وبسایت خبری
امروز: پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه آیین همسرداری
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در روستای خراشادی شهرستان نیمروز برگزار شد

رﺳول اﻛرم (ص): ﻛودﻛﺎن و ھﻣﺳررا دوﺳت ﺑدارﯾد و ﺑﮫ آﻧﺎن ﻣﮭرﺑﺎﻧﻰ ﻛﻧﯾد و ھرﮔﺎه ﺑﮫ آﻧﮭﺎ وﻋده دادﯾد وﻓﺎ ﻛﻧﯾد زﯾرا آن‌ها‌ ﺷﻣﺎ را روزى دھﻧده ﺧود می‌دانند.
چهارشنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰:۱۰
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
آیین همسرداری

زندگی زناشویی می‌تواند بسیار مشکل پیچیده باشد. گاه یک رفتار ناخواسته، لحن یک جمله، عادتی روزمره یا حتی موضوعی به ظاهر بی‌اهمیت به مشکلی بزرگ تبدیل می‌شود و رابطه میان همسران را از عادی به بحرانی می‌کشد.
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۷:۱۴
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آیین همسرداری

دل‌زدگی زناشویی به علت مجموعه‌ای از توقعات غیرواقع گرایانه و فراز و نشیب‌های زندگی بروز می‌کند. دل‌ز‌دگی از عشق، یک روند تدریجی است.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲:۵۶
رفتار اشتباه در نامزدی

اگر می خواهید رابطه تان به ازدواج ختم شود باید بدانید که تحقیقات و تجربه نشان می دهند که زندگی زیر یک سقف پیش از ازدواج باعث می شود رابطه شما با شکست مواجه شود. در اینجا برخی از دلایلی که باعث می شوند زندگی مشترک در دوران نامزدی به شکست رابطه عاطفی ختم شود برای شما توضیح داده شده اند:
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۹:۲۱
اصول دوران آشنایی برای ازدواج

دوران آشنایی اصولی دارد، برای دوران آشنایی حتماً خانواده ها باید با یکدیگر رفت و آمد داشته باشند. زیرا در همین رفت و آمدها است که طرفین می توانند به شناخت برسند. دختر و پسر هم تحت نظارت 100 درصد خانواده های دو طرف، باید با یکدیگر رفت و آمد داشته باشند و به صحبت کردن و شناخت نیازها و انتظاراتشان از زندگی بپردازند.
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵:۱۴
کارگاه آیین همسرداری در روستای دولت اباد شهرستان هامون برگزار گردید
آیین همسرداری

اﮔر اﺣﺳﺎس می‌کنید ﺑﻌد از ازدواج رابطه‌تان ﺑﺎ ھﻣﺳرﺗﺎن کمی ﺳرد ﺷده و ﻣﺛل گذشته ﮔرم و صمیمی نیستید نکات زﯾر را ﻋﻣل ﻛﻧﯾد. ﻣﺳﺎﯾل کوچک را ﺳرﺳری ﻧﮕﯾرﯾد زﺧم ﺑﺎ ﭘوﺷﺎﻧدن ﻣداوا ﻧﻣﯽ‌ﺷود ﺑﺎﯾد ﻣﻌﺎلجه ﺷود بلکه ﭘوﺷﺎﻧدن ﺑﺎﻋث ﻋﻔوﻧت ﺑﯾﺷ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ﺗر ﻣﯽﺷود در اﺑﺗدا دﻧدان ﺑﺎ ﯾﮏ ﭘوﺳﯾدﮔﯽ ﺳﺎده ﺷروع ﻣﯽﺷود اﮔر به ﻣوﻗﻊ ﻋﻣل ﮐﻧﯾم دﻧدان را ﻧﺟﺎت داده‌اﯾم اﻣﺎ اﮔر در زﻣﺎن ﻣﻧﺎﺳب ﻋﻣل ﻧﮑﻧﯾم به ﻋﺻبﮐﺷﯽ و در نهاﯾت ﮐﺷﯾدن دﻧدان ﻣﻧتهی خواهد ﺷد. ﺷﺎﯾد به ﻧظرﺗﺎن ﺑرﺳد ﺑرﺧﻲ ﻣﺳﺎﯾل آﻧ‌ﻘدر کوچک هستند که نمی‌توانند ﺑﺎﻋث دﻋوا ﺷوﻧد اﻣﺎ ﻛاملاً ﺑرﻋﻛس گاهی ﻧﮕذاﺷﺗن ظرف‌ها در ظرﻓﺷویی ﯾﺎ درآوردن ﻛﻔش در مکانی ﻧﺎﻣﻧﺎﺳب، ﺳﺑب دﻋواهای ﺑزرگی میﺷود. اﮔر ﻣﺳﺎﯾل ﻛوﭼك ﺑﯾن زوج‌ها ﺣل ﻧﺷود ﺗﺑدﯾل به یک مشکل ﺑزرگ خواهد ﺷد.
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸:۱۷
چرا نباید پیش از ازدواج با نامزدمان زندگی کنیم

