وبسایت خبری
امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
4آذر ولادت حضرت رسول اکرم (ص)

ميلاد مسعود پيامبر اکرم صلی الله عليه و آله – اول عام الفيل / ۱۷ ربيع الاول
یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹:۴۷
4آذر ولادت امام جعفرصادق (ع)

امام جعفر صادق (ع) در روز جمعه، به هنگام طلوع فجر و به روايتی در روز دوشنبه، هفدهم ربيع‏الاوّل سال 83 قمری ديده به جهان گشود و عالم انسانی را با انوار طيّبه خويش تابناک نمود.
یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹:۲۸
حضرت زهرا الگویی موفق برای  زنان

حضرت زهرا الگویی موفق برای همسرداری برای بانوان در هر زمانی می توانند باشند.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱:۵۵
 16آبان رحلت حضرت رسول اکرم (ص)

سلام بر تو اي فرستاده خوبي ها، اي مهربانترين فرشته خاک. تو از ملکوت آسمان به زمين فرا خوانده شدي تا انسان را با معناي واقعي اش آشنا کني. تو، آفتاب روشن حقيقت بودي در شام تيره زندگي. از مشرق دلها برآمدي و اکنون، آسمان تب دار غروب جانگداز توست.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱:۴۳
شهادت امام حسن علیه السلام

امام حسن مجتبی علیه السلام در 28 صفر سال پنجاه هجری در سن 47 سالگی به دستور معاویه بن ابی سفیان و به دست جعده دختر اَشْعَثِ بنِ قِیس مسموم شد و بر اثر همان زهر به شهادت رسید و در قبرستان بقیع (واقع در مدینه) به خاک سپرده شد.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۹:۱۳
رحلت حضرت محمد (ص)

در سال يازدهم هجرت رسول اكرم (ص) در آخرين سفرحج (در عرفه)، در مكه و در غديرخم، در مدينه قبل از بيمارى و بعد از آن در جمع ياران و يا در ضمن ‏سخنرانى عمومى، با صراحت و بدون هيچ ابهام، از رحلت ‏خود خبر داد. چنان كه قرآن رهروان رسول خدا (ص) را آگاه ساخته بود كه ‏پيامبر هم در نياز به خوراك و پوشاك و ازدواج و وقوع بيمارى و پيرى مانند ديگر افراد بشر است و همانند آنان خواهد مرد..
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۷:۰۵
هجرت پیامبر (ص) از مکه به مدینه

در سال یازدهم بعثت، گروهی از مردم یثرب به مکه آمدند و پس از شنیدن سخنان رسول خدا (ص) مسلمان شدند. آنها در سال بعد، در عقبه اول با رسول خدا (ص) بیعت کردند و سال بعد از آن هفتاد و دو مرد و زن یثربی در همان عقبه با رسول خدا (ص) بر سر حمایت و حفظ جان ایشان بیعت کردند؛ اما فشار‌های قریش بر مسلمانان روز به روز بیش‌تر می‌گشت و مکه دیگر محیط امنی برای ایشان نبود، به همین دلیل رسول خدا (ص) در سال سیزدهم بعثت فرمان هجرت به یثرب را -که پس از ورود ایشان به این شهر مدینه النبی (ص) نام گرفت- صادر کردند
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴:۴۴
تأثیر نماز بر بیماری فشار خون

افزایش فشار خون یکی از شایع ترین دلایل مراجعه به پزشک در سرتاسر دنیاست. به علت عوارض خطرناک و متعددی که این بیماری برای بسیاری از اعضای بدن از جمله قلب، مغز، کلیه و چشم و .. دارد، سعی و اهتمام فراوانی در دانش پزشکی برای پیشگیری و کنترل این بیماری وجود دارد.
دوشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷:۱۴
مظلوم حسین ع جان (ع)

نوحه سیستانی ...
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸:۳۷
نقش خانواده در ترغیب کودکان به نماز

۱- استفاده از انرژی مثبت درون خانواده: بسیاری از برنامه های تربیتی را می توان با بهره برداری از سرمایه عاطفی و انرژی مثبت خانواده اجرا کرد؛ برای این منظورباید والدین بتوانند بین خود و فرزند، صمیمیتی بسیار فراتر و ریشه دار تر از صمیمیت های تولید شده در سایر ارتباطات زندگی پدید آورند.
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۵:۱۲