وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
مقاله / آخرین عناوین سرویس
نگهداری آلوئه ورا در یخچال و فریزر

اکثر ما تنها قسمتی از یک برگ آلوئه ورا را استفاده می کنیم ، چه برای مشکلات پوستی و چه برای افزایش زیبایی و در نهایت ما بقی آن را دور میاندازیم که چنین عملی اسراف این منبع ارزشمند و پول شما است، درصورتی که می توانید باقیمانده آن را درون یخچال نگهداری کنید و بعد از آن استفاده نمایید .
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰:۱۳
نحوه شکایت فرزند از پدر به دلیل نفقه

در شرع و قانون سن معینی برای نفقه فرزندان در نظر گرفته نشده است. اما عرفا تا زمانی که فرزند دارای شغل و درآمد مشخص نباشد، پدر نسبت به پرداخت نفقه مسئولیت دارد
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۸:۴۴
کاهش کلسترول

مصرف چربی های مفید: افرادی که از داروهای کاهنده کلسترول استفاده می کنند، از مصرف همه چربی ها منع نمی شوند. درست است که باید از روغن های ترانس، هیدروژنه، خامه، و ... اجتناب شود اما مصرف چربی های موجود در آجیل، روغن زیتون، آووکادو، ماهی و ... بسیار مفید است و به بهبود کلسترول مفید و تری گلیسیرید پایین تر کمک می کند. با این حال شمارش کالری هنگام مصرف چربی های مفید نیز در این افراد مهم است و مصرف این خوراکی ها باید تحت کنترل باشد.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۴:۱۵
طریقه صحیح شستن خاکشیر

خاکشیر برگ و خاشاک فراوانی دارد بنابراین بهتر است قبل از شستشو مقداری خیسانده شود تا برگ های آن به سطح آب بیاید.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱:۱۷
روش‌های جلو انداختن پریود با تغذیه

مواد غذایی زیادی وجود دارد که می‌توانند پریود شما را جلو بیاندازند. در این بخش قصد داریم تا همه خوراکی‌هایی که باعث خواهند شد تا شما زودتر از موعد مقرر، پریود شوید را بیان کنیم.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۶:۱۷
رمز و راز همسرداری

وقتی زندگی مشترک شروع می‌ شود، زن و مرد هر یک به نوبه ‌ی خود آگاهانه یا ندانسته متعهد می ‌شوند که برای ایجاد و داشتن زندگی مشترک شاد و پرطراوت در کنار هم تلاش کنند.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۲:۵۷
راز نگه داشتن سیر تازه به مدت طولانی تر

برای آنکه سیر را در تمام فصول سال تازه نگه دارید بایستی شرایط مناسبی برای نگه داشتن آن در منزل فراهم کنید شرایطی که در ادامه خواهید خواند.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹:۵۷
دلایل کم وزنی کودک

ژنتیک یکی از دلایل کم وزنی کودک است. اگر والدین کودک، لاغر باشند، احتمالا کودک آن‌ها هم لاغر خواهد بود. این نشان می‌دهد که کودک کم‌ وزنی خود را از والدینش به ارث برده است، بنابراین پزشک ممکن است درمان خاصی را در نظر نگیرد.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸:۱۲
خواص و فواید سیب

* سیب ضعف دهان و معده را جبران می کند. * سبب اشتهای طعام را بیدار می‌سازد. * سیب را اطباء گویند خوردن و بویئدن آن را مفرح، مقوی قلب، دماغ و کبد است.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶:۴۲
خاصیت آناناس

قسمت مورد استفاده: عصاره ی میوه - شواهد موجود کارایی آن را در بهبودی پس از جراحی، صدمات ورزشی،التهاب سینوس ها و افزایش اثرات آنتی بیوتیک ها ذکر نموده اند.همچنین در درمان ترومبوفلبیت (به عنوان درمان توام) به صورت موضعی در سوختگی درجه 3 حساسیت غذایی، هموروئید، استئوآرتریت، ارتریت روماتویید، نقرسو دردهای قاعدگی پیشنهاد شده است.
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۴:۵۷