وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
مقاله / آخرین عناوین سرویس
 4 باند حرفه ای قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان منهدم شد
فرمانده نیروی انتظامی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ به نقل از پایگاه خبری پلیس، در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق فرآوردهای نفتی، طی هفته گذشته ضمن انهدام 4 باند حرفه‌ای قاچاق، تخریب 2 محل دپوی سوخت و با توقیف44 دستگاه تریلی سوخت کش و اتوبوس دارای باک اضافه در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، دلگان و سراوان در مجموع 258هزار و 127لیتر انواع فرآورده نفتی قاچاق، شامل 147 هزار و 257 لیتر گازوئیل، 60 هزار لیتر قیر، 4هزار 900لیتر نفت سفید، یک هزار و 970 لیتر بنزین و 44 هزار لیتر سایر مشتقات نفتی کشف شد.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۴:۱۴
نکات تغذیه‌ای برای بهبودیافتگان کرونا

در دوران نقاهت بیماری، اشتهای از دست رفته فرد افزایش یافته و این زمان بهترین فرصت برای جبران کمبود آب، ویتامین‌ها، پروتئین و انرژی مورد نیاز بدن است که در طول دوره بیماری به علت افزایش نیاز به مواد مغذی، آب و الکترولیت ناشی از سوخت و ساز بالا در بدن به میزان کافی جذب نشده‌اند.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۹:۳۲
طرز تهیه خورش پرتقال

مدت آماده سازی: 1 ساعت مواد لازم : برای 3 نفر پیاز متوسط: 2 عدد، آرد: 2 قاشق غذا خوری، شكر: 2 قاشق غذا خوری، پرتقال بزرگ: 2 عدد، آب پرتقال: 3 پیمانه، خلال پسته:50 گرم، مرغ خام و خلال شده:200 گرم، نمک و فلفل: به میزان لازم.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۷:۴۴
روشهایی برای شروع یک تغییر سالم/2

«می خواهم وزن کم کنم» چرا می خواهم وزن کم کنم؟ چون می خواهم بتوانم لباس های سایز کوچک تر بپوشم.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۳:۵۷
راه های افزایش تمرکز در ورزش

- کتابی را باز کنید و تعداد کلمات داخل صفحات گوناگون آن را بشمارید. حتی میتوانید بعد از این که به انتها رسید دوباره کلمات آن را بشمارید تا از درستی شمارش خویش مطمئن شوید.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۸:۳۳
دشمنان سیستم ایمنی بدن

ویروس ها و باکتری ها تنها عامل آسیب رسان به سیستم ایمنی بدن نیست بلکه موارد متعددی در این زمینه نقش دارد که باید از آن ها پرهیز کرد.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۶:۵۱
چه زمانی برای فرزند خود گوشی موبایل بخریم

* وقتی فرزند شما می‌بیند تمام دوستان و هم‌سالان خود یک گوشی تلفن همراه دارند؛ خیلی سخت است از این خواسته چشم‌پوشی کند و برای شما هم سخت‌تر است که آرزویش را برآورده نکنید.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۵:۴۲
چه طور از سالمندان در مقابل کرونا محافظت کنیم

در روزهای بحرانی کرونا گروهی که بیش از دیگران در معرض خطر هستند، سالمندان هستند که برای محافظت از آنها در برابر کرونا نکاتی را باید رعایت کنیم که در ادامه به آنها اشاره می شود
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۳:۰۴
چرا باید برای حرفه خود وب سایت داشته باشیم

امروزه با توجه به افزایش اینترنت و فضای مجازی هر فردی را در کسب و کار خود به فکر وا می دارد که علت نیاز ساخت سایت چییست و چرا باید برای حرفه ی خود سایتی داشته باشد؟
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰:۱۹
چاقی، مغز بزرگسالان را ۱۰ سال پیر می‌کند

یک مطالعه جدید نشان داده است که افزایش شاخص توده بدنی همچنین سایز کمر، باعث تسریع پیری مغز در بزرگسالان می‌شود.
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۹:۳۹