وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
راز های کوچک همسر داری/ 3

آرایش / بر خلاف تصوری که اکثر مردم دارند اسلام آرایش را مخصوص زنان نمی داند و هر دو طرف یعنی هم زن و هم مرد را دستور داده است که خود را برای همسرشا ن آرایش کنند . همانطور که ابن عباس مفسر پرورش یافته در مکتب اهل بیت می گوید « من خودم را برای همسرم آرایش می کنم زیرا خداوند فرموده است : زنان را مانند وظایفشان حقوقی شایسته است ( سوره بقره 228)
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰:۳۳
قضاوت

از دیگر تفاوت های حقوقی زن ومرد در باب حقوق اقتصادی است . از مسائلی که مورد سوال و اعتراض واقع شده و می شود ،ممنوعیت زنان از قضاوت در قول مشهور علمااست که قانون جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن مبنا تدوین شده است .توجه به دو نکته مهم در توجیه این حکم بسیار مفید است :
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶:۲۹
کلیدها و تکنیکهای طلایی تربیت برتر

اگر کار بدی از آن‌ها سر زد، راهنمائی و ارشادشان نمایید سعی کنید در مقابل کارهای بد و خطاهای احتمالی آن‌ها، درست موضع گیری کنید؛ با صبر و شکیبایی، سرچشمه خطاهای آن‌ها را بررسی کنید و به درمان آن بپردازید؛ با عصبانت، و تندی و کتک کاری بیش اندازه، سبب نشوید آن‌ها نسبت به انجام کارهای بد، گستاخ تر شوند با فرزندانتان دوست باشید و زشتی اعمالشان را با دلیل ومنطق برای آن‌ها بیان کنید.
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹:۱۳
معنای موفقیت در دنیای پدر و مادرها

پنج گنج والدین ایده آل / همه دلشان می خواهد موفق باشند ؛ پدر و مادرها بیشتر . ولی بیشتر پدر و مادرها حتی موفقیت شان را هم نه برای خودشان ، که برای تربیت موفق فرزندان شان می خواهند .
سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۶:۳۴
ریشه‌های شکل‌گیری حسادت در کودک

حسادت در دوران کودکی معمولاً معنای اخلاقی ندارد. این که می‌گوییم: بچه‌ام دو سال دارد، حسود است و یا اسباب بازی را از دست بچه دیگر می‌کشد، این‌ها تحلیل ماست. حسادت‌ها تا دوران 5 سالگی، حسادت‌های اخلاقی نیستند. چرا؟ چون بچه در حال خودیابی است.
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵:۴۳
اگر پسر نوجوان در خانه دارید بخوانید

برای این که پسرتان احساس نکند به خاطر جنسش هیچ محدودیتی ندارد، قوانین خانواده را بنویسید و به دیوار اتاقش بچسبانید و حتماً ساعات ورود و خروج را طبق مقررات خانواده درج کنید
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵:۴۴
برگزاری جلسه توجیهی مدیر اجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ با اعضای کانون

مدیر اجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ با اعضای این کانون جلسه ی توجیهی برگزار نمودند.
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳:۲۲
برای کودک قانون وضع کنید

استفاده از روش بازی برای آموزش رفتارهای صحیح به کودک مربوط به دوران قبل از مدرسه است.
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰:۳۰
اعتقادات مردم سیستان موقع تحویل سال

می گویند موقع تحویل سال صدایی بسیار مهیب شنیده می شود.که این صدا را فقط حیوانات می شنوند. به خصوص اسب چون از صدا می ترسد و در همان موقع شروع به نشخوار می کند.علت مکروه بودن گوشت اسب همان نشخوار کردن اسب است که سالی یک بار نشخوارمی کند.
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷:۲۹
یادواره سرداران و 2 هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در زاهدان آغاز شد

یادواره سرداران و ۲ هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در زاهدان آغاز شد.
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱:۱۵