وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه بچه ها
چگونه بچه ها مهارت های جدید را می آموزند

* زمانی را به تعلیم بچه ها اختصاص دهید ، شما راهی که بچه ها ما یاد می گیرند عضو فعال خانواده باشند این است که به آنها یاد دهیم تخت خود را مرتب کنند، لباسهای خود را مرتب کنند. چنانچه شما در کارهای کوچک و مختلف روزانه آنها را راهنمایی کنید آنها یاد می گیرند در فعالیت های خانه شرکت کنند. لازم است وقتی را صرفاً به تعلیم بچه ها اختصاص دهیم. این زمانی است که شما آمادگی یا صبر و تحمل برای یادگیری مهارت جدید، با فرزندانتان کار کنید.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۹:۰۸
یاد دادن آداب معاشرت به بچه ها

شاید یاد دادن آداب معاشرت به بچه ها کار سختی باشد؛ چون گاهی ناچار می شوید رفتارهای درست را بارها و بارها به فرزندتان گوشزد کنید. زمانی که فرزندتان آموخت این کار را درست انجام دهد، او را تشویق کنید، بغل کنید و ببوسید و علاوه بر این خودتان با انجام دادن این کارها برای او الگو باشید.
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶:۵۴
5 نکته برای خوراندن سبزی ها به بچه ها

همه ما می دانیم سبزیجات برای بدن مفید هستند و باید در وعده های غذایی روزانه گنجانده شوند . با این حال کودکان چندان تمایلی به خوردن سبزیجات ندارند. البته اولین شرط در ترغیب آنها به این گروه غذایی، تهیه روزانه سبزیجات مختلف و سروشان بدون اعمال زور و اجبار است . یادتان باشد 5 ترفند در این زمینه مؤثر خواهد بود:
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵:۱۶
بچه ها را به انواع اسنک عادت ندهید

انواع اسنک که معمولاً بر پایه ذرت یا سیب زمینی تهیه می شوند ، علاوه بر ماده اصلی تشکیل دهنده خود ، حجم قابل توجهی از نمک ، روغن یا شکر را هم در خود جا داده اند . زمانی که شما از اسنک ها برای تغذیه روزانه فرزند خود یا حتی ساکت کردن او کمک می گیرید ، علاوه بر اینکه سلامت او را به خطر می اندازید ، باعث ذائقه سازی نادرست در او می شوید .
یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۳:۴۹
ازچه زمانی به بچه ها میوه بدهیم

بهترني زمان براي خوردن ميوه وقتي است كه معده كودك خالي باشد...
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰:۱۴
یاد دادن آداب معاشرت به بچه ها

در جمع دوستان و آشنایان به فرزندتان یاد بدهید:
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲:۰۵
حرف زدن والدین با بچه ها

برای بسیاری از والدینی که کودکان دو تا سه ساله دارند، یاد دادن استفاده صحیح از کلمات به کودکان در راه رسیدن به خواسته آنان، امری غیر ممکن بنظر میرسد. امّا در واقع آموزش به کودکان برای بیان احساساتشان از طریق گفتار، بهترین راه برای کاهش پرخاشگری و گریه های نا بجای آنان است.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۳:۵۵
با این روشها بچه ها را برای مدرسه راحت تر بیدار کنید

بچه ها از۵ تا۱۲ سالگی، به ۱۰–۱۱ساعت خواب شبانه نیاز دارند...
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۹:۳۰
بچه ها را جدی بگیریم

فکر می کنم ما برای جذب مخاطب از جنبه های سرگرمی در برنامه کودک زیاد استفاده می کنیم. یکی از دلایل برنامه سازی می تواند سرگرمی باشد اما سرگرمی نباید هدف اصلی برنامه سازی باشد. برای ساخت هر برنامه ای باید آموزش را بیش از پیش مد نظر قرار دهیم چراکه با وجود رسانه های دیگر مخاطب دچار سردرگمی می شود و تکلیفش را نمی داند.
پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱:۵۳
ازچه زمانی به بچه ها میوه بدهیم

بهترني زمان براي خوردن ميوه وقتي است كه معده كودك خالي باشد...
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۲:۴۴
بعد از طلاق چه اتفاقی برای بچه ها می افتد

طلاق و مجموعه مشکلات قبل و بعد از آن یکسری اثرات نامناسب بر روح و روان فرزندان می گذارد که باید با شناخت دقیق آنها برای کاهش شان برنامه ریزی کرد و کمک کنیم تا فرزندانمان آسیب جدی نبینند.
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۲:۲۵
بچه ها واژه ندارم را نمیفهمند

بیکاری، گرانی، حقوق پایین و... آیا لازم است رؤیای فرزندان کوچکمان را با این گونه مسایل به هم بریزیم یا اینکه می توان با روشهای مناسب و با شیوه های حساب شده آنها را وارد دنیای بزرگترها کرد؟به طور حتم صحبت از بحرانهای خانوادگی، به ویژه مالی برای کودکان دنیای آنها را دچار شوک روحی می کند اما نحوه بیان این مسایل با توجه به سن آنها فرق می کند و در صورتی که این موضوع به روش صحیح بیان شود.
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۳:۴۲
حشراتی که گزش آنها بچه ها را آزار می دهد

کنه - خیلی از حشرات موذی، ترسناک به نظر می رسند اما هیچکدام مثل کنه نیستند. کنه به زیر پوست نفوذ می کند. اگر به خارج از منزل برای تفریح و گشت و گذار می روید باید مراقب باشید چون کنه ها از لا به لای علف ها می توانند به پوست بچسبند. کنه ها معمولا حامل بیماری نیستند و نیش آنها هم جدی نیست اما می توانند ناقل بیماری لایم که یک اختلال التهابی پوستی است، باشند.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۵:۱۵
چرا بعضی از بچه ها خاک می خورند؟

خوردن خاک توسط بچه‌ها، علامتی از کمبود آهن در آن‌ها است و از آنجا که کمبود عناصری مانند روی و آهن آثار ناخوشایندی در سلامتی دارد، باید برای تشخیص و درمان به موقع اقدام کنید.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۰:۱۴
حرف زدن والدین با بچه ها

برای بسیاری از والدینی که کودکان دو تا سه ساله دارند، یاد دادن استفاده صحیح از کلمات به کودکان در راه رسیدن به خواسته آنان، امری غیر ممکن بنظر می‌رسد. امّا در واقع آموزش به کودکان برای بیان احساساتشان از طریق گفتار، بهترین راه برای کاهش پرخاشگری و گریه های نا بجای آنان است...
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۱:۵۸