وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
تلخی غذا را چگونه از بین ببریم

برخی ازعوامل مانند سوختن پیازداغ، برخی از لیمو عمانی ها و ... می تواند باعث تلخ شدن غذاهای تان بشود. در این مطلب به شما راه هایی را برای از بین بردن تلخی غذاهای تان معرفی می کنیم.
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴:۳۰
توصیه های مهم برای کدبانوها

اگر هنگام گذاشتن هویج در یخچال، سر آن را ببرید مدت بیشتری تازه می‌ماند و پلاسیده نمی‌شود.
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳:۲۱
از بین بردن بوی دود از روی لباس با دو روش مؤثر

بوی دود برای بیشتر خانم ها بسیار ناخوشایند است. البته بیشتر از این رو که می تواند به پارچه ها هم نفوذ کند و حتی پس از شست و شوی پارچه نیز از بین نرود. اما بر خلاف تصور ما از بین بردن بوی دود از پارچه بسیار ساده است و با استفاده از موادی که در خانه پیدا می شود امکان پذیر است.
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹:۱۰
از بین بردن بوی چاه آشپزخانه با یک ترکیب خانگی

بوی چاه فاضلاب آشپزخانه یکی از مشکلاتی است که حتی تمیزترین آشپزخانه ها را هم غیر قابل تحمل می کند. در این مطلب به شما ترکیبی خانگی برای از بین بردن بوی بد چاه پیشنهاد می کنیم.
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷:۲۱
ترفندهایی برای تمیزکردن پرده ها

پرده یکی از لوازمی که است که در دکوراسیون زیبایی خاصی به خانه می دهد ، از طرفی قیمت نسبتاً بالایی دارد پس برای حفظ آن باید تلاش کرد. پرده ها از اجزای جدایی ناپذیر هر خانه ای هستند که تمیز کردن و تمیز نگه داشتن آنها شیوه های خاص خود را دارد. از طرفی خانم های خانه دار انواع مختلف و متفاوتی از پارچه ها را برای پرده استفاده می کنند و معمولاً هر جنسی شست و شوی خاص خود را می طلبد.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۳:۱۱