وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
روز همدردی با کودکان فلسطینی

نهم مهر در ایران، به عنوان روز هم بستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی نام گذاری شده است. در سال 2000 میلادی، در چنین روزی «محمد الدوره» نوجوان 12 ساله فلسطینی به گونه ای فجیع به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.
سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹:۲۱
دفاع مقدس در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

مقاومت بی­نظیر مردم مسلمان ایران طی 8 سال دفاع مقدس پایه گذار یک غرور ملی تمام نشدنی برای ملت ایران خواهد بود. هفته دفاع مقدس هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. ما چهره مظلومیت انقلاب خود را به جهان نشان داده­ایم. خون شهداء ملت ما را از کید دشمن نجات داد. جهاد فی سبیل الله همیشه جنگ و جبهه نیست. ما در فکر دفاع هستیم زیرا زنده و هوشیاریم هر ملتی که بفکر دفاع از خود نباشد زنده نیست بسیجیان باید بر قدرت دفاعی خویش بیفزایند ما دعوت به اسلام میکنیم، ما از اسلام دفاع می­کنیم.
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵:۲۸
روز نهم ماه محرم الحرام (تاسوعا)

۱- محاصره خیمه ها در کربلا امام صادق علیه السلام فرمودند: تاسوعا روزی بود که حسین علیه السلام و اصحابش را در کربلا محاصره کردند و سپاه شام بر قتل آن حضرت اجتماع نمودند، و پسر مرجانه و عمر سعد به خاطر کثرت سپاه و لشکری که برای آنها جمع شده بود خوشحال شدند، و آن حضرت و اصحابش را ضعیف شمردند و یقین کردند که یاوری از برای او نخواهد آمد و اهل عراق حضرتش را مدد نخواهند نمود.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶:۱۱
گزيده بيانات رهبر انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مدظله العالی)   درباره دفاع مقدس

شروع جنگ يعنى شروع افتخارات اين ملت، شروع تهاجم دشمن يعنى شروع دفاع مقدس ما، شروع شعله‌ور شدن آتش خيانت استكبار يعنى شروع بروز شجاعت همه‌ى قشرهاى ملت براى ايستادگى در مقابل استكبار، پس اين افتخار دارد.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷:۰۸
مثل دیوار سیاه پوش حسینیه

دلتنگم؛ مثل همه ماهیانی که در گلوی تُنگ، گیر کرده اند؛ مثل همه ابرهایی که بغض آسمان را به دوش می کشند؛ مثل رودهایی که خویش را گم کرده اند.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵:۳۶
شب دهم (عاشورای) ماه محرم الحرام

۱- سخنان امام علیه السلام با اهل بیت و اصحابش - در این شب امام حسین علیه السلام اصحاب و اهل بیت خود را جمع نمودند و کلماتی را به آنان فرمودند. خلاصه کلمات حضرت این بود که من بیعت خود را از شما برداشتم و شما را به اختیار خود گذاشتم تا به هر جا که می خواهید کوچ کنید. پس از فرمایشات حضرت، اهل بیت علیهم السلام و اصحاب کلماتی در وفاداری و جان نثاری خود نسبت به آن حضرت ابراز داشتند.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۱:۱۶
روز نهم ماه محرم الحرام (تاسوعا)

۱- محاصره خیمه ها در کربلا - امام صادق علیه السلام فرمودند: تاسوعا روزی بود که حسین علیه السلام و اصحابش را در کربلا محاصره کردند و سپاه شام بر قتل آن حضرت اجتماع نمودند، و پسر مرجانه و عمر سعد به خاطر کثرت سپاه و لشکری که برای آنها جمع شده بود خوشحال شدند، و آن حضرت و اصحابش را ضعیف شمردند و یقین کردند که یاوری از برای او نخواهد آمد و اهل عراق حضرتش را مدد نخواهند نمود.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۳۴
روز هشتم ماه محرم الحرام

۱- قحط آب در خیمه های حسینی - در این روز آب در خیمه های سید الشهداء علیه السلام نایاب شد
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۳:۵۱
از مدینه تا توس

با تو، زانوان لرزانم به آرامش، رضا مى‌دهند و چشمان شناور در غروبم، بهجتى سبز را تجربه مى‌کنند.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱:۲۸
سخنان مقام معظم رهبری حفظه الله؛ در موضوع «عزت» و «کرامت»

مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العـظمی خـامنه ای (حفظه الله) در مناسبتهای مختلف پیرامون موضوع «عزّت» و «کرامت» مطالب ارزشمندی را ایراد فرموده اند که به مناسبت دهۀ کـرامت در ماه ذی القعده به برخی از آنها اشاره می شود.
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹:۲۹