وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
عناوین اخبار
خوردن برنج چند وعده در هفته مناسب است

خیلی از افراد هفت روز هفته را برنج می خورند اما آیا می دانید که خوردن اینهمه برنج برای سلامتیتان مفید است یا خیر؟ ایا وعده غذایی برنج مفید است یا نان؟
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲:۳۶
خواص کلم بوک چوی

کلم سفید چینی هزاران سال پیش در چین کشت شد و از آن به بعد در سرتاسر دنیا منتشر شد. کلم چینی گیاهی از خانواده چلیپاییان است. در این خانواده سبزیجاتی مانند کلم پیچ، کلم بروکلی، گل کلم، کلم بروکسل، سبزیجات سبزبرگ و تربچه به چشم می‌خورند. این سبزیجات مغذی، کالری پایینی دارند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱:۵۴
خواص انار، آیا انار برای دیابت مفید است

سه نوع آنتی‌اکسیدان مؤثر و ضد دیابت در انار وجود دارند. خواص میوه انار و آب انار میوه انار به‌صورت بومی در کشور ایران رشد می‌کند و از آن‌جا به بخش‌هایی از اروپا، آسیا، آفریقا و مدیترانه انتقال پیدا کرده است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱:۲۲
چگونه یک زن و یک مرد را خوشحال کنیم؟

با خوشحال کردن زن و یا همسر خود میتوان وجود عشق در قلب خود نسبت به اورا یادآوری کنیم که چقدر دوستش داریم
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰:۲۹
چگونه به خودمان اهمیت دهیم؟

اگر آنقدر به کارهای روزمره خود مشغول باشید که فرصت رسیدگی به خودتان را نداشته باشید این امکان وجود دارد که به روزمرگی بیافتید و نیاز به انجام کارهایی داشته باشید که بتوانید انرژی از دست رفته را دوباره بازیابی کنید.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹:۵۲
توصیه های کلیدی جهت موفقیت در امتحانات

هنگام مطالعه يک برگه برای يادداشت‌برداری نکات مهم داشته باشيد شرایط فیزیکی و ذهنی وجود دارد که عملکرد شما در حین امتحان را تحت تأثیر قرار می‌‌دهد. بنابراین دانستن نکات ومواردی که می تواند به موفقیت شما کمک بیشتری نماید خالی از لطف نخواهد بود .
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹:۱۷
تمام بیماری ها از افکار سرچشمه می گیرد

تمام بیماری ها از افکار سرچشمه می گیرد، یعنی افکار ما هستند که بیماری ها را تولید می کنند، مثلاً: سرطان؛ ناشی از نبخشیدن خود و دیگران است،
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸:۴۴
تعریف و هدف‌های آسیب‌شناسی

در پزشکی به مطالعه و شناخت ریشه بی‌نظمی‌های ارگانیسم ( موجود زنده) آسیب‌شناسی می‌گویند. در مشابهت کالبد انسانی با کالبد جامعه می‌توان آسیب‌شناسی را مطالعه و ریشه‌یابی بی‌نظمی‌های اجتماعی تعریف کرد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸:۰۴
ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ در ﺗﻌﺮﯾﻒ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎی ﺑﻪ دﺳﺖ آوردن اھﺪاف ﻋﯿﻨﯽ اﺳﺖ ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﯾﮏ ﻓﺮد ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﺮدی ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺰان ﺑﺮآورده ﮐﺮدن اھﺪاﻓﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ از ﻣﯿﺰان ﺷﮑﺴﺘﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ را ﺑﻪ طﻮر ﮐﻠﯽ ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ ی ﻣﻌﯿﺎرھﺎﯾﯽ ﭼﻮن ﺛﺮوت ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﯾﺎ ﭘﺴﺖ اندازه گیری می کنند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۴۵
پیشگیری از بیماری فشارخون

* کنترل وزن ، کم کردن حتی یک کیلوگرم از وزن برای کنترل فشار خون مفید است * انجام ورزش مرتب، 30 دقیقه ورزش در هر روز بهترین راه مبارزه با پرفشاری خون است
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵:۲۶