وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه زن و مرد
طلاق چه پیامدهایی برای زن و مرد دارد؟

مردم اعتقاددارند که دراین دوره های عاطفی که احساس ضعف می‌کنند وقادر به درست فکرکردن نیستند، سیستم دفاعی وکلای طلاق و دادگستری نیزمشکلات آنهاراحل میکند بعضی از افراد همچنین معتقد هستند که استخدام یک وکیل، راهی برای انتقام گرفتن از طرف دیگر و یا بدست آوردن سریع چیزهایی که میخواند و شایسته آن هستند ،است.متاسفانه ماهیت تهاجمی دادرسی فرایندی طولانی است و کش مکش بیش از حد مضراست و همه ی آنها غالبا یک جنگ پرهزینه می‌شوند ،جایی که نتیجه اش بیشتر آسیب دیدن دو طرف از زمانی که شروع کرده اند است .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۶:۰۴
حکایت

زن و مرد از راهی می رفتند، ماموران آنها را دیدند و آنها را خواستند. پرسیدند شما چه نسبتی با هم دارید؟
پنج شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۸:۰۹
نقش اصلی زن و مرد در زندگی مشترک

زن و مرد هرکدام در زندگی مشترک نقش های خاص خودشان را دارند که باید به آن عمل کنند تا زندگی ایده آل بوجود آید. در ازدواج های امروزی به سختی می توان الگوهای سنتی ازدواج ایرانی را پیدا کرد. زن و مرد نقش های جدیدی را پذیرفته اند که پیش از این پدران و مادرانشان آنها را به عهده نداشتند.
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۷:۲۲
نقش اصلی زن و مرد در زندگی مشترک

زن و مرد هرکدام در زندگی مشترک نقش های خاص خودشان را دارند که باید به آن عمل کنند تا زندگی ایده آل بوجود آید. در ازدواج های امروزی به سختی می توان الگوهای سنتی ازدواج ایرانی را پیدا کرد. زن و مرد نقش های جدیدی را پذیرفته اند که پیش از این پدران و مادرانشان آنها را به عهده نداشتند
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۳:۴۴