوم به ابراهیم برای نخستین بار روابط دیپلماتیک بین اسرائیل و بحرین برقرار شد، اما حقیقت امر این است که رژیم صهیونیستی برای ۱۱ سال در این کشور حوزه خلیج فارس سفارتی مخفی داشته است که تاکنون فاش نشده بود.
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴:۱۷
 جزییات بیشتر از سیاست تامین انسولین در کشور

سخنگوی سازمان غذا و دارو در یک رشته توییت به تشریح شرایط تامین انسولین در کشور، تامین ارز آن، انواع مورد استفاده در ایران و... پرداخته و تاکید کرده است: انسولین‌های انسانی در بازار ایران اغلب به شکل ویال تولید می‌شوند؛ قلم انسولین صرفا وسیله تزریق انسولین است و دلیلی برای برتری مطلق انسولین موجود در آن نیست.
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۸:۵۱
 معاون بانک مرکزی اعلام کرد: احتمال حذف فیزیکی کارت‌های بانکی/ راه اندازی بانک‌های مجازی تا ۲ سال آینده

معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: به دنبال پروژه‌ای هستیم که به واسطه آن فیزیک کارت حذف شود. به این ترتیب کارت بانکی براساس استانداردهای بین‌المللی بر روی موبایل قرار می‌گیرد و دیگر نیازی به حمل کارت نیست.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۲:۴۳
 نشست شورای امنیت درباره اوضاع خلیج فارس|ظریف: امنیت و ثبات خریدنی نیست

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست مجازی شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره اوضاع خلیج فارس با تأکید بر اینکه امنیت و ثبات را نمی‌توان از دیگران خرید، تأکید کرد که تجویزهای غلطی همچون «خرید امنیت از دیگران» باعث بروز عواقب فاجعه‌باری در منطقه شده است.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵:۳۶