وبسایت خبری
امروز: چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
ضدعفونی کردن سطوح برای داشتن خانه‌ای پاکیزه و بهداشتی

شیوع ویروس کرونا و ورود به موج دوم آن به دغدغه‌ای مهم برای مردم جهان تبدیل شده است؛ و همه به دنبال ایمن نگه‌داشتن خود از این ویروس هستند.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۱:۱۳
علت زیاد برفک زدن یخچال

برفک زدن فریزر در دراز مدت امری طبیعی است اما اگر یخچال شما هر ماه برفک می زند علت می تواند خراب شدن لاستیک های دور در یخچال و فریزر باشد.
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۱:۴۹
سینک ظرفشویی با جنس های مختلف را چگونه تمیز کنیم

شاید اگر از آلوده‌ترین مکان منزل از شما سؤال شود، بدون تردید سرویس بهداشتی را ذکر کنید اما باید بدانید که کثیف‌ترین و آلوده‌ترین نقطه خانه سینک ظرفشویی است؛ از این رو، تمیز نگه داشتن آن اهمیت بالایی داشته و نقش مؤثری در سلامت خانه و اعضای خانواده ایفا می‌کند.
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۲:۵۵
راه های از بین بردن بوی بد فاضلاب

چیزی که بتواند تجربه خوشایند را در آشپزخانه از بین ببرد، بوی بدی فاضلاب است .این وقتی از فاضلاب ناشی می شود بدتر است، چون مراقبت از آن آسان نیست. بوی بد ناشی از فاضلاب آشپزخانه معمولا به دلیل پسماند غذاها ایجاد می شود. وقتی ظرف ها را می شویید باقی مانده غذاها در لوله ها گیر می کند و در طول زمان بوی تعفن وحشتناکی ایجاد می کند. باکتری ها و قارچ ها نیز باعث این بوی نامطبوع داخل لوله فاضلاب می شوند.
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۴:۴۶
به هیچ عنوان، آب جوشیده شده را دوباره نجوشانید

فرقی ندارد که شما از چه آبی برای تهیه چای، قهوه و یا حتی شیر نوزادان استفاده می کنید. بسیاری از والدین با توجه به حساسیت های نوزادان، برای تهیه شیر خشک، خرید آب معدنی را ترجیح می دهند و از آب شرب شهری استفاده نمی کنند
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷:۰۰
گزینه غذایی را هرگز در مایکروویو گرم نکنید

مایکروویو یکی از معروف‌ترین لوازم موجود در جهان است، نه تنها به این دلیل که به گرم شدن غذا در چند ثانیه کمک می‌کند، بلکه باعث حفظ ارزش تغذیه‌ای برخی اقلام غذایی نیز می‌شود.
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۶:۴۷
از بین بردن لکه سوختگی از روی لباس

مانند بسیاری از انواع متداول لکه های پارچه، پاک کردن لکه های سوختگی با اتو وقتی فورا بعد از اتفاق افتادن انجام شود، آسان ترین حالت خواهد بود. اجازه ندهید تا زمانی که اتو کشیدن را به اتمام می رسانید، لکه سوختگی بر روی لباس باقی بماند میزان زمانی که طول می کشد تا شروع به برطرف کردن لکه سوختگی کنید، می تواند تفاوتی از محدوده پاک شدن کامل لکه سوختگی تا باقی ماندن ناحیه سوختگی به مدت طولانی بر روی پارچه داشته باشد.
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۲:۵۰
نحوه تمیز کردن اتو لباس

اتو از آن دسته لوازم خانگی است که به طور منظم مورد استفاده قرار می گیرد. چه بسا در خانه ها زمان خاصی را در طول روز یا هفته به اتو کشیدن لباس ها اختصاص گیرد. به همین دلیل پاکیزه نگه داشتن اتو لباس به منظور استفاده بهتر از آن امری ضروری می باشد.
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۹:۲۸
چطور میتوان عمر لباس ها را طولانی تر کرد

وقتی شما اینقدر برای کمد لباس‌تان زحمت می‌‌کشید باید زمان و تلاشی را هم برای حفظ آن در نظر بگیرید. اگر شما چیزی را دوست دارید، نسبت به آن بی‌تفاوت نباشید.
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۵:۲۸
نگهداری گل های آپارتمانی با چند نکته ساده

گل های آپارتمانی تاثیر بسیاری در شادابی روحیه شما دارد. در ادامه مطلب به مواردی برای نگهداری گل ها در منزل اشاره می کنیم
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۹:۳۷