وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
مقاله / آخرین عناوین سرویس
بدنتان قادر است، شما را برای رسیدن به خوشبختی یاریتان دهد

اغلب به این نکته واقف هستیم که سلامت روح بر سلامت جسم تأثیر می گذارد؛ اما عده کمی از ما به این شناخت رسیده ایم که عدم سلامت جسم بر سلامت روح و روان نیز تاثیر می گذارد. این نکته را نیز فراموش نکنید که عقل سالم در بدن سالم است.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷:۴۷
با درد معده از خواب بیدار شده اید

علت درد معده همیشه متغیر است. یکبار نفخ و گاز معده و بار دیگر سندروم روده تحریک پذیر است.هر یک از این موارد می تواند علت درد معده صبحگاهی شما باشد. طی کردن این مراحل به تسکین درد شما کمک خواهند کرد
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷:۲۱
انتخابات

انتخابات یک فرایند تصمیم‌گیری رسمی است که طی آن مردم یا بخشی از مردم برای اداره امور عمومی خود شخص یا اشخاصی را برای مقامی رسمی به مدت معلوم با ریختن رأی به صندوق‌های انتخاباتی برمی‌گزینند.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۴۴
آسیب های مواد مخدر

متأسفانه امروزه در جامعه ما مصرف مواد مخدر خطرناک از قبیل تریاک، هروئین، کوکائین، حشیش یا ماری‌جوانا و ال. اس. دی - مخصوصاً در بین نوجوانان و جوانان دائماً در حال افزایش است و شبکه بین‌المللی قاچاق مواد مخدر و سوادگران مرگ بی شرمانه دام اعتیاد را در همه جا می‌گسترانند.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۰۶
استرس واگیر دارد، چطور آن را نگیریم

استرس، کلمه‌ی ظاهراً کوچکی که احساسات منفی چون نگرانی، اضطراب و پریشانی را در بر می‌گیرد، واگیر دارد و درست مانند یک سرماخوردگی معمولی می‌توانید آن را از دیگران بگیرید و مانند یک ویروس می‌تواند به شما احساس ضعف (از نظر احساسی) بدهد.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵:۳۳
اجبار به کم خوردن

بچه ها برای اینکه انرژی لازم را داشته باشند. و رشد کنند احتیاج به غذا خوردن کافی دارند.اگر والدین آنها را وادار کنند که کم غذا بخورند،علاوه بر آنکه موجب ناراحتی آنها می شود، ممکن است بر رشد جسمی آنان نیز لطمه وارد آورد.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰:۲۳
طرز تهیه کوفته  برنجی اصفهان

این غذا دارای فیبر مناسب بوده و ملین است . سرشار از آنتی اکسیدان ها است و به شادابی پوست کمک می کند . کوفته برنجی مخصوص استان اصفهان است .
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹:۵۰
طرز تهیه ماهی نارنج و لیمو ترش

مواد لازم برای 4 نفر: ماهی: 250 گرمی 6 عدد، روغن زیتون: 3 قاشق غذاخوری، نارنج متوسط: 2 عدد، کره 100 گرم، لیمو ترش: 4 عدد، کمی جعفری، کمی سرکه، نمک و فلفل: به اندازه لازم.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸:۵۰
۷ مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندان خود بیاموزیم

رشد مهارت‌های اجتماعی کودکان به آن‌ها اجازه می‌دهد ارتباط لذت‌بخش‌تری با هم‌سن‌وسالان خود داشته باشند. اما مزایای آموزش مهارت‌های اجتماعی به کودکان بیش از این است.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷:۴۸
5 خاصیت بهداشتی زردچوبه

زردچوبه یکی از قویترین ادویه شفابخش ببیعی است. ماده فعال آن کورکومین نامیده می شود. زردچوبه از 2500 سال پیش تاکنون در هند مصرف می شده که غالباً به عنوان رنگ از آن استفاده می شده است.
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷:۰۵