وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
مقاله / آخرین عناوین سرویس
دفع سنگ کلیه باخاکشیر

درمانگران، مصرف مخلوطی از خاکشیر و ترنجبین برای درمان سنگ کلیه در افرادی که به این بیماری مبتلا هستند یا کلیه آن ها استعداد سنگ سازی را دارد، توصیه می کنند.
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۶:۰۲
هوش هیجانی را در کودکانتان تقویت کنید

با تقویت هوش هیجانی در کودکان می‌‏توانیم به کودکان کمک کنیم تا مسئولیت احساسات و هیجان‌‏های خود را بپذیرند و خود را منبع ایجاد آن احساسات بدانند.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶:۲۷
هفتاد نکته از نکات کتب روانشناسی

بدانید، که اگر کل کتب روانشناسی را بخوانید به این 70 جمله میرسید:
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۴:۴۱
معنا و مفهوم گریه های کودک

ترجمه و تعریف گریه کودک سخت به نظر می رسد. پدر و مادر که هنوز با زبان کودک آشنایی ندارند و نمی دانند که معنای گریه او چیست، نگران و عصبی می شوند و در آرام کردن نوازد با مشکل رو به رو می شوند. تعداد پدر و مادرهایی که در زمان گریه کودک نگران می شوند زیاد است. این نگرانی موجب می شود که نتوانند متوجه شوند که گریه کودک به چه معناست.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲:۱۳
مرد میلیونر

میگویند در كشور ژاپن مرد میلیونری زندگی می كرد كه از درد چشم خواب به چشم نداشت و برای مداوای چشم دردش انواع قرصها و آمپولها را بخود تزریق كرده بود اما نتیجه چندانی نگرفته بود. وی پس از مشاوره فراوان با پزشكان و متخصصان زیاد درمان درد خود را مراجعه به یك راهب مقدس و شناخته شده میبیند.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰:۴۶
مرد عاشق واقعی این 8 نشانه را دارد

مردها یک سری از رفتارها را از خود بروز می‌دهند که نشاندهند‌ه‌ی عشق‌شان به یک زن است. در ادامه این نشانه ها را به شما می گوییم:
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵:۰۰
متادون به دو شکل در درمان کاربرد دارد

1-سم زدایی: یعنی کسانی که تصمیم به ترک و قطع مصرف مواد دارند با اشتفاده ازمتادون که جایگزین ماده مخدر می شود اقدام به ترک آن می کنندو بعد از قطع و وابستگی بدنی،یعنی زمانی که فرد به علت عدم مصرف مواد دچار علایمی مثل خمار ی نشود درمان انجام شده در این روش به تدریج مقدار متادون کاهش یافته و بعد قطع می شود .به طور معمول این مدت درمانی سه الی چهار هفته می باشد و آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که در ین مدت فقط وابستگی بدنی برطرف شده ولی وابستگی روانی هنوز وجود دارد و بیمار باید تحت روان درمانی و مشاوره قرار گیرد.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۳:۳۳
لباس پوشیدن وظاهرکودکان

لباسها و مدل موهای کودک باید براساس انتخاب او باشد، مگر آنکه این انتخابها کودک را با مخاطره روبه رو کند. به طور مثال، پوشیدن برخی از لباسهای خاص به معنای آن است که فرد عضو یک باند و گروه خاص افراطی است یا می تواند به مفهوم بی قید و بندی رفتاری باشد.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۱:۵۴
خواص گوشت

گوشت منبعی غنی از پروتئین، ویتامین های گروه B، آهن، زینک و مس است. پروتئین موجود در گوشت، آن را تبدیل به غذایی کرده که مدت ها پس از خوردنش احساس سیری می کنید.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰:۴۵
گل قاصد برای درمان بیماری کبد

برای قرن ها گل قاصد نیز برای درمان مشکل کبدی مانند یرقان و هپاتیت استفاده می شده است. این گیاه غلظت بالایی از ویتامین های A, B, C و آنتی اکسیدان و کولین دارد که کبد و عملکرد کیسه صفرا را با تحریک جریان صفرا بهبود می دهد.
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸:۴۲