وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
اصول آشپزی با آرام پز

آرام پز یکی از وسایل پرکاربرد آشپزی برای خانم های خانه مخصوصاً خانم های کارمند است. در این مطلب شما را با اصول درست آشپزی با آرام پز آشنا می کنیم:
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵:۱۱
کاربرد قرص ماشین ظرفشویی در نظافت

برای این موارد در خانه می توانید از قرص های ماشین ظرفشویی نیز استفاده کنید.
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۲۲
یخ زدایی مواد غذایی

شیوه صحیح برای یخ زدایی مواد غذایی در خصوص انواع گوشت و سبزیجات به روشی سالم و نکاتی مهم در حفظ سلامت مواد غذایی از مهمترین نکات خانه داری محسوب می شود.
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۴:۱۹
نکته هایی برای تمیز کردن پارکت لمینت

کفپوش های لمینت و پارکت جزیی از زیبایی منزل هستند و در بدو ورود به چشم می آیند. به همین جهت تمیز نگه داشتن و آشنایی با نحوه تمیز کردن پارکت لمینت و پارکت به شما کمک می کند تا در کمترین زمان کف خانه تان برق بزند.
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۴:۴۷
نکات ریز جالب و خواندنی در آشپزی

برای خوشمزه تر شدن قورمه سبزی یک ساعت مانده به سرو داخل آن رب انار بریزید.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸:۳۰
روش تازه نگهداشتن کاهو

اگر شما نمی‌خواهید در حال حاضر از کاهوها استفاده کنید، بهتر است که برگ‌ها را برش نزنید زیرا برش زدن و پاره کردن لبه‌ی برگ‌هایی که بریده شده، سریع‌تر از بقیه قسمت‌ها قهوه‌ای می‌شود.
پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴:۲۱
کاربرد نمک در خانه داری و زیبایی

رفع بوی پیاز و سیر - معمولاً پس از برش پیاز یا سیر، بوی پیاز یا سیر به راحتی از دستان شما برطرف نمی شوند. اینک ما یک راه سریع برای برطرف کردن این بو از دستان شما معرفی میکنیم!شما ابتدا باید دستانتان را خیس کنید سپس با نمک دستانتان را به هم بمالید تا بوی زمخت پیاز و سیر به راحتی از دستان شما برطرف شوند.
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷:۴۸
چگونه قالیچه ها را با مواد طبیعی تمیز کنیم

تمیز کردن قالیچه ها یکی از قسمت های مهم در هر خانه تکانی است. به جای استفاده از شوینده های شیمیایی از این نکات برای تمیز کردن قالیچه‎ها با سرکه، استفاده کنید.
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷:۳۵
تکنیک ها و ترفند های گردگیری

شناخت علت هرچیزی به شما در حل مشکل آن کمک خواهد کرد. اگر بدانیم که گردوخاک از کجا وارد منزل می شود، به راحتی می توان آن را کنترل کرد.
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵:۲۸
از بین بردن بوی نم و رطوبت لباس

برنج یکی از مواد غذایی اصلی در سفره های ایرانی است ولی به غیر از مصرف خوراکی، برنج خواص دیگری هم دارد که حتی فراتر از آشپزخانه هم می رود.
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۱:۱۷