وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
معرفی چهار وزیر پیشنهادی به مجلس
از سوی رییس‌جمهور انجام شد؛

با استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صمت و عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی رییس‌جمهور رضا رحمانی و محمد اسلامی را به ترتیب به عنوان سرپرست وزارتخانه‌های مذکور معرفی کرد.
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۱:۴۳
مسکو: پوتین روز جمعه با رهبر انقلاب اسلامی ایران دیدار خواهد کرد

مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد، "ولادیمیر پوتین" در جریان سفر خود به تهران، علاوه بر شرکت در نشست سران سه‌جانبه پیرامون اوضاع سوریه، با رهبر انقلاب اسلامی نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.
پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲:۴۸
 قاسمی: به نتایج اجلاس سران ایران، روسیه و ترکیه در تهران خوش‌بین هستیم

سخنگوی وزارت خارجه نشست آتی سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در ایران را در ادامه نشست‌های قبلی روند آستانه برای حل بحران سوریه اعلام کرد .
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۲:۱۷
رهبر انقلاب اسلامی: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام شود
نامه رئیس قوه قضائیه به رهبر انقلاب برای اقدامات ویژه در برخورد با اخلال‌گران اقتصادی؛

رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده‌ای از اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان، درخواست کرد، اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع در چارچوب قانون مجازات اخلال‌گران در نظام اقتصادی کشور و قانون مجازات اسلامی داده شود. در این نامه پیشنهاد شده است که هرگونه تعلیق و تخفیف مجازات اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی ممنوع باشد. رهبر انقلاب اسلامی با این پیشنهاد موافقت و تأکید کردند: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد و در مورد اتقان احکام دادگاه‌ها دقت لازم توصیه شود.
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰:۰۷
 انقلاب اسلامی؛ آغاز فصلی نوین در مشارکت سیاسی بانوان
تربیت قرآنی، تحکیم بنیاد خانواده و منزلت زن مسلمان

امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی از ابتدا با محترم شمردن فضیلت ها و ارزش های وجودی بانوان، فرصتی مغتنم را برای حضور فراگیر زنان در عرصه های مختلف از جمله مشارکت سیاسی آنان فراهم آوردند و این قشر نیز با بهره گیری از فضای ایجاد شده توانستند تا توانمندی های خویش را به منصه ظهور برسانند.
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۸:۲۴
 پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۲:۲۴
در قضایای اخیر دشمنان هم‌پیمان شدند/حرف‌هایی دارم و در وقت آن با مردم عزیزمان سخن خواهم گفت
حضرت آیت الله خامنه‌ای :

رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخیر تاکید کردند: آنچه که مانع دشمن و اعمال دشمنیِ اوست، وجود روح شجاعت، فداکاری و ایمان در ملت است.
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۸:۴۸
 پاسخ سفارت ایران به اعاهای وزارت خارجه انگلیس درباره جنگ یمن

سفارت ایران در لندن طی بیانیه‌ای مراتب اعتراض خود را نسبت به بیانیه معاون وزیر خارجه انگلستان در امور خاورمیانه اعلام کرده که در آن ایران را متهم به ارسال سلاح به یمن کرده بود.
شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۷:۲۰
سه انتصاب جدید در ارتش جمهوری اسلامی ایران
سه انتصاب جدید در ارتش جمهوری اسلامی ایران؛

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه‌ای امیر سرتیپ محمدحسین دادرس را به جانشینی فرمانده کل ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری را به معاونت هماهنگ‌کننده ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی را به فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
دوشنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۱:۳۹
 بازتاب بیانات امام خامنه‌ای در رسانه‌های خارجی/ایران، یاوه‌گویی‌های ترامپ را رد کرد

رسانه‌های غربی به طور گسترده بیانات مقام معظم رهبری درباره یاوه‌گویی‌های ضدایرانی رئیس‌جمهور آمریکا را پوشش دادند.
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۱:۴۹