دوران نامزدی هرچند به عنوان بهترین دوره زندگی مشترک شناخته می شود، یکی از دوران های حساس یک رابطه است. برخی اشتباهات در دوران نامزدی باعث می شوند مسیری که باید اصولا به ازدواج ختم بشود به جدایی بینجامد.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱:۰۳
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در خاش  برگزار شد
آیین همسرداری

در نگاه تعاليم سازنده اسلام، خانواده كانوني مقدّس، مبارك و مورد رضايت حق تعالي تلقّي شده و مورد ستايش و تمجيد خداوند متعال قرار گرفته است. پيامبر گرامي صلي‏الله‏عليه‏و‏آله مي‏فرمايند: «در اسلام هيچ بنياني پيش خداوند محبوب‏تر و ارزشمندتر از بنيان تشكيل خانواده و بنيان ازدواج نيست.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱:۴۶
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آیین همسرداری

در فضيلت ترويج كردن و نهى از رهبانيت بسندهاى معتبر منقول است كه از اخلاق پيغمبران است دوست داشتن زنان و فرمود كه گمان ندارم كسي را كه درايمان چيزى زياد شود او را مگر آن‌كه محبت زنان او را زياده مي‌شود و فرمود كه هر كه محبت زنان او را زياده مي‌شود فضيلت ايمانش ‍ بيش‌تر مي‌شود .
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۲:۱۶
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
آیین همسرداری

یک ازدواج خوب و موفق، به شناخت و آگاهی نیاز دارد؛ بنابراین هرچه شناخت بهتر و کامل‎تری از طرف مقابل‎مان داشته باشیم، بهتر می‎توانیم تصمیم بگیریم. از این رو امروزه برخی جوانان می‌پندارند که برای دست‌یابی به شناختی مناسب، لازم است با کسی که قصد ازدواج با او را داریم، مدتی ارتباط داشته باشیم دوست باشیم، تا در نتیجه دریابیم آیا مناسب یکدیگر هستیم یا خیر؟ در سلسله‌مقالات دوستی‎های پیش از ازدواج با بیان بیست نکته درباره‌ی نادرستی این ارتباط، استدلالاتی مطرح می‎کنیم که البته عمده‌ی این دلایل، عقلی است، یعنی اگر کسی زمینه‎های اعتقادی محکمی هم نداشته باشد، باید بتواند با اتکا این دلایل به نادرستی این روابط پی ببرد.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱:۰۹
کارگاه آیین همسرداری در روستای قائم آباد شهرستان نیمروز برگزار گردید
آیین همسرداری

وقتی شاد باشید؛ احساس بهتری پیدا می‌کنید: وقتی در وضعیت ذهنی شادی و لذت باشید، بدنتان موادی ترشح می‌کند که آن احساس فوق‌العاده را به شما می‌دهد.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲:۱۴
کارگاه آیین همسرداری در شهر جزینک برگزار گردید

زن به‌منزله گردنبندی است كه در گردن خود مي‌ا‌فكنى پس ببين كه چگونه گردنبندی براى خود مي‌گيرى كه زن صالحه و غير صالحه هيچ يك قيمت ندارند، زن صالحه طلا و نقره قيمت و قدر او نيست بلكه او بهتر است از طلا و نقره و زن غير صالحه به‌خاك هم نمي‌ارزد خاك بهتر از اوست و حضرت رسول (ص) فرموند: كه دختر بكفو و مثل خود بدهيد و از كفو و مانند خود دختر بخواهيد.
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵:۱۸
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آیین همسرداری

از آن‌جایی که همه انسان‌ها فطرتا علاقه دارند که مورد توجه و احترام قرار بگیریند. مسلماً اگر ما با نیازهای دو طرف آشنا باشیم مسلماً روابط‌مان با همسرمان رو به بهبود می‌رود. وقتی مردی از جانب همسرش مورد احترام قرار می‌گیرد، به تدریج سعی می‌کند تبدیل به شخص برتری شود. احترام یکی از فاکتورهایی است که اغلب مردان به آن توجه بسیاری نشان می‌دهند. عشق و احترام برای یک مرد تقریباً هم معنی است. بدون شک با انجام روش‌های زیر شگفت زده شده و شاهد نتایج باورنکردنی آن خواهید بود.
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷:۵۵
ارزیابی خواستگار

خواستگارتان را با سه_سؤال زیرکانه ارزیابی کنید: * خواستگارتان را در جلسه اول ارزیابی کنید و بفهمید که همان مرد زندگی تان است یا خیر. برای این کار کافی است ۳ سوال ساده زیر را در اولین جلسه آشنایی از او بپرسید.
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۳:۴۶
لغزش‌های شوهرت را ببخش

به غیر از معصوم، همه کس خطا و لغزش دارند. دو نفر که با هم زندگی می‌کنند و از جهتی تشریک مساعی و همکاری دارند، باید لغزش‌های یک‌دیگر را ببخشند تا زندگیِ آنان ادامه پیدا کند. اگر بخواهند در این باره سخت‌گیری کنند، ادامه همکاری غیر ممکن می‌شود. دوشریک، دو همسایه، دو دوست، دو همکار، دو نفر زن و شوهر باید در زندگی اجتماعی دارای گذشت باشند.
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱:۳۴