وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه مصاحبه
مصاحبه به مناسبت روز جهانی ایدز

نخستین روز آخرین ماه سال میلادی اول دسامبر مصادف با ۱۰ آذرماه، از سال ۱۹۸۸ به‌عنوان روز جهانی ایدز نامگذاری شده است در همین راستا گفت و گویی ترتیب دادیم با یکی از کارشناسان بیماری های رفتاری مرکز بهداشت تا ضمن حساس سازی جامعه با اجرای برنامه‌های آموزشی آگاهی شهروندان در خصوص پیشگیری و کنترل بیماری ایدز بیشتر آشنا شویم.
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹:۴۱
مصاحبه با: مسئول پایگاه فرهنگی طایفه مرادزهی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پیروان ولایت؛ جناب آقای حبیب الله احمدزهی ترشاب
به مناسبت ۱۷ مرداد: روز خبرنگار

قلم زدنت، قدم زدن در سرزمین زیبای آرمان هاست و پرگشودن تا قاف. یادمان باشد برای رسیدن به قافِ حقیقت آرمان ها باید سیمرغ شویم تا پرگشودنمان ، رسیدن باشد. در تقویم رسمی کشورمان ۱۷ مرداد روز خبرنگار نام گذاری شده است. این روز بهانه ای شد تا گفت و گویی داشته باشیم با یکی از فعالان این عرصه:
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴:۱۷
مصاحبه با سر طایفه مرادزهی؛ حاج عبدالعزیز مرادزهی
به مناسبت: روز ازدواج

اولین روز از ماه ذی الحجه سالروز ازدواج زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام می باشد که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ می باشد. در این روز فرخنده، حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت.
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲:۲۵
 مصاحبه با مهناز یادگاری

رئیس شورای روستای شمس آباد شهرستان سراوان....
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲:۴۹
مصاحبه با دهیار به مناسبت روز دهیاری.

ماشماراازمردوزن آفریدیم وشماراملت ها وقبیله ها گرداندیم تایکدیگررابشناسید ، همانابهترین شما نزدخداباتقواترین شماست.وخدابسیارداناوآگاه است.
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳:۲۷
مصاحبه با دانش آموزان  بسیجی در راهپیمایی 13 آبان 96 شهرستان ایرانشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از ایرانشهر ؛ مصاحبه با دو نفر از دانش آموزان بسیجی سارا آسوده و سمیه سپاهی یازده تجربی ؛ دبیرستان دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر
یکشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۷:۱۷