وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی جنگ نرم در شهرستان نیکشهر برگزار شد
جنگ نرم

یکی دیگر از پیامدهای تهاجم فرهنگی، گسترش مواد افیونی و تشویق جوانان به استفاده از آن‌ها است. زیرا با افزایس مواد مخدر و مصرف کنندگان آن‌ها، سرمایه‌های کشور به انگل‌های بی‌ارزش و خاصیت تبدیل می‌شوند. نتیجه نهایی این وضعیت افزایش امار مفاسد، نابهنجاری‌ها، بزهکاران اجتماعی، سرقت، خودفروشی و... خواهد
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱:۳۴
کارگاه نقش زن در جامعه اسلامی زنان در شهرستان زهک  برگزار گردید
نقش زن در جامعه اسلامی زنان

مادری وظیفه‌ای سنگین و انجام آن توأم با مسائل ومشکلات و همراه با دشواری‌هایی است . مادر در طی مراحل متعدد تربیت کودک نیازمند است که بردبار و دربرابر دشواری‌ها و دربرابر ناکامی‌ها خوددار باشد.
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲:۳۰
کارگاه آموزشی بهداشت بانوان(تغذیه زن و مرد قبل از اقدام به بارداری)

به گزارش خبرنگار کانون فرهنگی زنان سیستان، در تاریخ 26 بهمن ماه 98به همت کانون فرهنگی زنان سیستان در راستای خدمت گزاری به جامعه بانوان ، کارگاه آموزشی بهداشت بانوان(تغذیه زن و مرد قبل از اقدام به بارداری) با کارشناسی سرکار خانم نارویی با حضور جمعی ازبانوان در روستای احمد آباد شهرستان نیمروز برگزار گردید.
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹:۰۳
کارگاه آموزشی بهداشت دختران و زنان  در شهرستان نیکشهر برگزار شد
بهداشت دختران و زنان

سهم پدر در بارداری سالم کمتر از مادر نیست . برای داشتن نوزاد سالم و باهوش ،تغذیه و نکات مهم قبل از بارداری را بایستی زن و مرد به صورت مشترک بدانند و رعایت کنند
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸:۴۶
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی  در شهرستان نیکشهر برگزار شد
مهارت های زندگی

گفت‌وگو با دیگران را خوب شروع کنیم(سلام، احوال پرسی و مقدمه چینی مناسب)...
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲:۱۱
کارگاه آموزشی توانمندسازی زنان بلوچ در شهرستان نیکشهر برگزار شد
توانمندسازی زنان بلوچ

پرورش فرزندان، اداره امورمنزل، حفظ محیط زیست، بهره‌وری صحیح از منابع، صرفه جویی در انرژی مباحثی هستند که زنان بطور مستقیم با آنان مرتبط هستند، پس توانمند بودن و توانمند ساختن زنان بلوچ؛ به جامعه در رسیدن به اهداف توسعه کمک خواهد کرد و ازطرف دیگر به ترقی و تعالی جامعه نیز منجر می‌شود.
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰:۴۴
کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی در ایرانشهر برگزار شد
آسیب های اجتماعی

میان تمام رسانه‌های مدرن و قدیمی، اینترنت با تمام آثار مثبتی که روی دختران می تواند داشته باشد، دنیایی خطرناک از ناشناخته ها و گاه تبهکاران را به حریم خانه می آورد. اینترنت طی سال های اخیر رشدی تصاعدی داشته است و به نظر کارشناسان، شناخت تأثیرات بلندمدت آن بر دختران به این زودی میسر نیست.
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲:۲۸
کارگاه آموزشی اصول تربیت فرزند در سرباز برگزار شد
اصول تربیت فرزند

دراین فصل سعی برآن است که اصول اساسی در تربیت کودک و روش های تربیت فرزند که در سیره معصومان (ع)موردتوجه بوده است،برسی شود؛ازاین رو فصل در دو بخش اصول و روش های تربیت ارائه می شود.یادآورمی شویم که باتوجه به محدودیت موضوع کتاب ـسیره معصومان (ع) بحث این فصل بحث کاملی نیست و همه اصول و روش های تربیت اسلامی طرح نمی شود؛بلکه تنها اصول و روش های مطرح درسیره معصومان (ع)ارائه میشود.
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶:۳۰
کارگاه آموزشی توانمندسازی بانوان بلوچ در شهرستان ایرانشهر برگزار گردید
توانمندسازی بانوان بلوچ

