وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
کشور / آخرین عناوین سرویس
 ساخت یک کاوشگر برای کشف حیات در زیر یخ!

یک کاوشگر زیر آبی به نام "BRUIE" توسط مهندسان ناسا ساخته شده است که به کاوش در زیر یخ‌های قطور و جستجوی حیات در آن محیط می‌پردازد و اکنون برای اولین بار در قطب جنوب مورد آزمایش قرار می‌گیرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹:۳۱
 کشف جهش‌های ژنتیکی عامل حمله قلبی با همکاری دانشمند ایرانی

پژوهشگران آمریکایی با همکاری دکتر "کیا افشار" دانشمند ایرانی موفق شدند جهش‌های ژنتیکی جدیدی را شناسایی کنند که در بروز بیماری‌های مربوط به عضله قلب نقش دارند.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷:۴۸
 پرداخت کمک حمایت معیشتی دولت به مشمولان تا پایان روز شنبه

​وزارت کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود ۶۰ میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر ۷۰ درصد جمعیت کشور را در بر می‌گیرد تا پایان روز شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ به مشمولان ادامه خواهد داشت.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲:۱۴
میدان نفتی کشف شده یک برند برای نظام جمهوری اسلامی است
نماینده دشت‌آزادگان:

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به اینکه از پیشرفته ترین وسایل برای اکتشاف میدان نفتی جدید استفاده شده است، گفت: این میدان یک ثروت ملی محسوب می شود و دولت باید هرچه زودتر برای بهره برداری مناسب از این میدان برنامه ریزی کند.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸:۰۸
 وصل تدریجی اینترنت در استان‌ها/ مشکلات بانک‌ها و مشاغل اینترنتی حل شد

سخنگوی دولت با بیان "نگرانی مردم از قطعی اینترنت را درک می‌کنیم، دانشجویان برای کارهای خود مشکل اینترنت دارند" گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است، اینترنت وصل می‌شود.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹:۳۵
 کمک‌معیشت خانوار تا یکشنبه واریز نشد تماس بگیرید

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: چنانچه خانواری خود را مشمول طرح معیشت می‌داند اما شنبه‌شب کمک‌معیشتی دولت برایش واریز نشد، می‌تواند با سامانه#۶۳۶۹* تماس بگیرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۶:۰۴
 روحانی: آمریکا بفهمد که رهبر جهان نیست/فروپاشی برجام به‌ضرر دنیا خواهد بود

رئیس‌جمهور گفت: کشورهای منطقه به‌ویژه ایران قادرند به‌خوبی امنیت خود را حفظ کنند و حضور نظامی کشورهای دیگر بسیار خطرناک خواهد بود.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶:۱۱
 امام خامنه‌‎ای: خیال پایان تحریم در ۲سال آینده باطل است مگر اینکه تحریم را بی‌اثر کنیم/در جنگ اقتصادی هم دشمن را عقب می‌زنیم

رهبر انقلاب تصور پایان تحریم ها در یکی دو سال آینده را خیال باطل خواندند و افزودند: با شناختی که از مسائل جبهه استکبار داریم، تحریم ها حالا حالاها وجود دارد، بنابراین برای نجات اقتصاد کشور نباید منتظر پایان تحریم ها بود، باید تحریم ها را بی اثر کرد.
چهارشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۳:۴۲
 منطق حمایت رهبر انقلاب از یک تصمیم اقتصادی درباره بنزین

دشمنان مستکبر با گذشت بیش از چهل سال از عمر انقلاب و نظام اسلامیِ ملت ایران و در حالی که در عرصه‌ی جنگ سیاسی و فرهنگی و... شکست خورده‌اند به توطئه‌ی جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی روی آورده‌اند.
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵:۰۸
 یارانه حمایتی ۲۰میلیون نفر واریز شد

نخستین مرحله واریز یارانه حمایتی ساعت ۲۴ شب گذشته به حساب یارانه نقدی برخی مشمولان واریز شد.
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۹:۴۶