وبسایت خبری
امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
سرعت واقعی اینترنت شما چقدر است؟

سرعتی که ISP ها به شما اعلام می کنند ممکن است همان سرعتی نباشد که از آن استفاده می کنید. اگر می خواهید بدانید که سرعت واقعی اینترنت شما چقدر است کافیست که وارد سایت شده و تنها بر روی یک دکمه کلیک کنید.
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۸:۰۵
پنج روش موثر برای خالی‌کردن حافظه گوشی‌‌های اندرویدی

 خالی‌کردن حافظه گوشی‌‌های اندرویدی هیچ‌کس دیدن پیام «حافظه داخلی گوشی شما پر شده است» را دوست ندارد. وقتی چنین پیغامی دریافت کنید، تا زمانی که حافظه را خالی نکرده‌ باشید، انجام بسیاری از کارها در گوشی مختل می‌شود و ممکن است بعضی فرمان‌ها به درستی کار نکنند.
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۹:۴۳
 فیلترینگ، بزرگترین خودتحریمی است
رییس سازمان فناوری اطلاعات:

رییس سازمان فناوری اطلاعات با بیان اینکه برخی از مسئولان اینترنت را جزو نیازهای اساسی مردم نمی دانند، اظهار داشت: مهمترین خود تحریمی کشور در وضعیت کنونی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را فیلترینگ می دانم.
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۴:۱۹
چگونه داده‌ های از دست‌ رفته را بازگردانی کنیم؟

نگران از دست رفتن داده های خود نباشید؛ با چند راه ساده می‌ توانید بسیاری از داده‌ های از دست‌ رفته خود را بازگردانی کنید.
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۹:۲۶
 جزییات شناسایی صدها نرم افزار موبایلی آلوده به بدافزار
مرکز ماهر منتشر کرد:

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای (ماهر) جزییات شناسایی بیش از 500نرم افزار موبایلی اندرویدی آلوده به بدافزارها را منتشر کرد.
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۹:۳۸
کاربردهای کلید alt در کیبورد

کلید alt در کیبورد جزء کلیدهای پر کاربرد و مهم می باشد که شما می توانید با به کار گیری آن کارهای خود را سریع تر انجام دهید.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵:۳۷
استفاده مودبانه از تلفن‌های همراه

۱) وقتی در جلسه، دادگاه، رستوران، یا سایر مكانهای شلوغ هستید، تلفن خود را روی حالت پیغامگیر بگذارید تا پیغام ها را ضبط كند. ۲) اگر در طول یك جلسه یا موقعیت مشابهی باید با تلفن همراه صحبت كنید، عذر خواهی كنید و جای خلوتی را برای حرف زدن پیدا كنید.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۷:۲۲
با دنیای مجازی چگونه باید مبارزه کرد

بهره گیری نادرست از وسایل ارتباطی نوین خانواده‌ها را به سمت فردگرایی و انزواطلبی سوق داده هست.خانواده از اهمیت زیادی برخوردار هست چرا که بعنوان نخستین کانونی بوده که فرد در آن قرار گرفته و افراد از محیط تأثیر گرفته و خانواده میتواند نخستین محیط برای آن‌ها باشد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸:۰۸
 اثرات منفی امواج

با خاموش کردن وای فای در شب و قرار دادن آن بیرون از اتاق خواب خود را در برابر امواج مغناطیسی ایمن کنید.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۳:۵۷
ارتباط با فضای مجازی

ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده‌ها نسبت به تهدیدات فضای سایبری در درجه ی نخست اولویت قرار دارد.
یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۵:۱۴