وبسایت خبری
امروز: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
آشنایی با روستای تمین در سیستان و بلوچستان

همسایگی با آتش فشان نیمه فعال «تفتان» در کنار آب فراوان و خاک حاصلخیز، روستایی با صفا را در اقلیم جنوب شرقی ایران پدید آورده است؛ روستای «تمین» در 50 کیلومتری شهرستان «میرجاوه» استان سیستان و بلوچستان که نشانه های استقرار طولانی انسان با وجود معماری صخره ای، قلعه و گورستان های تاریخی در آن به خوبی به چشم می آید. با سفر به تمین همنشینی با اهالی خونگرم این روستا را در کنار هوای معتدل و حتی خنکش را تجربه کنید.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱:۴۱
گنج‌های ناشناخته گردشگری در خزان هزار رنگ

پاییز گردی در درود لرستان - لرستان، یکی از استان هایی است که در پاییز، رنگ و بوی رویایی به خود می گیرد و می‌تواند یکی از مقصد‌های فوق العاده برای گردشگران رمانتیك پاییز گرد باشد. لرستان، عروس آبشارهای ایران است و گردشگری آبشاری را می توان در این اقلیم زیبا و خوش آب و هوا در فصل پاییز، در دسترس داشت.
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۴:۱۲
جنگل گیسوم؛ نمایی از بهشت در شمال ایران

جنگل گیسوم مسیری است که به دریا می‌رسد. هر دو سمت این مسیر مملو از درختان بلند و سر به فلک کشیده است که تونلی جنگلی را درست کرده‌اند. این جنگل در شهرستان تالش استان گیلان واقع شده است.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸:۳۵
پيشينه تاريخی و آب و هوای زابل

سيستان اين سرزمين رازهاي سر به مهرمحوطه‌اي دارد كه حيرت همگان را برمي‌انگيزدكمتر كسي را مي‌توان سراغ گرفت كه نامي از شهر سوخته سيستان و تمدن كهن اين سامان نشنيده باشد
پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳:۰۵
بلندترین آبشار دنیا بر فراز یک آسمان خراش شهری

برای دیدن آبشارها باید کیلومترها راه از شهرها فاصله گرفت و به میان طبیعت رفت تا از منظره، صدا و خنکای آبشارها لذت برد، اما طراحان یک شرکت ساختمان‌سازی چینی این علاقه به آبشارها را درک کردند و این ایده به فکرشان خطور کرد: «چرا یک آبشار روی آسمان خراش نسازیم؟» همین ایده حالا اجرا شده و رکورد بلندترین آبشار مصنوعی دنیا را هم به نام خود ثبت کرده است.
پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳:۴۵