وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
مقاله / آخرین عناوین سرویس
خوراکی‌های شادی ونشاط آور

بعضی خوراکی‌ها به آزاد شدن سروتونین در مغز کمک بیشتری می‌کنند. با این خوراکی‌های شادی‌بخش آشنا شوید و با گنجاندن آن‌ها در برنامه غذایی خود، در 100 ساعت آینده شادابی بیشتر را تجربه کنید.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰:۴۷
خواص درمانی و غذایی گوجه ‌فرنگى

گوجه ‌فرنگى ابتدا به ‌عنوان گیاه زینتى در باغچه ‌ها مورد استفاده قرار گرفت و به نام سیب طلایى یا سیب عشق معروف شد. مصرف گوجه ‌فرنگى به‌ عنوان نوعى سبزى از قرن نوزدهم میلادى به بعد شروع شد و بعد از جنگ جهانى اول به ‌تدریج بر مصرف آن اضافه شد، ‌طورى که امروزه به صورت خام و پخته یا به ‌صورت سس و رب موارد استعمال زیادى دارد.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰:۱۳
خواص دارویی برگ بو

برگ بو چیست؟ برگ بو به انگلیسی : Bay laurel و با نام علمی : (Laurus nobilis) گیاهی خوشبو و همیشه‌ سبز است که به صورت درختچه و درخت یافت می شود. برگ بو فواید زیادی برای بدن دارد. ما در این مطلب به طور کامل خواص برگ بو تازه و خشک، دمنوش برگ بو، و موارد استفاده برگ بو برای سلامتی، لاغری، بارداری و پوست و مو را شرح داده ایم.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۹:۱۴
چند ماده  غذایی مناسب سحری در ماه مبارک رمضان :

1 - نان های سبوس دار غذای سحری سالم نباید برای بدن مشکلاتی ایجاد کند یبوست یکی از مشکلاتیه که در اثر عدم استفاده از مواد غذایی فیبردار به وجود می‌آید.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۸:۴۰
خود دوستی

هیـچ وقـت روزی را کـه شروع بـه دوسـت داشـتن خـودم کـردم فرامـوش نمی کنم.سـالها افسردگـی، تنهایـی و عـدم اعتمـاد بـه نفـس یـک روز در اتـاق یـوگای مـن بـه پایـان رسـید.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۸:۰۶
تاثیرات طب سوزنی در بارداری

طب سوزنی روش مطمئنی و موثر برای درمان التهابات و افسردگی دوران بارداری محسوب می شود.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۷:۳۰
تأثیر گروه همسالان بر عزت نفس کودکان و نوجوانان

در عین حال که وجود یک رابطه صمیمی با یک بزرگسال مهربان برای ایجاد احساس اعتماد و ارزش ، رفع نیازمندیها، پاسخ به سؤالات و حل مشکلات کودک الزامی است ، کنش متقابل با کودکان دیگر نیز نقشی عمده در این فرایند بازی می کند.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۶:۵۴
پیش فعالی در کودکان

پسر 7 ساله ای دارم که گمان می کنم بیش فعال است و اختلال در تمرکز دارد. این مشکل را چگونه از بین ببرم؟
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۶:۱۸
بیماری های عامل چاقی را بشناسید

برخی فاکتورهای سبک زندگی و رژیم غذایی می توانند عامل چاقی شوند، اما گاهی اوقات برخی بیماری ها هم می توانند عامل چاقی باشند.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۵:۵۴
بصیرت از منظر حضرت امام(ره)

حضرت امام خمینی(ره) که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی خود به معنای واقعی بصیر بود و«بصيرتي داشت که خيلي از چيزهايي كه ماها حتي گاهي با دقت نمي ديديم او آنها را در نگاه عادي مشاهده می‌كرد. حرف‌هاي او برخاسته از چنين دلي و چنان حكمتي بود.»
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۵:۱۶