وبسایت خبری
امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
بادیان ختایی یا آنیس ستاره‌ای؛ فواید، موارد استفاده و عوارض

بادیان ختایی یا آنیس ستاره‌ای از میوه یک گیاه چینی همیشه سبز به نام Illicium verum به دست می‌آید. علت نامگذاری آن بخاطر بازوهای ستاره‌ای هست که روی بذرهای این ادویه قرار گرفته و طعم آن یاد آور طعم شیرین بیان است.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۴:۴۷
چند خوراکی برای تنظیم هورمون زنانه و مردانه

تنظیم هورمون ها یعنی به نوعی درمان اختلالات هورمونی در زنان و مردان . تغییراتی ساده در برنامه غذایی و خوراکی های مورد علاقه تان ایجاد کنید تا هورمون های بدن را به تنظیم برسانید.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷:۲۱
بهترین ساعت مناسب ازطول روز برای مصرف هر دارو

ﻭﺍﺭﻓﺎﺭﯾﻦ:ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺼﺮﻑ ﺁﻥ ﺳﺎﻋﺖ ۵ ﻋﺼﺮ ﺍﺳﺖ، ﭼﻮﻥ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ۲ ﺳﺎﻋﺖ ﻗﺒﻞ، ﺗﺎ ۲ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺼﺮﻑ ﻭﺍﺭﻓﺎﺭﯾﻦ، ﻫﯿﭻ ﻏﺬﺍﯾﯽ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻧﺸﻮﺩ.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹:۲۰
ویتامینE، دوست شما

ویتامینE از آن دست ویتامین‌هایی است که علاوه بر تأثیری که روی سلامت عمومی بدن می‌گذارد، می‌تواند زیبایی و ظاهر فرد را نیز بهبود ببخشد. این ویتامین در بسیاری از محصولات مربوط به زیبایی از جمله کرم‌های پوستی وجود دارد،اما چرا این ویتامین می‌تواند این همه در زیبایی تأثیر بگذارید؟
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸:۰۶
عمل زیبایی و ناراحتی روحی زنان

محققان دریافتند: زنانی که عمل جراحی زیبایی انجام می‌دهند، اغلب بیشتر از سایر افراد دست به خودکشی زده و از ناراحتی روحی رنج می‌برند.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹:۳۶
درمان خانگی گلو درد

۱. سیر - خواص ضد عفونی و ضد باکتری، و دیگر خواص درمانی موجود در سیر کمک می‌کنند تا گلو درد را از خود دور کنیم.
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۶:۴۴
درمان اگزما پوستی

چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۴:۳۴
خواص شیره و ارده:

در فصل زمستان از مصرف شیره و ارده غافل نشوید!
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۸:۲۶
راهنمای گرفتن فشار خون

میزان باند (کاف) فشارخون را طبق اندازه قطر دست خود انتخاب کنید. اگر بازوهایی کوچک و لاغر دارید و یا می خواهید فشارخون کودکی را اندازه بگیرید، باید اندازه درست را انتخاب کنید. محل نبض خود را تعیین کنید.
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۸:۱۷
آشنایی با خواص نارنگی

خواص نارنگی بسیار بی نظیر است. نارنگی 100 نوع بیماری را درمان می کند و پوست آن نیز برای درمان و سلامت بدن بسیار مؤثر است. نارنگی زیبایی پوست و مو را تضمین می کند و برای کاهش تب و رفع تراکم خون در کبد مفید است. نارنگی دارای ویتامین های A، B1، B2،C پروتئین، چربی، قند، حاوی مقدار زیادی فسفر، کلسیم می باشد.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱:۳۸