وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه ایران
 مدیرعامل بورس انرژی: ایران از مرداد امسال صادرکننده بنزین می‌شود

مدیرعامل بورس انرژی با اشاره به خودکفایی کشور در تولید بنزین، از آغاز نخستین عرضه این محصول داخلی از طریق رینگ صادراتی بورس انرژی ایران خبر داد.
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۵:۲۹
سیستان و بلوچستان رکورددار مدیران زن در ایران

سیستان و بلوچستان در صدر آمار پست‌های مدیریتی پایه، میانی و ارشد زنان در میان 31 استان ایران است، در استانی که بیشترین بازمانده از تحصیل ایران را دارد و به گواه مدیران آموزش و پروش بیشترین جمعیت بازماندگان از تحصیلش هم دختران هستند که به دلیل ازدواج زودرس و مسائل فرهنگی به آن‌ها اجازه تحصیل داده نمی‌شود؛ بیشترین مدیر زن یعنی نگاهی نو و حرکتی روبه‌جلو .
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۴۶
 کشتی باری سانحه دیده ایران در دریای خزر غرق شد

کشتی باری سانحه دیده ایران در نزدیکی بندر لنکران جمهوری آذربایجان غرق شد.
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۳:۳۱
سد شاه عباسی طبس نازکترین سد جهان در ایران
طاق شاه عباسی

کمتر کسی پیدا می شود که از جاذبه های تاریخی طبس شنیده باشد و نام طاق شاه عباسی به گوشش نخورده باشدبنایی که شاید دیدنی ترین اثر تاریخی طبس به شمار بیاید و یکی از جاذبه های فراموش نشدنی که چندین لقب تکرار نشدنی را همراه خود دارد...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۹:۴۴
 سرلشکر سلامی‌: تولید قدرت در ایران ادامه دارد / دشمن می‌داند که باید هدف‌هایش را تنزل دهد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جوانان نازنین ایرانی به مکانیزم‌‌های کنترل ‌‌پرنده بدون سرنشین ‌در هزاران کیلومتر آن طرف‌تر از مرزهایمان دست یافته‌اند، گفت: جنگ تولید قدرت در ایران ادامه دارد.
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲:۲۹
باغملک خوزستان یک مکان دینی و تفریحی در ایران

جغرافیای باغ ملک: این شهر مرکز شهرستان باغ‌ملک است و در شرق استان خوزستان قرار گرفته‌است. شهرستان باغ‌ملک، یکی از شهرستان‌های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است.باغملک بخشی از شهرستان ایذه بود که در سال ۱۳۷۱ از آن جدا شده و تبدیل به شهرستان شد. خوزستان با شهرستان‌های رامهرمز، ایذه، هفتگل، مسجد سلیمان است و با استان‌های چهار محال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد هم‌مرز است.
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸:۰۶
فشار خون مهم‌ترین علت مرگ‌های زودرس در ایران
معاون وزیر بهداشت اعلام کرد؛

معاون وزیر بهداشت با اشاره به افزایش ۳۹ درصدی مرگ ناشی از فشار خون بالا در ایران طی ۲۵ سال گذشته، گفت: فشار خون بالا مهم ترین عامل سکته قلبی و مغزی و مرگ زودرس در ایران است.
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۲:۰۰
نخست وزیر ژاپن راهی ایران شد

"شینزو آبه" نخست وزیر ژاپن به منظور دیدار و گفت و گو با مقامات جمهوری اسلامی ایران، ساعتی پیش توکیو را به مقصد تهران ترک کرد.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰:۴۶
بهترین مناطق گردشگری فصل بهار در ایران

سفر در فصل بهار در کشور ما به دلیل زیبایی این فصل و تعطیلات زیاد، طرفداران بسیاری دارد. اما در ایران که سرزمینی چهار فصل است، بهترین مناطق گردشگری فصل بهار کجا است؟
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۰۱
 ایران با انتقال فناوری در تولید30 نوع واکسن خودکفا می شود
رئیس سازمان دامپزشکی

رئیس سازمان دامپزشکی ایران گفت: ایران با انتقال فناوری از کشور ترکیه، تا یکسال آینده در تولید 30 نوع واکسن دام و طیور خودکفا می شود و دیگر نیازی به واردات نخواهد داشت.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵:۲۲
 ترامپ: کسی نیستم که با ایران وارد جنگ شود

رئیس‌جمهور آمریکا با تکیه بر ادعاهای بی‌اساس این کشور مبنی بر این که ایران به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است، بار دیگر اظهار کرد که اجازه رخ دادن چنین چیزی را به ایران نخواهد داد.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹:۳۸
روسیه: ایران حق دارد برخی تعهدات برجام را تعلیق کند

وزیرخارجه روسیه در جریان دیدار با همتای چینی خود، اقدام ایران برای تعلیق نسبی برخی تعهدات در برجام را حق تهران دانست.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۳:۱۰
 شناسایی ۲۹۲ بیماری نادر در ایران

بیماری‌های نادر در چند سال گذشته به واسطه فعالیت رسانه‌ها و فعالین اجتماعی بیش از پیش شناخته شده‌اند؛ اما همچنان برخی افراد این بیماری‌ها را با بیماری‌های خاص یکی می‌دانند؛ موضوعی که احتیاج به تفکیک دارد تا بتوان حقوقی را که دولت برای بیماران خاص قائل است را برای بیماران نادر نیز قائل شد.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸:۵۴
 ایران حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را شدیداً محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را شدیدا محکوم کرد و گفت: در پرتو حمایت نامحدود آمریکا از این رژیم و سکوت شرم‌آور برخی دولت‌های اسلامی جنایات صهیونیست‌ها پایانی ندارد.
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۱:۰۸
 جهانگیری: ایران برای قرن ها پاسدار امنیت خلیج فارس بوده است

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه ایران در قرن ها و سال های گذشته پاسدار امنیت خلیج فارس بوده و امروز نیز به عنوان بزرگترین کشور در این آبراه بین المللی پاسدار امنیت و صلح و ثبات در منطقه است، تاکید کرد: برای دفاع از امنیت ملی خود از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷:۲۳