وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
موارد ممنوعه برای گذاشتن درون مایکروویو که باید بدانید

اگر عادت دارید زیاد از ماکروویو استفاده ‌کنید بهتر است بدانید که هر چیزی را نمی‌شود داخل این جعبه‌ی پر از اشعه قرار داد.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۶:۳۶
جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی

پنیر: پنیر های مرغوب و فرآوری نشده احتیاج به هوای تازه دارند. در واقع باید هوای باز اطراف آن در جریان باشد. بسته بندی های پلاستیکی مانع از این جریان می شوند و در نتیجه یک لایه چربی و گاهی کپک روی پنیر به وجود می آید.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷:۲۰
اسپری های تمیز کننده و آسیب های ریوی

همیشه تمیز شدن منزل یا محل کار حس خوب و خوشایندی را منتقل می کند به ویژه این روزها که نزدیک عید است و همه در تکاپو برای خانه تکانی و تمیزکاری هستند.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴:۴۳
پاک کردن شیشه ها

برای تمیز کردن شیشه و پنجره روش‌ها و پاک کننده های مختلفی وجود دارد. در این آموزش طی چند مرحله یاد می گیرید که چگونه شیشه و پنجره ها را با روش های اصولی، تمیز و براق کنید. تمیز کردن شیشه و پنجره به ویژه شیشه های بیرونی کار سختی به نظر می رسد، اما ما روش هایی را به شما می آموزیم که بتوانید به راحتی شیشه و پنجره های خود را با محلول های خانگی و شیمیایی به شکل حرفه ای تمیز کنید.
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۴:۳۹
استفاده های مفید از قالب یخ

از قالب های یخ می توان استفاده های متنوعی داشت. به طور مثال، برخی مواد غذایی یا چاشنی ها را می توانید در این قالب ها منجمد کنید و در مواقع نیاز از آنها استفاده کنید.
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹:۵۸
6 اشتباه رایج در زمان دکوراسیون راهروی ورودی

راهروی ورودی خانه به نوعی سالن پذیرایی از مهمان ها در زمان ورود آن ها است و می تواند اولین نشانه برای مهمان ها برای اطلاع از شخصیت شما باشد. برای زیبا جلوه دادن خانه برای مهمان ها، دادن حس رضایت و خوشحالی به آن ها باید راهروی ورودی تا جایی که ممکن است زیبا باشد.
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲:۳۴
 برای حفظ کیفیت موادغذایی منجمد شده

* موادغذایی را باید در پاکت های مخصوص فریزر قرار داده، کاملاً هوای آن را تخلیه نموده و سپس به سرعت آن ها را در فریزر با دمای ۱۸- درجه سانتی گراد منجمد نمایید.
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸:۱۷
نکات مهم مرتب کردن خانه

وقتی فضا در دسترس باشد ولی هدف روشنی نداشته باشیم، بی نظمی در منزلمان حاکم خواهد شد. باید برای خودمان قوانینی تعیین کنیم مثلاً میزها باید هر روز یا حدأقل هر چندروز یک بار تمیز و مرتب شوند، هر چیزی که مورداستفاده قرار می گیرد باید پس از استفاده بر سر جای خود قرار بگیرد و … . اگر می خواهید به خانه تان نظم و ترتیب ببخشید ولی چندان موفق نیستید. حتماً این چگونه را بخوانید چون شاید شما هم مرتکب یکی از اشتباهات زیر می شوید.
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۹:۱۱
لباس ها را مثل روز اول سفید کنید

گاهی لباس های سفید ممکن است به هر دلیلی، به جز کیفیت، زرد شوند و دیگر مانند روز اول سفید نباشند. در میان علت های زرد شدن لباس ها می توان به روش هایی اشاره کرد که لباس با آن شسته می شود و باعث می شوند که سفیدی روز اول لباس از بین برود.
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۷:۲۶
روش صحیح تمیز کردن و برق انداختن اجاق گاز

اجاق گازها هنگام آشپزی پر از لکه و چربی های مزمن می شوند که شاید به راحتی از بین نروند اما موادی وجود دارد که برای تمیز کردن این لکه ها بی نظیر است.
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶:۳۶