وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
چگونه باید ماشین ظرفشویی خود را تمیز کنیم

در حالی که همه ما می‌دانیم که باید هر از گاهی دستگاه‌های قهوه، اجاق گاز و کانتر‌های خود را تمیز کنیم، به ندرت به پاک کردن دستگاه‌های تمیز کننده خود فکر می‌کنیم. در حالی که باقی مانده مواد شیمیایی موجود ماشین ظرفشویی ممکن است باعث ایجاد میکروب و بوی نامطبوعی شود.
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۴:۲۹
منجمد کردن مواد غذایی چگونه کشف شد

تمام اقلامی که در بخش محصولات غذایی منجمد فروشگاه های امروزی یافت می شوند، وجودشان به خاطر کلارنس بردزآی (BirdsEye) است. بردزآی در دهه ۱۹۲۰ میلادی فرایند انجماد سریع را توسعه داد و صنایع مواد غذایی منجمد را راه اندازی کرد.
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۸:۱۶
توصیه ایمنی در زمان خانه تکانی

با توجه به نزدیک شدن خانه تکانی‌های پایان سال بهتر است به تنهایی خانه تکانی نکنید، چون افرادی که به تنهایی این کار را انجام می‌دهند در صورت بروز سانحه ممکن است به صدمات ثانویه نیز دچار شوند.
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۲:۳۶
بهترین روش شستن فرش و موکت در منزل

اغلب افراد برای شستن فرش و موکت به قالیشویی ها مراجعه می کنند اما با استفاده از روش های مناسب، شستشوی فرش را می توانید خودتان انجام دهید تا آسیبی به فرش نرسد.
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۶:۱۸
روش های خانگی برای خلاص شدن از تار عنکبوت

ورودی ها را ببندید - عنکبوت همانند موجودات دیگر از طریق شکاف ها و سوراخ ها به درون منزل راه پیدا می کند. پس اولین اقدام شما این است که محل وردش به منزل را مسدود کنید.
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱:۴۹
چگونه قالیچه ها را با مواد طبیعی تمیز کنیم؟

تمیز کردن قالیچه ها یکی از قسمت های مهم در هر خانه تکانی است. به جای استفاده از شوینده های شیمیایی از این نکات برای تمیز کردن قالیچه‎ها با سرکه، استفاده کنید.
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۰:۵۸
چگونه در خانه داری خلاقیت به خرج دهیم

اگر میخواهید خلاقیت داشته باشید به نکات زیر توجه داشته باشید.برگ های خارجی سبزیجات خارجی ترین برگ های سبزیجات را جدا نکنید . مگر آن که برگ ها واقعاً فاسد و غیرقابل استفاده باشند ، زیرا این برگ ها سرشار از مواد مغذی هستند.
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷:۵۸
عادت های بد در خانه داری و روش های ترک آن ها

اغلب افراد به دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند کار‌های خانه داری منزل و خانه تکانی را با سرعت بیشتر و البته با راهکار‌های ساده‌تر انجام دهند. شاید باورتان نشود، ولی گاهی میانبر‌هایی که برای تمیز کردن خانه می‌زنید، حتی کار را سخت‌تر هم می‌کنند.
پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۴:۲۵
ترفندهای تمیز کاری خانه

تمیز کردن تخم مرغ شکسته - برای تمیز کردن تخم مرغ شکسته از روی زمین کافیست روی آن نمک بپاشید، پنج دقیقه صبر کنید تا خشک شود بعد از آن می توانید خیلی راحت و بدون کثیف کاری با جارو آن را جمع کنید.
پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۸:۲۹
چگونه مبلمان چرمی مان را در خانه تمیز کنیم؛ راهکار ساده برای از بین بردن لکه ها

اگرچه چرم جنسی بادوام دارد، اما نباید از آسیب پذیری آن در برابر برخی از مواد شوینده غافل ماند. به منظور تمیز کردن مبل‌های چرمی باید از یک پاک کننده معمولی و در عین حال مؤثر استفاده کنید یا از یک پاک کننده مخصوص لوازم چرمی که توسط سازنده مبل پیشنهاد شده، استفاده نمایید.
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۴:۰۷