وبسایت خبری
امروز: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
جاذبه های طبیعی شهرستان زهک

چاه نیمه: در کنار روستای قلعه نو چاله های طبیعی بزرگی قرار دارد که آب مازاد رودخانه هیرمند به وسیله ی کانالی به آن سرازیر می شود گنجایش این مخازن 700 میلیون متر مکعب است که به صورت دریاچه ی مصنوعی در آمده و آب مشروب سیستان و قسمتی از آب کشاورزی را در مواقع بی آبی تامین میکند.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵:۴۴
جاذبه های گردشگری خلخال، بهشت طبیعت گردان

خلخال یکی از شهرهای مهم به لحاظ گردشگری در استان اردبیل است که در فصل تابستان بخاطر طبیعت بی نظیرش، روستاهای زیبا، جاده فوق العاده و چشمه آبگرمش میزبان هزاران گردش داخلی و خارجی است.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۷:۱۴
معرفی جاذبه‌های تاریخی شهرستان زهک

زاهدان کهنه این اثر در حدود ۹ کیلومتری شمال غربی تپه شهرستان بر روی بلندی های بین رود ناصر و رود پریان واقع شده است.هنری ساروج لندور جهانگرد باستان شناس و جغرافیدان انگلیسی که در سال ۱۹۰۱ به سیستان سفر کرده است زاهدان کهنه را به لندن شرق تشبیه کرده است
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳:۱۵
طبیعت زیبایی روستای «خرو»

منطه خرو را باید سرزمین دره های سرسبز، کوچه باغ های افسانه ای و رودهای خروشان نامید...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲:۴۸
سد شاه عباسی طبس نازکترین سد جهان در ایران
طاق شاه عباسی

کمتر کسی پیدا می شود که از جاذبه های تاریخی طبس شنیده باشد و نام طاق شاه عباسی به گوشش نخورده باشدبنایی که شاید دیدنی ترین اثر تاریخی طبس به شمار بیاید و یکی از جاذبه های فراموش نشدنی که چندین لقب تکرار نشدنی را همراه خود دارد...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹:۴۴
شهمیرزاد؛ بهشت گمشده ایران

سرزمین ایران اقلیم بهشت هاست ، شهمیرزاد نیز در 20 کیلومتری مرکز استان کویری، بهشت گم شده بر بام ایران شناخته می شود. استان سمنان از شمال به دامنه‌های البرز و جنگلهای سرسبز مازندران منتهی می‌شود و از جنوب پنجه در سینه کویر مرکزی ایران انداخته است و برای رسیدن به بهشت ناشناخته در استان کویری سمنان و دم زدن در هوای ناب و طبیعت بکرش راه چندان درازی پیش رو نیست.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹:۰۲
بهترین مسیرهای کوهنوردی در تهران

تهرانی ها برای کوهنوردی مسیرهای زیادی دارند تا بتوانند برای خودشان برنامه های یکروزه کوهنوردی تنظیم کنند و ارتفاعات بالایی این شهر پر هرج و مرج بروند.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵:۲۰
میل قاسم آباد زابل

میل قاسم آباد زابل در تاریخ پانزدهم دیماه ۱۳۱۰ با شمارهٔ ثبت ۱۲۰ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵:۴۴
جنگل های انجیلی ایران، جنگل هایی با هزار و یک رنگ

جنگل های انجیلی امروز می خواهیم تا با یکی از معروف ترین و غنی ترین جنگل های ایران در نزدیکی تهران آشنا شویم. جنگل های انجیلی در منطقه ی سوادکوه مازندران که اتفاقا از نظر مسافت به تهران هم نزدیک است، یکی از بهترین محیط های طبیعی و بسیار غنی در ایران است.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳:۳۸
دیلمان گیلان، زیبایی بی‌بدیل شمال کشور

سفر به دیلمان گیلان، سفری همه چیز تمام خواهد بود. در دیلمان می‌توانید با فرهنگ بومیان شمالی و تاریخ شمال کشور آشنا شوید و همزمان روح و جانتان را از هوای پاک و طبیعت زیبا سرشار کنید.
شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۰:۱۲