وبسایت خبری
امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
چند ترفند برای پاک کردن گرد و غبار

از بین بردن گرد و غبار به شیوه ای موثر که گرد و غبار دیرتر روی وسایل بنشیند بسیار مهم و ضروری است؛ معمولاً خانم های خانه دار از این که خانه را تمیز می کنند و درست چند دقیقه بعد دوباره گرد و خاک می نشیند گلایه دارند.
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۶:۰۲
7 روش برای تمیز کردن ظروف سوخته و ته گرفته

۱- ترکیب سرکه و جوش شیرین سرکه نوعی پاک کننده ی چند منظوره است. می توان از آن به عنوان ضد عفونی کننده استفاده کرد، چرا که یک پاک کننده ی غیر سمی است و به راحتی می توان آن را در محیط آشپزخانه نگهداری کرد.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵:۴۳
نکات ریز خانه داری

نظافت قاب عکس های طلایی - قاب عکس های طلایی را که دارای روکش فلزی درخشنده هستند ،می توانید با اندکی ماءالشعیر که داخل آن مقداری الکل ریخته تمیز کنید نه تنها تیره و کدر نخواهند شد بلکه درخشندگی آنها نیز بیشتر خواهد شد
چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۸:۰۳
راه‌های بین بردن جرم آهکی سماور و کتری وجود دارد:

روش اول: برای از بین بردن جرم آهکی داخل سماور و کتری مخلوطی از سرکه و آب را به نسبت مساوی در آن بریزید و به مدت نیم ساعت بجوشانید. خواهید دید که جرم‌ها از دیواره کنده خواهد شد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۴:۵۳
دکوراسیونی که باید یاد بگیرید

داشتن دکوراسیونی ایده‌آل و خوشایند کار دشواری نیست. شما نیز می‌توانید با انجام روش‌هایی ساده به بهترین نتیجه برسید. در این مطلب قصد داریم ۱۵ حقه مهم و ساده دکوراسیونی را برایتان بازگو کنیم که با کمک آنها می‌توانید دکوراسیون منزل خود را آن‌طور که دوست دارید بیابید.
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۹:۳۶
نحوه صحیح خشک کردن میوه ها در آفتاب

وسایل مورد نیاز: در این دستور چند نوع میوه با دو نوع سینی توری خشک می کنیم. می دانید که هر میوه ممکن است نیاز به سینی مخصوص خود داشته باشد.
یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹:۱۱
تمیز کاری های مهم در خانه

• لکه گیری و جرم گیری - سرامیک ها نصف فنجان سرکه سفید- یک چهارم فنجان جوش شیرین- یک فنجان آمونیاک- چهار لیتر آب داغ..
چهارشنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۵:۲۵
نظافت، دغدغه‌ی یک کدبانو

تمیز کردن خانه و وسایل آن یکی از کارهای روزانه ی خانم هاست ، شاغل و غیر شاغل هم ندارد. اگر بدانیم هر وسیله ای را چگونه تمیز کنیم و از چه وسایلی و موادی استفاده کنیم ، وقت کمتری را صرف این موضوع خواهیم کرد.
دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۵:۳۹
شستن لباس ها با سرکه

این مایع همه کاره را در شستشوی لباس ها استفاده کنید تا هم لباس های روشن و بدون بو داشته باشید و هم از شر لکه های روی لباس خلاص شوید. سرکه سفید به عنوان یکی از ضروری ترین لوازم خانه یک تمیزکننده طبیعی و بی ضرر است که به لباس ها هیچ آسیبی نمی رساند و برای شستشوی لباس های بچه نیز مناسب است. .
شنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰:۱۸
 چه چیزهایی را نباید در ماشین لباسشویی بیندازیم؟

آیا می دانید چه چیزهایی را نباید در ماشین لباسشویی انداخت؟ آیا می دانید انداختن بعضی از لباسها در ماشین لباسشویی باعث آسیب به آن ها می شود؟ آیا می دانید انداختن بعضی از لباس ها در ماشین لباسشویی سلامت ما را تهدید می کند؟
شنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۲:۵۳