وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
 اثرات منفی امواج

با خاموش کردن وای فای در شب و قرار دادن آن بیرون از اتاق خواب خود را در برابر امواج مغناطیسی ایمن کنید.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۳:۵۷
ارتباط با فضای مجازی

ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده‌ها نسبت به تهدیدات فضای سایبری در درجه ی نخست اولویت قرار دارد.
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۵:۱۴
نکاتی را برای مدیریت این فناوری جدید را بشناسیم

این روزها همه شاهدیم که با دسترسی آسان به فضای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، وابستگی جدیدی با نام «اعتیاد فضای مجازی» شکل گرفته است. برای این که این فناوری جدید را مدیریت کنیم چه می توان کرد دنیای مجازی و استفاده از آن در این روزها مختص به سن خاصی نیست و تمامی کودکان علاقه مند به استفاده از این دنیای بی انتها و پر رمز و راز هستند. با ما همراه شوید تا بدانید چگونه می توانید برای استفاده از کودک تان در دنیای مجازی یک الگوی مناسب باشید.
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۲:۳۷
آشنایی با Services utility در ویندوز

ویندوز دارای دسترسی‌هایی برای کاربران است که به آن‌ها اجازه می‌دهد اجرای سرویس‌های ویندوز را دست‌کاری کنند. برای این کار شما باید با Services utility آشنایی داشته باشید.
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶:۱۲
ورزش های لپ تاپی

روزی نیست كه مطب پزشكان ارتوپدی خالی از بیماران جوانی باشد كه از درد و ناراحتی‌های دست، شانه و گردن شكایت می‌كنند. با كمی پرس و جو و تحقیق متوجه خواهید شد كه بیشتر این بیماران با كامپیوتر سروكار دارند و مجبورند ساعت‌های طولانی پشت كامپیوتر بنشینند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۲:۳۰
  برای بازیابی اطلاعات پاک شده از رایانه چه باید کرد؟

بهترین راه برای بازیابی اطلاعات یک فایل از روی هارد دیسک خاموش کردن کامپیوتر است...
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۱:۱۱
  چگونه گوشی را شارژ کنیم تا عمر باتری افزایش یابد؟

متخصصان فعال در حوزه تکنولوژی همواره به کاربران گوشی‌های هوشمند، لپ تاپ و سایر وسایل الکترونیکی مجهز به باتری توصیه می‌کنند که با رعایت نکات مهمی می‌توانند عمر مفید باتری دستگاه‌های خود را به طور قابل توجهی افزایش دهند...
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۶:۳۴
  5  پیشنهاد خوب برای کاهش صدای فن لپ تاپ

امروزه هر کاری از موبایل‌ها و تبلت‌های جدید بر می‌آید، اما هنوز هم برای کارهای مهم باید به لپ تاپ رجوع کرد. اما با مشکل صدای فن لپ تاپ ها چگونه سر کنیم؟
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۳:۰۶
 سیم‌کارت‌های به نام‌ خودتان را حتما پیگیری کنید

اگر می‌خواهید بدانید چه تعداد سیم‌کارت به نام شماست یا از سایر سرویس‌های مخابراتی که با کد ملی شما ثبت شده مطلع شوید، می‌توانید با استفاده از سامانه‌ای که رگولاتوری راه‌اندازی کرده به این کار اقدام کنید، تا از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری شود.
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۱:۱۶
پس از هک شدن حساب‌های شخصی چه باید کرد؟

بسیاری تصور می‌کنند هک سیستم‌های رایانه‌ای و سرقت اطلاعات تنها به شرکت‌ها و سرویس‌های بزرگ محدود می‌شود و اشخاص حقیقی نیاز مبرمی برای حفاظت از رایانه یا دستگاه‌های دیجتالی خود در مقابله با نفوذ هکرها احساس نمی‌کنند، اما باید گفت در مواردی اشخاص حقیقی نسبت به شرکت‌های بزرگ، از هک سیستم‌های رایانه‌ای و حساب‌های خود آسیب بیش‌تری می‌بینند.
پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۴:۴۰