وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
22 بهمن 1357 خاطره ای  ماندگار

22 بهمن 1357، خاطره ای است ماندگار در تاریخ اقتدار ملت ایران. روزی است که امت به رهبری امامشان طمع خوش پیروزی و استقلال را چشیدند؛ روز پیروزی خون بر شمشیر، روز رهایی ملت مسلمان ایران از چنگال استعمار، روز قدرت نمایی و اقتدار ایران و روز ذلت امریکا و اسرائیل.
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷:۲۳
شهادت گوارای وجودت باد ای فرمانده

بی گمان امروز به مراد دل خویش رسیده ای و ایران و ایرانی به وجود پر خیر و برکت تو افتخار می کند. امروز خون یک سردار ایرانی ریخته شده است ولی پشت بند آن هزاران بلکه میلیون ها سردار سلیمانی در سراسر این گیتی به پا خواسته و برای انتقام از خون مقدس و پاک تو آزادمردانه آماده هر گونه دفاع و انتقام خواهند بود تا با دست در دست نهادن یکدیگر ایرانی آباد و یکپارچه داشته باشیم که دشمن حتی در خواب خوشش هم نتواند عبور از این سد مستحکم را ببیند.
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳:۳۸
قاسم جان، تو بردی!

میدان، میدان تو بود و دشمن مقهور نگاه نافذت. این ره که گشوده ای بسته نخواهد شد.
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲:۰۶
هفته وحدت از دیدگاه مقام معظم رهبر

پیروزی انقلاب اسلامی که در سایه وحدت افراد ملت و اقشار و طوایف آن در اسلام به تحقق پیوست، موجبات وحدت ملل مسلمان را فراهم کرد. این وحدت به صورت حرکت و نهضت اسلامی علیه طاغوت و سلطه‌های اشغالگران و استعمار منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد. در مقابل استعمارگران، از دو طریق در صدد جلوگیری از وحدت رو به رشد ملت‌های اسلامی بر آمدند
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵:۰۱
13 آبان روز گره كردن مشت ها و فرود آن بر سر استكبار

سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز با شکوه بدین سبب، روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره ی فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت ها و چپاولگران بین المللی به مبارزه ی بی امان بپردازند و عزت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.
دوشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰:۰۴
روز همدردی با کودکان فلسطینی

نهم مهر در ایران، به عنوان روز هم بستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی نام گذاری شده است. در سال 2000 میلادی، در چنین روزی «محمد الدوره» نوجوان 12 ساله فلسطینی به گونه ای فجیع به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹:۲۱
دفاع مقدس در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

مقاومت بی­نظیر مردم مسلمان ایران طی 8 سال دفاع مقدس پایه گذار یک غرور ملی تمام نشدنی برای ملت ایران خواهد بود. هفته دفاع مقدس هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. ما چهره مظلومیت انقلاب خود را به جهان نشان داده­ایم. خون شهداء ملت ما را از کید دشمن نجات داد. جهاد فی سبیل الله همیشه جنگ و جبهه نیست. ما در فکر دفاع هستیم زیرا زنده و هوشیاریم هر ملتی که بفکر دفاع از خود نباشد زنده نیست بسیجیان باید بر قدرت دفاعی خویش بیفزایند ما دعوت به اسلام میکنیم، ما از اسلام دفاع می­کنیم.
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵:۲۸
روز نهم ماه محرم الحرام (تاسوعا)

۱- محاصره خیمه ها در کربلا امام صادق علیه السلام فرمودند: تاسوعا روزی بود که حسین علیه السلام و اصحابش را در کربلا محاصره کردند و سپاه شام بر قتل آن حضرت اجتماع نمودند، و پسر مرجانه و عمر سعد به خاطر کثرت سپاه و لشکری که برای آنها جمع شده بود خوشحال شدند، و آن حضرت و اصحابش را ضعیف شمردند و یقین کردند که یاوری از برای او نخواهد آمد و اهل عراق حضرتش را مدد نخواهند نمود.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶:۱۱
گزيده بيانات رهبر انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی)   درباره دفاع مقدس

شروع جنگ يعنى شروع افتخارات اين ملت، شروع تهاجم دشمن يعنى شروع دفاع مقدس ما، شروع شعله‌ور شدن آتش خيانت استكبار يعنى شروع بروز شجاعت همه‌ى قشرهاى ملت براى ايستادگى در مقابل استكبار، پس اين افتخار دارد.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷:۰۸
مثل دیوار سیاه پوش حسینیه

دلتنگم؛ مثل همه ماهیانی که در گلوی تُنگ، گیر کرده اند؛ مثل همه ابرهایی که بغض آسمان را به دوش می کشند؛ مثل رودهایی که خویش را گم کرده اند.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵:۳۶