وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
از بین بردن بوی بد ماهی از یخچال

ماهی ها و دیگر غذاهای دریایی معمولاً بوی ناخوشایندی از خود پخش می کنند و اگر مدت طولانی در یخچال یا فریزر بمانند، بوی آن ها به یخچال هم سرایت می کنند.
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۲۶
توصیه های مهم برای کدبانوها

*اگر هنگام گذاشتن هویج در یخچال، سر آن را ببرید مدت بیشتری تازه می‌ماند و پلاسیده نمی‌شود. *خش‌های ظروف بلوری را می‌توانید با خمیر دندان صیقل داده و محو كنید.
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۶:۴۱
چطور کف آشپزخانه را تمیز کنیم

کف آشپزخانه جایی است که در اثر رفت‌وآمد، ریختن خرده‌های غذا و مایعات خیلی زود کثیف می‌شود. برای تمیز کردن آن، روش‌های زیر موثر خواهد بود.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۵:۲۶
این اشتباهات، عمر ماشین ظرفشویی را کوتاه می‌کنند

ظروف را پیش از گذاشتن داخل ماشین ظرفشویی تمیز نمی‌کنید یا خیلی تمیز می‌کنید...
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۵۱
روش های تازه نگهداشتن کاهو ، کرفس و سبزیجات برگ دار

کاهوی تازه را درست قبل از سرو آماده کنید. کاهوی تازه می‌تواند با رنگ و طراوت خاصی که دارد طعم لذت بخش خوبی داشته باشد. در هر فنجان، برگ کاهو تنها هفت کالری وجود دارد که می‌توانید آن را بدون نگرانی از وجود کالری، چربی یا کلسترول مصرف کنید.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱:۲۸
کاج مطبق و پرورش آن

کاج مطبق گیاهی است سوزنی برگ زیبا و از خانواده «آراکرییاسه» با شاخه های مطبق، موطن اصلی جزیره نور فولک استرالیا رشد آن در محیط طبیعی زیاد ولی در آپارتمان به کندی رشد می نماید و حدأکثر 150 سانتیمتر می رسد و احتیاج شدیدی به اکسیژن فراوان دارد و درجه حرارت بالا را تحمل نمی کند، گیاهانی که از طریق کاشت بذر بدست آمده آند شاخه هایی بیمار و نامنظم تولید می نماید و بهتر است در ازدیاد آن از قلمه های جوانه های انتهایی استفاده گردد.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹:۴۵
ترفند مهم و کارآمد برای تمیز کردن خانه

در این آموزش ۱۰ ترفند مهم و زیرکانه برای تمیز کردن خانه وجود دارد که با آن‌ها می‌توانید خانه خود را تمیز و درخشان نگه دارید، چیزی که در این ترفند‌ها قابل توجه است سریع بودن و راحتی انجام آنهاست.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲:۲۱
موارد ممنوعه برای گذاشتن درون مایکروویو که باید بدانید

اگر عادت دارید زیاد از ماکروویو استفاده ‌کنید بهتر است بدانید که هر چیزی را نمی‌شود داخل این جعبه‌ی پر از اشعه قرار داد.
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۶:۳۶
جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی

پنیر: پنیر های مرغوب و فرآوری نشده احتیاج به هوای تازه دارند. در واقع باید هوای باز اطراف آن در جریان باشد. بسته بندی های پلاستیکی مانع از این جریان می شوند و در نتیجه یک لایه چربی و گاهی کپک روی پنیر به وجود می آید.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷:۲۰
اسپری های تمیز کننده و آسیب های ریوی

همیشه تمیز شدن منزل یا محل کار حس خوب و خوشایندی را منتقل می کند به ویژه این روزها که نزدیک عید است و همه در تکاپو برای خانه تکانی و تمیزکاری هستند.
چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴:۴۳