وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
نرم کننده های جایگزین را برای پارچه بشناسید

نرم کننده های پارچه که در بازار می باشد حاوی چندین ماده ی شیمیایی مضر می باشد که می تواند موجب طیف گسترده ای از مشکلات برای سلامتی باشند. به هر حال شما می توانید این نرم کننده های پارچه را با برخی فرآورده های طبیعی و ارزان مانند سرکه، جوش شیرین، پلاستیک و توپ های خشک کننده های پشمی جایگزین کنید.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۰:۳۸
مورچه ها را اینگونه از بین ببرید

مورچه از جمله حشراتی است که به ظاهر بی آزار است اما با هجوم آن ها به مکان های مختلف زندگی باعث صدمه زدن به آن منطقه می شود. اگر از وجود مورچه ها در خانه عاصی شده اید.
چهارشنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۴:۱۰
ایده هایی برای چیدمان لوازم آرایش در منزل

میز آرایشی یکی از قسمت های منزل است که بخاطر تعدد لوازمی که بر روی آن قرار می گیرد شلوغ به نظر می رسد. علاوه بر شلوغی ظاهری آن همواره پیدا کردن یکی از لوازم آرایشی از میان آنها دشوار است. در این مقاله شما را با ایده هایی برای نظم بخشیدن و چیدن لوازم آرایشی آشنا می کنیم.
دوشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰:۵۱
نحوه صحیح شستن بالشت و روبالشی با دست و ماشین

بدن در خواب در حال ریزش سلول های مرده است که در بالش و ملحفه جای می گیرند بهتر است برای جلوگیری از آلودگی به طور مرتب اقدام به شستن بالش ها و رختخواب خود کنیم.
دوشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۷:۲۱
از بین بردن افسردگی با دکوراسیون

چگونه می توان در دکوراسیون با افسردگی جنگید؟ محیط اطراف تا حدود زیادی بر روحیه شما تاثیر می گذارد. شما می توانید با دکوراسیون داخلی مناسب احساس آرامش داشته باشید و حال درونی تان را کنترل کنید. وقتی خانه ای با وسایلی که نه زیبایی، نه ارزش مادی و معنوی دارند احاطه کنید، خانه ای بدون حس آرامش خواهید داشت.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۹:۱۴
آشنایی با بایدها و نبایدهای ماشین ظرفشویی

در مورد کار با ماشین ظرفشویی نکات زیر را به خاطر بسپارید: دقت کنید دقیقا به همان اندازه پیشنهادی، پودر داخل ماشین بریزید...
پنج شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۴:۴۲
مرتب نگه داشتن خانه در فصل مدرسه

فصل مدرسه شروع شده و خانواده هایی که بچه مدرسه ای دارند دوباره سیستم خانه و زندگیشان به هم می ریزد...
دوشنبه ۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹:۱۲
از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت

اگر لکه سوختگی فرش و موکت عمیق نباشد می توان در منزل آن را رفع نمود. اما چگونه؟ در بخش اسرار خانه داری با ما همراه شوید تا راهکارهایی برای از بین بردن لکه سوختگی موکت و فرش پیشنهاد دهیم.
پنج شنبه ۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۹:۵۴
درست کردن مربا با رعایت این نکات

عموماً به هر میوه‌ای که با شکر پخته شود مربا گویند. مربا یکی از خوراکی‌هایی است که خانم های کدبانو در فصل تابستان با میوه های مختلف درست می کنند. با رعایت نکات پخت مربا، مربایی خوش طعم پخته و برای مدتی طولانی نگهداری کنید.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۰:۱۷
  این مواد غذایی قبل از پخت نباید شسته شوند

اگر فکر می‌کنید با شستن این مواد غذایی از شر باکتری ها خلاص می شوید در اشتباهید.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۴:۲۵