وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
میگرن

میگرن به دلیل گشادی بیش از حد رگهای داخل سر است. که باعث میشود وقتی خون به این رگها میرسد سرعت بیشتری میگیرد و شخص احساس ضربان و نبض در این ناحیه میدهد.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۳:۰۰
برای درمان فشار خون بالا چه داروهای گیاهی مناسب است

فشار خون بالا در ۹۰ درصد افراد، علت شناخته شده‌ای ندارد و چون اغلب بی‌علامت است، قاتل بی‌صدا نامیده می‌شود.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸:۴۴
معجزه نبات برای تسکین درد

*نبات بسیار مقوی، نشاط آور، ضد نفخ، ملین و مدر است. *نباتی که از نیشکر تهیه شده، از دیر هضم شدن غذا جلوگیری می کند. *نبات زعفرانی تسکین درد معده و دردهای ناشی از انقباض ماهیچه هاست.
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۶:۰۵
محافظت از قلب

لذت بردن از یک صبحانه سالم و مفید برای قلب احتمالا ساده‌ترین استراتژی برای برای جلوگیری از گرفتگی عروق است. تحقیقاتی در اسپانیا نشان داده که افراد بزرگسال (بین ۳۶ تا ۵۵ سال) که وعده صبحانه را جدی نمی‌گیرند و فقط یک قهوه، آبمیوه یا شیر می‌نوشند یا کسانی که صبحانه را از وعده‌های غذایی خود حذف می‌کنند، در مقایسه با کسانی که همیشه یک صبحانه سالم می‌خورند، دو برابر بیشتر دچار گرفتگی عروق و شریان‌ها می‌شوند.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷:۱۲
سيستم هاي قلبي ـ  عروقي

بيماري قلبي علت اصلي مرگ در طول بزرگسالي است و مسبب 11% از مرگ مردان و6% از مرگ زنان آمريكايي بين 20-34 ساله است.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۲:۲۸
درمان سرفه شبانه کودکان

اگر کودکتان تنفسش هنگام خواب مشکل دارد باید با متخصص اطفال مشورت کنید. ضمن این که عوامل محیطی مثل سیگار و مواد شیمیایی که در شستشو و تمیزکاری استفاده می کنند را باید از کودک دور نگه دارید.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۵:۳۹
درمان آرتریت با روش های گیاهی

روماتیسم به گروهی از بیماری ها گفته می شوند که مفاصل و بافت های همبند را درگیر می کنند. از جمله برخی از مهم ترین انواع این بیماری می توان به مواردی مانند روماتیسم مفصلی آرتریت روماتوئید و روماتیسم قلبی تب روماتیسمی اشاره کرد. بسیاری از کارشناسان باور دارند که آرتریت به عنوان خطرناک ترین نوع روماتیسم به شمار می رود. اگر دوست دارید با برخی از راهی ساده و کاربردی برای درمان این نوع از روماتیسم آشنا شوید، بهتر است که در دامه مطلب ما را همراهی کنید.
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۳:۱۹
برای جلوگیری از سکته قلبی نخود و لوبیا مصرف کنید

نخود و لوبیا و مصرف حبوبات در هفته باعث تقویت قلب و عروق می‌شود. سعی کنید در طول هفته از این مواد استفاده کنید. مطالعات نشان می‌دهد با مصرف حبوبات خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی تا ۲۲ درصد کاهش می‌یابد.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶:۵۷
واکسن های طبیعی

عطسه: در روایات عوامل زیادی به عنوان پیشگیری از بیماری یا همان واکسن، معرفی شده است که یکی از مهمترین واکسن ها، عطسه هست.
یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴:۱۷
خواص عسل

ضد سرفه - همه‌ی مواد موجود در شربت‌های ضدسرفه برای سلامت بدن‌تان خوب نیستند، اما عسل یک درمان قدیمی برای سرفه است که مملو از فوایدی برای سلامتی است. عسل گلو را می‌پوشاند و با تسکین انتهای اعصابی که از گلو محافظت می‌کنند، آن را آرام نگه می‌دارد.
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹:۰۹