وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
نگهداری سبزی ها در یخچال

یکی از عادت های خانم ها نگهداری سبزی ها در یخچال و فریزر برای فصول مختلف است که این موضوع اگرچه یک نوع سلیقه درخانه داری است اما در برخی مواقع و در قبال برخی سبزی ها می تواند مشکل ساز بوده و مضر باشد.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶:۴۸
خانه تکانی

خانه تکانی اتاق را به پایان رساندید و امروز نوبت خانه تکانی آشپزخانه است. دستکش هایتان را به دست کنید و برای تمیز کردن قلب خانه اماده شوید.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۵:۵۹
 بهترین روش پرورش ، نگهداری و تکثیر آلوئه ورا در خانه

آلوئه ورا یکی از گیاهان زیبا و پرطرفداری است که پرورش و نگهداری آن در منزل یا آپارتمان ها بسیار ساده است علاوه بر این خواص درمانی بی نظیری برای پوست دارد که با نگهداری این گیاه در منزل می توانید از آن ها استفاده کنید.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۲:۴۶
از بین بردن بوی بد ماهی از یخچال

ماهی ها و دیگر غذاهای دریایی معمولاً بوی ناخوشایندی از خود پخش می کنند و اگر مدت طولانی در یخچال یا فریزر بمانند، بوی آن ها به یخچال هم سرایت می کنند.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۲۶
توصیه های مهم برای کدبانوها

*اگر هنگام گذاشتن هویج در یخچال، سر آن را ببرید مدت بیشتری تازه می‌ماند و پلاسیده نمی‌شود. *خش‌های ظروف بلوری را می‌توانید با خمیر دندان صیقل داده و محو كنید.
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۶:۴۱
چطور کف آشپزخانه را تمیز کنیم

کف آشپزخانه جایی است که در اثر رفت‌وآمد، ریختن خرده‌های غذا و مایعات خیلی زود کثیف می‌شود. برای تمیز کردن آن، روش‌های زیر موثر خواهد بود.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۵:۲۶
این اشتباهات، عمر ماشین ظرفشویی را کوتاه می‌کنند

ظروف را پیش از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی تمیز نمی‌کنید یا خیلی تمیز می‌کنید...
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۵۱
روش های تازه نگهداشتن کاهو ، کرفس و سبزیجات برگ دار

کاهوی تازه را درست قبل از سرو آماده کنید. کاهوی تازه می‌تواند با رنگ و طراوت خاصی که دارد طعم لذت بخش خوبی داشته باشد. در هر فنجان، برگ کاهو تنها هفت کالری وجود دارد که می‌توانید آن را بدون نگرانی از وجود کالری، چربی یا کلسترول مصرف کنید.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱:۲۸
کاج مطبق و پرورش آن

کاج مطبق گیاهی است سوزنی برگ زیبا و از خانواده «آراکرییاسه» با شاخه های مطبق، موطن اصلی جزیره نور فولک استرالیا رشد آن در محیط طبیعی زیاد ولی در آپارتمان به کندی رشد می نماید و حدأکثر 150 سانتیمتر می رسد و احتیاج شدیدی به اکسیژن فراوان دارد و درجه حرارت بالا را تحمل نمی کند، گیاهانی که از طریق کاشت بذر بدست آمده آند شاخه هایی بیمار و نامنظم تولید می نماید و بهتر است در ازدیاد آن از قلمه های جوانه های انتهایی استفاده گردد.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹:۴۵
ترفند مهم و کارآمد برای تمیز کردن خانه

در این آموزش ۱۰ ترفند مهم و زیرکانه برای تمیز کردن خانه وجود دارد که با آن‌ها می‌توانید خانه خود را تمیز و درخشان نگه دارید، چیزی که در این ترفند‌ها قابل توجه است سریع بودن و راحتی انجام آنهاست.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲:۲۱