توانمندسازی زنان بلوچ از جمله مؤلفه‌های مهم در توسعه پایدار است. برخی از زنان بلوچ قربانیان اصلی در مواردی چون فقر، خشونت، عدم برخورداری از تغذیه، بهداشت مناسب هستند، از این رو توجه به بهبود موقعیت این قشر از زنان نفع همگانی را در بر دارد. پرورش فرزندان، اداره امورمنزل، حفظ محیط زیست، بهره‌وری صحیح از منابع، صرفه جویی در انرژی مباحثی هستند که زنان بطور مستقیم با آنان مرتبط هستند، پس توانمند بودن و توانمند ساختن زنان بلوچ؛ به جامعه در رسیدن به اهداف توسعه کمک خواهد کرد و ازطرف دیگر به ترقی و تعالی جامعه نیز منجر می‌شود.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴:۵۹
کارگاه آموزشی بهداشت در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
آنچه باید در مورد سرطان سینه بدانید

سرطان سینه (Breast Cancer) نوعی از سرطان است که از بافت پستان آغازشده و به دلیل رشد خارج از قاعده سلول‌های غیرطبیعی در پستان رخ می‌دهد. هر اندازه این بیماری زودتر تشخیص داده‌ شده و اقدام به درمان شود، قاعدتا درمان آن آسان‌تر و میزان موفقیت آن بیشتر خواهد بود.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹:۵۹
کارگاه آموزشی بازاریابی دیجیتالی برای اولین بار در شهرستان سراوان برای علاقمندان بصورت عموم برگزار گردید
بازاریابی دیجیتالی

صنایع دستی از جمله تجارت های درآمد زاست که قابلیت ارز آوری فراوانی دارد و لازمه‌ی حضور در بازار جهانی و تجارت الکترونیک بازاریابی اینترنتی به شکل حرفه‌ای است.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷:۲۸
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
مهارت های زندگی

آدمی با رفتار، معاشرت و تعامل تعریف می‌شود و رفتار اجتماعی مؤثر و موفق بدون ارتباط‌های صمیمی و دوستانه غیر ممکن به نظر می‌رسد. قدرت برقراری و حفظ ارتباطات انسانی در بهداشت روان افراد، رفتارهای اجتماعی افراد تأثیر بسزایی دارد.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۸:۴۵
کارگاه آموزشی تربیتی در ایرانشهر برگزار شد
تربیت دینی کودکان

تربیت، اساسی ترین، ضروری‌ترین و ابتدایی‌ترین نیاز بشر است در تمامی جوامع، ملل و فرهنگ‌ها روی این مسئله تکیه‌ی فوق‌العاده می‌کنند که ‌فرزندانشان بر اساس فرهنگ، سنن ملی، میهنی و قومی پرورش یابند و سنت‌های گذشته‌ی خود را به آن‌ها منتقل می‌کنند.
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۲:۵۶
کارگاه آموزشی بهداشت بانوان(تغذیه زن و مرد قبل از اقدام به بارداری) در  شهرک محمدشاه کرم شهرستان زهک برگزار گردید
بهداشت بانوان

ویتامین ها آمالگام های آلی هستند که باید توسط تمام موجودات زنده مصرف شوند، چون برای حفظ سلامت همه آن ها مفید می باشند. اما یادتان باشد که مکمل های ویتامینی باید تنها پس از مشورت با دکتر مورد استفاده قرار گیرد. اگر چه بسیاری از مواد غذایی که ما به صورت روزانه در رژیم غذایی خود می خوریم هم تمام نیازهای بدن ما به ویتامین ها را براورده می کنند، اما در برخی مواقع به دلایل مختلفی نیاز بدن فرد به بعضی از ویتامین ها فراهم نمی شود و در نتیجه، سلامتی او به خطر می افتد. در این حالت ممکن است فرد به مصرف مکمل ویتامین ها نیاز پیدا کند.
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰:۵۲
کارگاه آموزشی راهکارهایی برای زندگی زناشویی بهتر در خاش برگزار شد
راهکارهایی برای زندگی زناشویی بهتر

مشاوران خانواده از طریق آسیب شناسی به زوجین راهکارهایی نشان می دهند تا بتوانند از ایجاد آسیب در روابط شان پیشگیری و یا اگر آسیبی به وجود آمد، آن را ترمیم کنند.
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱:۵۰