وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه معاون استاندار
  بازدید غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل

غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل به همراه پور میر رییس فرودگاه و پودینه سرپرست اداره راه و شهرسازی از محل احداث پاویون در فرودگاه شهرستان زابل بازدید کرد.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸:۲۲
نشست خبری غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با اصحاب رسانه

نشست خبری غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل با اصحاب رسانه صبح روز 15 تیرماه 99 ، با حضوز جمعی از اصحاب رسانه در سالن فرمانداری برگزار گردید.
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷:۲۸
   دیدار معاون رئیس سازمان دامپزشکی کشور با معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار

"محمد رضا مومنی"معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور به همراه "حسینی" مدیر کل دامپزشکی استان با "رحمدل بامری" معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار دیدار و گفتگو نمود.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱:۳۵
افتتاح خانه ورزش روستای برزیار در شهرستان میرجاوه
توسط معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

خانه ورزش روستایی برزیار با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان در شهرستان میرجاوه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۸:۰۰
برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان ایرانشهر

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر به ریاست دکتر ابوذرکوثری فرماندار ویژه شهرستان و با حضور عبدالغفور حسینی مدیر آموزش و پرورش و حاج آقای ابطحی امام جمعه شهرستان ایرانشهر و دیگر اعضای آن در محل دفتر فرمانداری شهرستان ایرانشهر تشکیل گردید.
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹:۵۰
کوتاهی، کم کاری، بی انگیزگی مدیران در نظام جمهوری اسلامی قابل قبول نیست
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از ایرانشهر ؛ فرماندار ویژه شهرستان در این جلسه اظهار داشتند: باید با استفاده از ظرفیت های موجود و بدون فرافکنی جهت توسعه شهرستان گام برداشت و می توان با همین شرایط موجود تحولات خوبی در سطوح مختلف ایجاد کرد.همه مدیران فراتر از وظایف اداری و بخشی خود باید یک دغدغه عام داشته باشند آن هم توسعه شهرستان است.
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷:۵۹
حضور معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان ایرانشهر در جوار شهدای گمنام و شروع اولین روز کاری

مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام با حضور ابوذر کوثری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین سید شجاع الدین ابطحی امام جمعه معظم و معزز ایرانشهر وروسای دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار شد.
یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶:۲۸
ارسال اولین کاروان کمک‌های مردمی بندر چابهار به مناطق زلزله‌زده

معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: اولین کاروان کمک‌های مردمی شهرستان چابهار امروز برای مردم زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷:۴۵
فرماندار رسیدگی به وضعیت 600 کارتن خواب در چابهار را خواستار شد

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار با بیان اینکه 600 کارتن خواب و متکدی بدون سرپرست در این شهرستان وجود دارد گفت: ساماندهی و رسیدگی به وضعیت این افراد از سوی دستگاههای دست اندرکار امری ضروری است.
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳:۴۷