وبسایت خبری
امروز: چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
آب پیاز در از بین بردن لک و جوش پوست مؤثر است

لکه های قهوه ای که بر اثر تابش آفتاب پس از سی سالگی روی پوست پدیدار می شوند، با استفاده از آب پیاز به مرور زمان کمرنگ می شوند و از بین می روند.
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۵:۲۰
روماتیسم را با مصرف این خوراکی‌ها، درمان کنید

روماتیسم، التهابی کنترل نشده‌ است که می‌تواند به هر قسمتی از بدن از جمله مفاصل، کلیه‌ها، چشم، ریه یا مغز، آسیب برساند. روماتیسم یک بیماری مفصلی است که استخوان‌ها و بافت‌های بدن را درگیر می‌کند. افراد در سنین پیری و میانسالی معمولا به دلیل نداشتن تغذیه مناسب در سنین نوجوانی و جوانی و دیگر عوامل دچار انواع بیماری‌ها می‌شوند.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱:۳۶
دانستنی‌های فوق‌العاده جالب درباره نوزادان

هرکدام از ما که پدر، مادر، یا خواهر و برادر بزرگتر هستیم، می‌دانیم که بچه‌ها چقدر عزیز و ارزشمند هستند. آن‌ها با دست‌ها و پا‌های تپل، صورت گرد و چشمان معصومشان بسیار دوست‌داشتنی هستند. می‌توانید ساعت‌ها به آن‌ها خیره شوید و از بغل کردنشان لذت ببرید. بچه‌ها آنقدر ناز هستند که اغلب فراموش می‌کنیم چقدر جالب هستند.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۲:۴۳
نقش تغذیه در تقویت حافظه

تا چند سال پیش مردم عادت داشتند شماره تلفن دوستان خود را حفظ کنند، کارهای روزمره خود را به خاطر بسپارند، مطالب علمی را به یاد آورند و برای همه امور معمول خود، به حافظه خودشان بشدت وابسته بودند. امروزه تعداد تلفن‌ها و آدرس‌های واقعی که می‌شناسیم، افزایش جدی پیدا کرده و ضمناً آدرس‌های مجازی هم بوجود آمده و مطالب علمی هم گسترش بسیاری یافته است.
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۴:۴۱
 هر آنچه بایدراجع به بهداشت دهان و دندان بدانیم

مسواک زدن از سنت‌های پیامبر (ص) است، دهان را پاکیزه می‌کند وسیله افزایش روشنایی چشم است، خدای مهربان را خشنود می‌کند، دندان‌ها را سفید می‌کند، لثه‌ها را محکم می‌کند، اشتهاآور است، بلغم را از بین می‌برد.
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۱:۴۹
هويج دشمن كم خوني

متخصصان تغذيه مي گويند: مصرف هويج باعث توليد املاح معدني خون شده و ضد كم خوني است
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۶:۱۹
6 ماده غذایی ممنوعه قبل از خواب

شاید برخی این گونه تصور کنند مصرف هر نوع ماده غذایی که بتواند گرسنگی قبل از خواب را از بین ببرد، مجاز است. در ادامه با چند ماده غذایی آاشنا می‌شوید که خوردن آن‌ها قبل از خواب و برای شب توصیه نمی‌شود.
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۳:۲۹
جرقه چیست

احساس وجود نور در میدان بینایی بدون وجود محرک نوری واقعی را فلاشینگ یا جرقه می نامند که ممکن است به صورت خطوط درخشان صاعقه مانند و یا اجسام ریز درخشنده به نظر برسد. جرقه ممکن است فقط در یک نقطه خاص میدان بینایی دیده شود و یا به صورت نقاط ریز متعدد در بخشی از میدان بینایی درآید.
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰:۳۰
فواید سنگدان مرغ

سنگدان مرغ یکی از بخش های پرخاصیت و مغذی برای انسان هاست که رواج استفاده از ان کم است و توجهی برای استفاده از آن نمی شود که دلیل ان می تواند اطلاع نداشتن از خواص بی نظیری که برای سلامتی دارد باشد با جای دادن آن در رژیم غذایی خود می توانید از خواص سنگدان مرغ بهره مند شوید.
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۵:۰۱
دلایل اصلی بروز دردهای عضلانی چیست

دردهای عضلانی می توانند در هر قسمت از بدن که دارای عضله است، احساس شوند. با توجه به دلیل، میزان ناراحتی ممکن است خفیف یا بیش از حد شدید باشد.
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۸:۴۲