وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
چند راه برای تمیز کردن کف اتو

اگر روی کف اتو، لکه های سوختگی ایجاد شده، کافی است تکه ای پارچه را به محلول آب گرم و مواد شوینده یا الکل صنعتی آغشته کنید و به کف اتو بکشید. هم چنین محلول سرکه و نمک نیز کمک کننده خواهد بود.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹:۵۵
نکته هایی برای تمیز کردن خانه

تمیز کردن شیشه های تنگ - برای تمیزکردن بطری ها، شیشه ها یا تنگ ها، پوست تخم مرغ و آب و صابون ولرم داخل آن ها بریزید و خوب تکان دهید. در زمان کوتاهی داخل آن ها تمیز می شود.
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴:۵۴
روش‌های خانگی و سالم برای دفع مگس ها از خانه

* دفع مگس از خانه با سرکه سیب - ترکیبات اسیدی در سرکه سیب برای دفع حشرات مختلف مفید هستند از جمله مگس ها ،سرکه سیب علاوه بر داشتن عطر، بدون مواد شیمیایی مضر، جایگزین خوبی برای نگهداری در خانه است. سرکه سیب را حرارت دهید و آن را در یک شیشه نگهداری کنید یک قیف را در دهانه شیشه بگذارید و آن را در جایی (فضایی)که معمولاً مگس ها جمع میشوند بگذارید، ظرف چند ساعت شما ملاحضه می کنید که آنها به دام می افتند شما همچنین می توانید سرکه سیب را به صورت مستقیم روی این آفات آسپری کنید.
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۴:۳۸
نگهداری سبزی ها در یخچال

یکی از عادت های خانم ها نگهداری سبزی ها در یخچال و فریزر برای فصول مختلف است که این موضوع اگرچه یک نوع سلیقه درخانه داری است اما در برخی مواقع و در قبال برخی سبزی ها می تواند مشکل ساز بوده و مضر باشد.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶:۴۸
خانه تکانی

خانه تکانی اتاق را به پایان رساندید و امروز نوبت خانه تکانی آشپزخانه است. دستکش هایتان را به دست کنید و برای تمیز کردن قلب خانه اماده شوید.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۵:۵۹