وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
عناوین اخبار
دیدار فرماندار با شهردار و اعضای شورای اسلامی خاش

فرماندار خاش: مسئولین هر بخشی خادمان مردم هستند.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۴۰
 کارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط موثر برگزار شد

کارگاه آموزشی "مهارت برقراری ارتباط موثر" با حضور 50 نفر از کارکنان دستگاه های اجرایی در سالن همایش های فرمانداری شهرستان ایرانشهر برگزار شد .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹:۰۹
دیدار فرماندار با مدیران حوزه جهاد کشاورزی

فرماندار خاش: تمام تلاش مسئولین باید در راستای رفع مشکلات مردم و در کسب رضایت مندی آنان باشد.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶:۵۶
دیدار فرماندار نیکشهر با پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی نیکشهر

فرماندار شهرستان نیکشهر با پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی دیدار و گفت و گو کرد ....
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸:۱۱
راه بوجود آمدن سر خوشی

طناب زدن فقط برای بدن ساز ها یا کسانی که به خاطر بیماری قلبی باید ورزش کنند مناسب نیست بررسی ها نشان داده که طناب زدن مقداری زیادی اندروفین در بدن آزاد می کند . اندروفین هورمونی است که موجب بوجود آمدن سر خوشی می شود به غیر از این حرکت تکراری و مداوم طناب موجب ریلکس شدن عضلات وتمرکز و آرامش عصاب می شود.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۰۴
طلاق چه پیامدهایی برای زن و مرد دارد؟

مردم اعتقاددارند که دراین دوره های عاطفی که احساس ضعف می‌کنند وقادر به درست فکرکردن نیستند، سیستم دفاعی وکلای طلاق و دادگستری نیزمشکلات آنهاراحل میکند بعضی از افراد همچنین معتقد هستند که استخدام یک وکیل، راهی برای انتقام گرفتن از طرف دیگر و یا بدست آوردن سریع چیزهایی که میخواند و شایسته آن هستند ،است.متاسفانه ماهیت تهاجمی دادرسی فرایندی طولانی است و کش مکش بیش از حد مضراست و همه ی آنها غالبا یک جنگ پرهزینه می‌شوند ،جایی که نتیجه اش بیشتر آسیب دیدن دو طرف از زمانی که شروع کرده اند است .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۶:۰۴
 طرز تهیه کامل “ذرت مکزیکی” با طعمی فوق العاده بی نظیر

یک “ذرت مکزیکی” فوق العاده خوشمزه را با دستور تهیه پر از قارچ و سس خوشمزه می توان تهیه نمود.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۴:۳۲
صبحانه سالم برای کودکان

جالب است بگوییم در چند ماه اول زندگی شیر مادر تنها غذای کودک است. غذایی که ۵۰ درصد آن چربی است ولی نه تنها باعث بیماری کودک نمی شود که او را قوی می کند. نکته دوم این که ۷۰ درصد مغز از چربی تشکیل شده است و از آن جا که بچه ها باید به سرعت رشد کنند غذاهای حاوی چربی های سالم بهترین غذا برای رشد بدنی و مغزی آن ها است. متاسفانه سبک زندگی امروزی باعث شده که بیشتر ما به غذاهای آماده و فرآوری شده رو بیاوریم. ولی وقتش رسیده است که صبحانه سالم برای کودکان آماده کنیم.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۲:۴۶
تاکوی چدار و تخم مرغ

مواد لازم : نان ترتیلا : 2عدد، سس سالسا : 1 قاشق، پنیر چدار کم چرب و رنده شده : 2قاشق غذاخوری،تخم مرغ همزده : 1عدد،روغن مخصوص سرخ کردنی : 1 قاشق مرباخوری
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۱۱