وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار / آخرین عناوین سرویس
 انصارالله سالروز آزادسازی جنوب لبنان را تبریک گفت

جنبش انصارالله یمن سالروز مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان از اشغال رژیم صهیونیستی را به لبنان و نیروهای مقاومت تبریک گفت.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۷:۴۹
 عبدالباری عطوان آزادسازی جنوب لبنان را

"ما جزو آن دسته از نویسندگانی نیستیم که در سالروز برخی وقایع مهم تاریخی فورا دست به قلم می‌شوند و همان عبارات را تکرار می‌کنند اما دشوار است بیستمین سالروز پیروزی بزرگ مقاومت لبنان در ۲۵ مه ۲۰۰۰ و خروج مفتضحانه نیروهای اسرائیلی را نادیده بگیریم به ویژه اینکه گابی اشکنازی، وزیر خارجه دولت کنونی بنیامین نتانیاهو آخرین افسر اسرائیلی بود که در آن زمان از لبنان عقب‌نشینی کرد."
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶:۰۶
 جهاد اسلامی: مقاومت گزینه ملت فلسطین برای پس‌گیری سرزمین‌شان است

جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، مقاومت گزینه ملت فلسطین برای پس‌گیری سرزمینشان است و هیچ راهی جز تقویت مقاومت و تداوم آن برای مقابله همه‌جانبه با رژیم اشغال‌گر وجود ندارد.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۴:۰۷
 اولین اظهار نظر دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس درباره بحران قطر

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس در اولین واکنش به بحران میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و محاصره قطر اعلام کرد، اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که به سومین سال خود نزدیک می‌شود، چالشی برای روند همکاری است.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۲:۲۸
 ترامپ با برنامه کرونایی پنتاگون چه می‌کند

پنتاگون فعالانه در حال برنامه‌ریزی برای مدارا با کروناویروس تا سال ۲۰۲۱ است اما این برنامه‌ریزی می‌تواند خشم رئیس جمهوری آمریکا را که از تضعیف کرونا صحبت می‌کند، برانگیزد.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰:۵۱
 درخواست دادستان کل ونزوئلا برای تروریستی خواندن حزب گوایدو

دادستان کل ونزوئلا از دادگاه عالی این کشور خواست حزب خوآن گوایدو رهبر مخالفان را یک سازمان "تروریستی" اعلام کند و آن را مقصر حمله ناکام چند وقت پیش با قایق به خاک این کشور اعلام کرد.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۹:۰۱
 تعیین سفیر روسیه در دمشق به عنوان نماینده پوتین در توسعه روابط با سوریه

رئیس‌جمهوری روسیه سفیر این کشور در دمشق را به عنوان فرستاده ویژه خود برای گسترش روابط میان دو طرف تعیین کرد.
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۷:۱۸
پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو از 7 خرداد

به منظور افزایش عرضه کارخانه‌ای خودرو به بازار نخستین فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از چهارشنبه هفتم خردادماه آغاز می شود.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰:۲۵
 رهبر معظم انقلاب: عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد/ مجرم اصلی فاجعه فلسطین، دولتهای غربی و سیاستهای شیطانی آنهاست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان کردند.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۸:۳۷
وام 1 میلیون تومانی مجدد کرونا به مشاغل بی ثبات پرداخت میشود+جزئیات

این وام به رانندگان تاکسی و دستفروشان، کارگران ساختمانی و کارگران اصناف متضرر در ایام کرونا پرداخت می‌شود که برای خانوار‌های یک نفره همان یک میلیون تومان، برای خانواده‌های ۲ تا ۳ نفره مبلغ ۵۰۰ هزار تومان مازاد بر آن یک میلیون و برای خانوار‌های ۴ و یا بیشتر یک میلیون تومان مازاد بر آن یک میلیون پرداخت می‌شود که در مجموع ۲ میلیون تومان است.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۴:۴۹