وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
استان / آخرین عناوین سرویس
هلاکت قاچاقچی مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
سیستان وبلوچستان؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني فرماندهي مرزباني سيستان و بلوچستان، سرهنگ "عليرضا سنچولي" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي تشديد مبارزه با قاچاق موادمخدر، مرزداران هنگ مرزي زابل با اشراف اطلاعاتي و بكارگيري تجهيزات الكترونيكي و اپتيكي، از قصد قاچاقيان موادمخدر براي انتقال محموله خود به داخل كشور آگاه و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، به تشديد پوشش نوار مرزي پرداختند.
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷:۰۳
۷۰۰ تن مرغ در سیستان‌ و بلوچستان توزیع شده است

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان ‌و بلوچستان گفت: ۷۰۰ تن مرغ منجمد در مرحله اول براساس مصوبات ستاد تنظیم بازار در چند روز اخیر در بین عاملان فروش در سراسر این استان توزیع شده است.
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹:۵۹
تردد در راه‌های سیستان و بلوچستان سه میلیون کاهش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از کاهش سه میلیون و ۲۸۱ هزار تردد خودروها در مسیرهای ارتباطی این استان در سالجاری تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد.
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲:۰۷
مطالعات آبرسانی به ۹۳۰ روستای سیستان ‌و بلوچستان تکمیل شد
اختصاصی ایرنا؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان‌ و بلوچستان گفت: مطالعات آبرسانی به ۹۳۰ روستا در قالب ۱۳ مجتمع آبرسانی برای رفع مشکلات روستاهایی که فاقد هرگونه تاسیسات و یا دچار تنش آبی هستند تکمیل و آماده اجراست.
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰:۱۱
تقدیر منتخبین مردم در شهرستان دلگان از پلیس

به دنبال دستگیری سارقان مسلح و قاتل فراری، تعدادی از منتخبین مردم در شورای شهر شهرستان دلگان استان با حضور در مقر انتظامي از اقدامات پلیس تقدیر کردند .
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۶:۳۲
مولانا سلامی نماینده محترم مردم سربلند استان سیستان و بلوچستان در خصوص شهادت دکتر محسن فخری زاده پیامی به شرح ذیل صادر کردند:*

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰:۳۲
مردم قوه قضائیه را پناهگاه خود می‌دانند/ ضرورت اقدام عاجل در برخورد با تخلفات/ برخورد با قانون‌شکنی‌ها با همراهی مردم مواجه خواهد شد
آیت‌الله محامی در اداره کل دادگستری مطرح کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: مطالبه مردم برخورد با قانون‌شکنی‌هاست و در صورت برخورد جدی و قاطع، فضای اجتماعی و مردم با برخوردها همراهی می‌کنند.
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۸:۱۵
كشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس ایرانشهر

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 609 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷:۴۲
19 هزار تذکر و اعمال قانون یک هزار خودرو در یک هفته از اجرای طرح در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از اعمال محدودیت های ترافیکی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای 19 هزار تذکر لسانی و اعمال قانون 1000 دستگاه خودرو در یک هفته از اجرای طرح در استان خبر داد.
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵:۱۰
کشف محموله قاچاق به ارزش 56 میلیارد ریال در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از توقیف یک محموله سنگین کالای قاچاق به ارزش بالغ بر 56 میلیارد ریال در عملیات پلیس استان در جنوب شرق کشور خبر داد .
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳:۰۱