وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
مقاله / آخرین عناوین سرویس
ویژگی های محل خواب

خوابیدن روی زمین سرد منجر به بروز کشش در عضلات و در طولانی‌مدت اختلالات عصبی و همچنین لاغری می شود خوابیدن مداوم روی پوشش نرم چاق‌کننده است .لذا افراد خشک مزاج و لاغر نباید به طور مداوم در بستر‌های سفت و بدون انعطاف بخوابند...
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۹:۵۵
وقتي حرفي باهم نداريم چه كنيم

زمان نامزدي‌ تان را به ياد بياوريد. آيا در قرار هاي آن روزهايتان لحظاتي پيش مي‌ آمده كه احساس كنيد حرفي براي گفتن نداريد؟ قطعا نه. قطعا در آن روز ها بعد از هر ملاقات باز هم احساس مي‌كرديد كه يك عالمه حرف ناگفته برايتان باقي مانده و هنوز به خانه نرسيده، با پيامك يا تلفن زدن باقي حرف‌هايتان را به يكديگر مي‌گفتيد اما بعد از ازدواج اوضاع براي همه اينطور نمي‌ماند.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸:۴۲
نگهداری سبزی ها در یخچال

یکی از عادت های خانم ها نگهداری سبزی ها در یخچال و فریزر برای فصول مختلف است که این موضوع اگرچه یک نوع سلیقه درخانه داری است اما در برخی مواقع و در قبال برخی سبزی ها می تواند مشکل ساز بوده و مضر باشد.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶:۴۸
نگهداری درست از آجیل

مغز‌ها مفیدند، چون سرشار از پروتئین و چربی‌های سالم‌اند. مغز‌ها طعم خوشایندی هم دارند که کمتر کسی پیدا می‌شود آن را نپسندد. اما اگر از آجیل درست نگهداری نکنید خیلی زود فاسد شده و بو و طعم بدی می‌گیرند و ضمناً دیگر مفید هم نخواهند بود.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۵:۰۴
میوه ستاره‌ای

* ضد پیری - میوه ستاره‌ای سرشار از فیتونوترینت ها و فلاونوئیدهای پلی فنولیک مانند اپی کاتچین، کورستین و گالیک اسید است که آنتی‌اکسیدان‌های فعالی هستند.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۴:۰۷
مناطق دیدنی تایلند همراه با جاذبه های گردشگری پوکت

پوکت سواحل عمومی زیادی دارد ولی دو تا از مهم‌ترین‌هایشان، ساحل پاتونگ و ساحل کارون هستند. یکی از دیدنی‌های پر طرفدار پوکت را می‌توانید در نزدیکی ساحل پاتونگ ببینید، وقت‌گذرانی در پوکت فانتاسی با برنامه‌های شبانه‌ی آتش‌بازی، نمایش فرهنگ و سنت تایلندی، نمایش و رقص فیل‌ها و بازار صنایع‌دستی تماشایی‌اش، می‌تواند شبی باشکوه بسازد.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲:۳۱
مشکلات والدین کودک استثنایی

کودک استثنایی اول یک کودک است (انسانی است با همه خصوصیات و صفات یک انسان) و بعد کودکی است با خصوصیات و تفاوت های استثنایی نسبت به سایر کودکان.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۱:۲۹
۹ ماده غذایی برای پاکسازی شریان ها و رگ ها

برای بهبود سلامت شریان ها و جلوگیری از مشکلات جریان خون باید آن دسته از مواد غذایی را در وعده های غذایی جای دهیم که به پاکسازی خون و کنترل کلسترول کمک می کنند. در سال های اخیر، تعداد بیماران مبتلا به مشکلات کلسترول، تریگلیسیرید و انسداد شریان افزایش چشمگیری داشته است.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹:۴۷
کهن‌الگوهای زنانه

براساس علم شخصیت‌شناسی، کهن‌الگوها رفتارهای غریزی هستند که به منظور درک پدیده‌ها به صورت ازلی و ناآشکار در انسان وجود دارند؛ به عبارت دیگر کهن الگوها ساختار بنیادین شخصیت هر فرد چون پایگاه طبقاتی، مذهب، تجارب زندگی، ظاهر جسمانی، رنگ و بوی خاص و هوش را شرح می‌دهد.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸:۲۷
کاهش تهوع دوران بارداری با خوردن موز

یک میان‌وعده خوشمزه مملو از مواد مغذی هستند. گفته شده این میوه منبع غنی از پتاسیم بوده و برای سلامتی بسیار مفید است.
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۶:۳۷