وبسایت خبری
امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
آموزش پاک کردن لکه چسب قطره ای از روی لباس و اجسام

زمانی که چسب قطره ای یا چسب 123 بر روی لباس یا پوست می ریزد به سرعت خشک می شود و کندن آن کار آسانی نیست اما روش های موثری وجود دارد که می توانید لکه چسب را به راحتی از اجسام مختلف جدا کنید.
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۹:۳۶
9روش طبیعی برای داشتن خانه های تمیز و خوشبو

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۵:۱۹
نكات ريز و درشت خانه داري

1-هنگام نظافت خانه به همه وسايل توجه داشته باشيد، بخصوص وسايلي را تميز كنيد كه فكرنمي كنيد نياز به تميز كردن داشته باشند. مثلا گلدان مصنوعي اي كه به نظر شما تميز است، مي تواند آنقدر گرد و خاك در خودش ذخيره كرده باشد كه برايتان ايجاد حساسيت كند.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۶:۰۳
توصیه هایی برای نگهداری مواد غذایی در یخچال

قرار دادن مواد غذایی گوناگون و متعدد برای مدت طولانی در داخل یخچال، كار بسیار راحتی است، اما معمولاً افراد خانواده از مواد غذایی كه در داخل یخچالشان وجود دارد غافل می‌شوند و آنها را به فراموشی می‌سپارند. به خاطر داشته باشید كه خوراكی‌ها و مواد غذایی در یخچال برای همیشه تازه نمی‌مانند و روزی خواهد رسید كه شما حجم زیادی از آنها را دور می‌ریزید یا این كه شک می کنید و از خود می‌پرسید آیا این مواد خوراكی هنوز سالم و قابل استفاده هستند یا این كه فاسد شده‌اند؟
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۳:۱۲
نکته هایی برای تمیز کردن خانه

تمیز کردن شیشه های تنگ برای تمیزکردن بطری ها، شیشه ها یا تنگ ها، پوست تخم مرغ و آب و صابون ولرم داخل آن ها بریزید و خوب تکان دهید. در زمان کوتاهی داخل آن ها تمیز می شود.
پنج شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۳:۲۹
وجود سم کشنده و خطرناک در سماور و کتری

بارها اتفاق می‌افتد که برای درست کردن چای آب کتری را پس از جوش آمدن خاموش کنید و پس از مدتی فراموش خواهید کرد که از آن استفاده کنید و مجدد مجبور به جوشاندن آن هستید.
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱:۳۲
ارزش و اهمیت خانه داری

هدف: مقام معظم رهبری می فرمایند:« خانه داری شغل نیست، هنر است. این که یک زن بتواند با تمام چالش هایی که ممکن است بر سر راهش قرار بگیرد، محیط خانه را گرم و صمیمی نگه دارد و آرامش را بر فضای خانه حاکم کند هنری بزرگ و یک جهادی واقعی است که شعبه ای از جهاد اکبر و جهاد با نفس محسوب می شود».
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۳:۳۸
نحوه نگهداری آجیل های عید

اگر می خواهید آجیل شب عیدتان را مانند روز اولی که خریداری کردید ، تازه و خوش طعم باقی بماند کافی است این نکات را رعایت کتید.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰:۵۶
نکات خانه تکانی,اصول خانه تکانی

جوش شیرین و آب را حل کنید و روی لکه ها اسپری کنید...
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۸:۴۷
تکنیک های نظافت در خانه

چطوری چسب قطره ای را از لباس جدا کنیم؟ پارچه ای روی لکه قرار داده و با اتو بخار به محل لکه بخار دهید تا چسب با حرارت باز شده و به پارچه روی آن بچسبد و جدا شود.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۳:۲۹