وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
هوش مصنوعی و تهدیدهای اینترنتی

شمار زیادی از دانشمندان، فناوری هوش مصنوعی را یکی از کاربردی‌ترین ابداعات بشر به شمار می‌ آورند تا جایی که کاربردهای زیادی برای آن در نظر گرفته اند. اثرات مثبت این نوآوری تا آنجاست که از لفظ «تعریف دوباره فناوری» درباره هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. البته در عین حال برخی از دانشمندان نظیر استیو‌هاوکینگ فیزیکدان برجسته بریتانیایی نیز هستند که هوش مصنوعی را خطری برای بشریت می دانند.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲:۴۳
روش های نفوذ تروجان به کامپیوتر

* هکرها تروجان را در قسمتی از یک نرم افزار قرار می دهند و آن را در اینترنت به اشتراک می گذارند تا کاربران ، نرم افزار مربوطه را دانلود وروی کامپیوتر خود نصب کنند. بنابراین همیشه نرم افزارها را از سایت های معتبر دانلود کنید.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶:۳۳
فعال کردن My Computer در ویندوز ۱۰

اگر اخیرا ویندوز ۱۰ نصب کرده‌اید احتمالا متوجه شده اید که My Computer به This PC تغییر نام داده است ولی در ویندوز ۱۰ آیکن This PC یا همان Computer و My Computer سابق در صفحه‌ی دسکتاپ به طور پیش‌فرض وجود ندارد. در این ترفند به نحوه‌ی معرفی اضافه کردن آیکن This PC به صفحه‌ی دسکتاپ می‌پردازیم.
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴:۰۹
مسدود کردن مزاحمان تلفنی در واتس‌اپ

این روزها علاوه بر اپلیکیشن تلگرام، اپلیکیشن واتس‌اپ نیز به دلیل پشتیبانی از قابلیت برقراری تماس تلفنی، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان کاربران ایرانی به‌شمار می‌رود.
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۰:۰۱
چگونه داده‌ های از دست‌ رفته را بازگردانی کنیم؟

نگران از دست رفتن داده های خود نباشید؛ با چند راه ساده می‌ توانید بسیاری از داده‌ های از دست‌ رفته خود را بازگردانی کنید.
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱:۰۸
امنیت اندروید را بالاتر ببریم

محافظت از گوشی‌های هوشمند از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به حمله‌ هر روزه‌ هکرها نباید از امنیت در سیستم عامل دستگاه هوشمند غافل شد. اندروید نیز که یک سیستم عامل متن باز است، آسیب‌پذیری زیادی دارد که با راه‌های امنیتی می‌توان تا حدی از این آسیب‌ها جلوگیری کرد.
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹:۱۰
آنتی ویروس چیست وچگونه عمل می کند

آنتی ویروس نرم افزاری است که بابررسی همه ی فایل های موجود در کامپیوتر ، به جست وجوی الگوهای رفتاری ویروس ها می پردازد و در صورت مشاهده ی این الگوها که امضای ویروس نام دارند، مانع از ورود آن ها به کامپیوتر می شود و یا درصورت وجود ویروس ها در کامپیوتر ، آن ها راحذف می کند .
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۳:۰۹
مسدود کردن مزاحمان تلفنی در واتس‌اپ

این روزها علاوه بر اپلیکیشن تلگرام، اپلیکیشن واتس‌اپ نیز به دلیل پشتیبانی از قابلیت برقراری تماس تلفنی، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان کاربران ایرانی به‌شمار می‌رود.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷:۰۴
کیف کارت هوشمند

اسپید والت کیف کارتی هوشمند است که می تواند 20 کارت مختلف را در خود جای داده و امکان پرداخت تنها با یک ضربه (ان اف سی) را برایتان فراهم آورد. همچنین با بهره گیری از سیستم بلوتوثی، ابزار های مهم مالی شما همیشه همراهتان خواهند بود.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۸:۰۸
خش گیری سی دی با خمیر دندان

CD یا DVD مورد علاقه شما ديگر كار نمی‌كند؟ دستگاه صدای عجيبی از خود می‌دهد یا مدت زيادی طول می‌كشد تا بتواند محتویات داخل آن را اجرا کند؟
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۸:۵۸