وبسایت خبری
امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
کلیه اخبار مرتبط با واژه کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی جنگ نرم در شهرستان نیکشهر برگزار شد
جنگ نرم

وقتی پایه‌های فرهنگ بومی جامعه‌ای، در اثر تبلیغات گسترده‌ی استعمارگران سست شد، اموری چون خودکم بینی، احساس حقارت، در نهایت خودباختگی فرهنگی پدید می‌آید و زمینه پذیرش عناصر منفی فرهنگ بیگانه را فراهم می‌آورد.
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸:۱۷
کارگاه آموزشی آئین همسرداری در شهر سرباز برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سرباز ،به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ در راستای خدمت گذاری و اطلاع رسانی به جامعه بانوان در تاریخ 27آذرماه 97کارگاه آموزشی در خانه با کارشناسی سرکار خانم نادیه عظیمی با حضور جمعی از بانوان در روستای گورابکشهرسرباز برگزارشد.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷:۳۰
کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد در شهر سرباز برگزار شد
آسیب شناسی اعتیاد

اعتیاد بیماری جسمانی ،روانی اجتماعی است که درآن رفتار تکانشی دائما تکرار می شود،از نظر مفهومی ،این بیماری دارای عوارض و پیامدهای مخربی است.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱:۴۴
کارگاه آشنایی با حقوق زن بر مرد در زابل برگزار شد
حقوق زن بر مرد

اگر بخواهیم با رویکرد اسلامی از نحوه وجودی زن در خانه‌ی شوهر توصیفی داشته باشیم باید بگوییم: که در آیه مبارکه ‌ی: « و من آیاته اَن خَلَقَ لَکم من اَنفُسِکم ازواجاً لِتَسکُنوا اِلیها و جَعَلَ بَینَکُم مودة و رحمة...» زن آرامش بخش مردان توصیف شده که خداوند بین مردان و زنان مودت و رحمت به وجود آورده است.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵:۳۹
کارگاه آموزشی زن در جامعه اسلامی در شهرستان نیکشهر برگزار شد
زن در جامعه اسلامی

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳:۱۴
کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آسیب‌های مواد مخدر

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱:۱۶
کارگاه آموزشی تاثیرات طلاق بر فرزندان در خاش برگزار شد
تاثیرات طلاق بر فرزندان

پدیده‌ طلاق پدیده‌ای‌ است‌ که‌ متأسفانه‌ آمارش‌ نه‌ تنها در مملکت‌ ما، بلکه‌ در تمام‌ جهان‌ رو به‌ افزایش‌ است‌. مشکلاتی‌ از قبیل‌ فقر، عدم‌ درک‌ متقابل‌، دخالت‌ خانواده‌، اعتیاد، ازدواج‌ مجدد و غیره‌ عواملی‌ هستند که‌ این‌ آمار را بالا می ‌برند و کافی‌ است‌ که‌ در این‌ میان‌ یک‌ راهنمای‌ درست‌ و منطقی‌ وجود نداشته‌ باشد، گرچه‌ این‌ روزها طلاق‌ بیشتر چیزی‌ شبیه‌ به‌ مُد شده‌ تا یک پدیده‌.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵:۱۹
کارگاه آموزشی تهاجم فرهنگی در خاش برگزار شد
تهاجم فرهنگی

تهاجم فرهنگی جدیدترین ابزار کشورهای استعمارگر برای نفوذ به کشورهای دیگر است. تهاجم فرهنگی با تضعیف فرهنگ یک کشور قصد دارد فرهنگ بیگانه را جایگزین آن کند.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰:۴۴
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
آیین همسرداری

ﺑﯾن زوﺟﯾن ﺑﯾﺎن اﺣﺳﺎﺳﺎت دروﻧﯽ ﺑﺎﯾد بهﺻورت ﻣﺗﻘﺎﺑل اﻧﺟﺎم ﺑﮕﯾرد. ھر ﻓردی دارای ﻣﺷﮑﻼت، دﻏدﻏﮫ ھﺎ و ﻣﺳﺎﺋل ﭘﻧﮭﺎﻧﯽ در ﺻﻧدوﻗﭼﮫ ﻗﻠﺑش ﻣﯽﺑﺎﺷد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶:۳۸
کارگاه آموزشی نقش تربیت نوجوانان درخانواده درشهرستان سرباز برگزارشد
نقش تربیت نوجوانان در خانواده

امروزه رقیبی به نام تربیت رسانه‌ای از قبیل سی دی، ماهواره و اینترنت جایگزین فضاهای تربیتی خانواده‌ها شده است. این امر تهدیدی جدی و نگران كننده برای والدین محسوب می‌شود.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴:۳۸
کارگاه آموزشی حقوق زن در اسلام در شهرستان سرباز برگزار شد
حقوق زن در اسلام

زن مانند مرد داراى ذوق، فكر، فهم، هوش و استعداد كار است، اين استعدادها را خدا به او داده است و حكيمانه است كه بايد به ثمر برسد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲:۵۰
کارگاه آموزشی روشهای جنگ نرم درسرباز برگزارشد
جنگ نرم

تأثیرگذاری بر نگرش ها ، باورها ، عقاید ، اهداف و ارزش های طرف مقابل با هدف ایجاد تغییر در مخاطبان تا سرحد همسو شدن آن ها با اهداف و منافع عمل کننده را می توان عملیات ادراکی در جنگ نرم معنا نمود.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰:۵۲
اولین کارگاه آموزشی اخلاق در رسانه و اصول اولیه خبرنویسی در ایرانشهر برگزار شد

این کارگاه آموزشی یک روزه با حضور تعدادی از علاقمندان به خبر و رسانه در محل سالن کنفرانس شورای اسلامی ایرانشهر برگزارشد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۶:۲۲
کارگاه آموزشی توانمندسازی  روحی و روانی زنان در ایرانشهر برگزار شد
توانمندسازی روحی و روانی زنان

خشم حالت دفاعی و طبیعی انسان و جانوران است که هرازگاهی به‌وجود می‌آید. از نظر زیست شناختی خشم را نوعی فعل و انفعال درونی و واکنش شدید عصبی می‌دانند که گاهی این ‌روش به عواقبی منجر می‌شود‌ که بعدها به شدت پشیمانی می‌آورد. شاید غم‌انگیزترین جنبه آن لحظه‌ای باشد که عزیزان‌مان را آزرده خاطر می‌کنیم. با این وجود خشم و عصبانیت احساس مخرب و ناسالمی است که بیش از همه خود فرد خشمگین را می‌آزارد‌.
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳:۲۶
کارگاه آموزشی و توجیهی پیشگیری از اعتیاد در شهرستان نیکشهر برگزار شد
پیشگیری از اعتیاد

اعتیاد بیماري جسمانی، روانی و اجتماعی است که در آن رفتاری تکانشی دائماً تکرار می‌شود، از نظر مفهومی، این بیماری دارای عوارض و پیامدهای مخربی است.
سه شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۰:۴۶