وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
مسدود کردن مزاحمان تلفنی در واتس‌اپ

این روزها علاوه بر اپلیکیشن تلگرام، اپلیکیشن واتس‌اپ نیز به دلیل پشتیبانی از قابلیت برقراری تماس تلفنی، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان کاربران ایرانی به‌شمار می‌رود.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷:۰۴
کیف کارت هوشمند

اسپید والت کیف کارتی هوشمند است که می تواند 20 کارت مختلف را در خود جای داده و امکان پرداخت تنها با یک ضربه (ان اف سی) را برایتان فراهم آورد. همچنین با بهره گیری از سیستم بلوتوثی، ابزار های مهم مالی شما همیشه همراهتان خواهند بود.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۸:۰۸
خش گیری سی دی با خمیر دندان

CD یا DVD مورد علاقه شما ديگر كار نمی‌كند؟ دستگاه صدای عجيبی از خود می‌دهد یا مدت زيادی طول می‌كشد تا بتواند محتویات داخل آن را اجرا کند؟
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۸:۵۸
چگونگی بارگذاری عکس‌های اینستاگرام

دانلود تمام عکس های اینستاگرام - بسیاری از کاربران عکس ها و اطلاعات زیادی را از طریق اینستاگرام به اشتراک می گذارند و بارگذاری آنها و تهیه یک نسخه پشتیبان کاری ضروری اما در ظاهر دشوار است.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۷:۵۳
پاک کردن برنامه هایی که پاک نمیشوند

ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد پاک کردن و Uninstall کردن برنامه ای را دارید و هر چه می کنید برنامه پاک نمی شود. حتی ابزار Add/Remove Programs موجود در کنترل پنل نیز به کمک شما نمی یاید. با استفاده از این ترفند میتوانید تمامی برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود را به وسیله رجیستری ویندوز پاک کنید.
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰:۱۸
ویژگی های یک آنتی ویروس مناسب

1. آزمون درخواست : زمانی که می خواهید پوشه یا فایلی را باز کنید و یا به یک صفحه ی اینترنتی دسترسی پیدا کنید، آنتی ویروس باید بتواند آن را بررسی نماید
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۴:۰۷
 رونمایی از نخستین مترجم همزمان کلامی گوگل

کمپانی گوگل از راه اندازی نخستین سیستم ترجمه همزمان کلامی خود خبر داد که صحبت کردن به زبان‌های دیگر را تسهیل می‌کند.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۶:۵۶
راه ساده حفاظت از اطلاعات در رایانه‌های شخصی

شاید شما مطالب بسیار محرمانه و سری را بر روی رایانه‌ی شخصی خود نگهداری نکنید ولی حداقل فایل‌ها و عکس‌هایی دارید که به آن‌ها علاقه‌مندید و از پاک شدن یا تغییر یافتن ناخواسته آن‌ها اندوهگین شوید و احتمالاً دوست ندارید این فایل‌ها به دست غریبه‌ها بیفتد. راه‌ها زیادی برای حفاظت از فایل‌ها و فولدرها بر روی رایانه‌های شخصی وجود دارد که در اینجا به ۶ روش مهم‌تر و عملی‌تر اشاره می‌کنیم:
چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۵:۱۶
7 روش طلایی برای مقابله با هکرها

دستگاه هایی از قبیل تلویزیون ،توستر، مایکرو ویو و تمامی وسایلی که شما در محل کار و خانه تان از آن استفاده می کنید و به نوعی به اینترنت متصل هستند و مورد توجه ویژه هکر ها می باشند.
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۳:۳۵
۶ پیش‌بینی عجیب‌وغریب برای آینده گوشی‌های هوشمند

سال‌ها قبل، از گوشی فقط برای کارهای ساده‌ای مانند تماس گرفتن و ارسال پیامک استفاده می‌کردیم. ولی این صنعت تغییر و تحولات زیادی را پشت سر گذاشته است.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۸:۲۷