وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
شب قدر در احادیث و روایات

پیامبر اکرم «صلى‏ الله ‏علیه‏ و‏ آله» نه تنها در شب قدر بیدار بود، بلکه دهه سوم ماه مبارک رمضان کاملاً بستر خواب را جمع می‌کرد و به عبادت می‌پرداخت. معصومان علیهم ‏السلام همه این سنت حسنه را پاس و گرامى می‌داشتند و از آن بهره می ‏بردند.
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۴:۴۵
هرآنچه باید درباره معاشرت از راه دور در روزهای قرنطینه بدانیم

شبحی در سراسر جهان در گشت‌و‌گذار است: شبح ویروس کرونا (COVID-19)! این شبح تا کنون ده‌ها هزار نفر را مبتلا و متأسفانه چندین‌ هزار نفر را به کام مرگ فرستاده است. تمامی انسان‌ها در کنار پزشکان، پرستاران و دیگر نیروهای سیاسی و اجتماعی جامعه در اتحادی مقدس برای شکست‌دادن این بیماری هم‌قسم شده‌اند. در این نبرد تمام‌عیار، یکی از مؤثرترین سلاح‌های رزم، معاشرت از راه دور است.
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۶:۰۹
12 فروردین ماه و رای مردم به جمهوری اسلامی

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال ۱۳۵۷، به دعوت امام خمینی (ره) همه‌پرسی حکومت جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۵۸ در سراسر ایران برگزار شد و ۹۸٫۲ واجدین شرکت در همه‌پرسی با دادن رای «آری»، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵:۵۴
متن ادبی در رابطه با ولادت حضرت عباس (ع)

لبخند علی (ع) رنگ می‌گیرد. فرشتگان، تولد دستانی را جشن می‌گیرند که قرار است روزی چراغ حماسه را فروزند. پهلوانی به عالم چشم می‌گشاید که پهلوانان عالم به نامش اقتدا می‌کنند. پهلوانی که فرزند مردی است که کوهِ رشادت و جوانمردی است، فرزندِ شیر زنی است که به او شیر شهامت نوشاند.
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۰:۰۱
ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار مبارک باد

گرامی باد روز پاسدار بر سربازان اسلام که با پرچمداری آرمان های اباعبدالله(ع) تفسیرگر راه حسینند.
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴:۰۷
کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود

وفات حضرت زینب (س) بانوی بزرگ اسلام را تسلیت عرض می‌کنیم....
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷:۲۲
کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود

وفات حضرت زینب (س) بانوی بزرگ اسلام را تسلیت عرض می‌کنیم....
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲:۲۳
کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود

وفات حضرت زینب (س) بانوی بزرگ اسلام را تسلیت عرض می‌کنیم....
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱:۴۷
22 بهمن 1357 خاطره ای  ماندگار

22 بهمن 1357، خاطره ای است ماندگار در تاریخ اقتدار ملت ایران. روزی است که امت به رهبری امامشان طمع خوش پیروزی و استقلال را چشیدند؛ روز پیروزی خون بر شمشیر، روز رهایی ملت مسلمان ایران از چنگال استعمار، روز قدرت نمایی و اقتدار ایران و روز ذلت امریکا و اسرائیل.
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷:۲۳
شهادت گوارای وجودت باد ای فرمانده

بی گمان امروز به مراد دل خویش رسیده ای و ایران و ایرانی به وجود پر خیر و برکت تو افتخار می کند. امروز خون یک سردار ایرانی ریخته شده است ولی پشت بند آن هزاران بلکه میلیون ها سردار سلیمانی در سراسر این گیتی به پا خواسته و برای انتقام از خون مقدس و پاک تو آزادمردانه آماده هر گونه دفاع و انتقام خواهند بود تا با دست در دست نهادن یکدیگر ایرانی آباد و یکپارچه داشته باشیم که دشمن حتی در خواب خوشش هم نتواند عبور از این سد مستحکم را ببیند.
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳:۳۸