وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
مضرات استفاده از مواد شیمیایی

امروزه متأسفانه استفاده از کودهای شیمیایی ، سم پاشی های شیمیایی ، کال چیده شدن ، ماندن در سردخانه ها ، استفاده از هورمونها ، مواد نگهدارنده ، کشت و کارهای بی ضابطه و غیره باعث می شود که خاصیت مواد غذایی به حداقل ممکن برسد
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹:۴۸
سرخ کردن صحیح غذا با این چند نکته

سرخ کردن یکی از روش های طبخ غذا است که اگر نکته های سرخ کردن صحیح را بدانید، مطمئن باشید که هیچ ضرری برای بدن تان ندارد.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷:۳۶
توصیه هایی برای نگهداری مواد غذایی در یخچال

قرار دادن مواد غذایی گوناگون و متعدد برای مدت طولانی در داخل یخچال، كار بسیار راحتی است، اما معمولاً افراد خانواده از مواد غذایی كه در داخل یخچالشان وجود دارد غافل می‌شوند و آنها را به فراموشی می‌سپارند. به خاطر داشته باشید كه خوراكی‌ها و مواد غذایی در یخچال برای همیشه تازه نمی‌مانند و روزی خواهد رسید كه شما حجم زیادی از آنها را دور می‌ریزید یا این كه شک می کنید و از خود می‌پرسید آیا این مواد خوراكی هنوز سالم و قابل استفاده هستند یا این كه فاسد شده‌اند؟
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۶:۴۹
آشنایی با 12 نقطه بسیار آلوده همراه روش های طبیعی رفع آن

آلوده ترین های خانه با وجود میلیون ها جرم و باکتری ، عجیب یا دور از تصور نیست که محیط پیرامون ما به هیچ عنوان محل تمیز و پاکیزه ای برای زندگی نیست اما آنچه این موضوع را کمی پیچیده و فاغلگیر کننده می کند ، کثیف ترین مکان ها و نقاط در خانه شماست که احتمالا حتی فکرش را هم نمی کنید .
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۸:۵۱
نکته های مهم برای رنگ آمیزی خانه

با بهره گيری از نكات صحيح رنگ آميزی منزل می توانيد بزرگی و كوچكی فضا، آرامش و حرارت خانه و ... را به دلخواه خود تغيير دهيد!
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۶:۱۵
 چطور از موکت مراقبت کنیم

موکت‌ها، رنگ و بافتی خاص به فضای یک اتاق می‌دهند به شرطی که در نگه‌داری آن‌ها دقت شود. برای آن که موکت همواره خوب به نظر برسد، آن‌ را تمیز نگه داشته، لکه‌ها و سوختگی را برطرف کنید.
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۱:۰۵
شستشوی پرده

هنگامی که پرده های خانه تان را برای خانه تکانی بهاره بیرون می آورید، پیش از خارج کردن گیره ها از آنها، ابتدا محل های قرار گیری گیره ها را بر روی نوار پرده با لاک ناخن علامت گذاری کنید. با این کار پس از شستشو می توانید به راحتی گیره ها را در محل های قبلی وصل کنید تا فرم پرده تان به هم نریزد.
پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲:۱۶
لباس ها را مثل روز اول سفید کنید!

گاهی لباس های سفید ممکن است به هر دلیلی، به جز کیفیت، زرد شوند و دیگر مانند روز اول سفید نباشند. در میان علت های زرد شدن لباس ها می توان به روش هایی اشاره کرد که لباس با آن شسته می شود و باعث می شوند که سفیدی روز اول لباس از بین برود.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸:۰۰
داشتن خانه ای همیشه خوشبو

با این روشها همیشه خانه ای خوشبو خواهید داشت...
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۷:۴۵
چطور جاروبرقی را تمیز کنیم

یکی از لوازم ضروری برای نظافت خانه ،جارو برقی است که در مدل ها و با توانایی های مختلف در بازار موجود می باشند.صرف نظر از اینکه کدام مارک با چه کارایی را انتخاب می کنید ،باید به آن رسیدگی کرده و نظافتش را رعایت کنید.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۱:۰۶