وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه کارگاه آموزشی
 کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر
دانشگاه پیام نور نیکشهر؛

به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان جلسه ی تفسیر قرآن مجید و کارگاه اموزشی امر به معروف و نهی از منکر با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور نیکشهر برگزار شد.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰:۵۰
کارگاه آموزشی بهداشت روانی در زابل برگزار شد
بهداشت روانی

فرد با داشتن سلامت روانی، می تواند بر استرس هاو فشارهای زندگی فائق آید و کارهای روزانه خودرا پربار تر و سودمندتر گرداند ، همچنین فرد مفیدی برای جامعه باشد. اختلالات و مشکلات روانی ، عصبی با تأثیر روی سلامت فرد ، کارکرد وی را در جنبه های مختلف زندگی : فردی ، خانوادگی و اجتماعی دستخوش اختلال می سازد .
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹:۱۱
کارگاه آموزشی اقدامات قبل از بارداری در خاش برگزار شد
اقدامات قبل از بارداری

باردار شدن گام بزرگی در زندگی شماست. احتمالا درباره این مسئله فکر کرده اید که ورود یک نوزاد چگونه زندگی شما را تغییر می ‌دهد، ولی ممکن است، متوجه نشوید کارهایی وجود دارند که قبل از بارداری به کمک آنها می توانید بهترین ها را به خود و فرزندتان هدیه دهید. در این میان مراقبت از سلامتی‌ خود نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است و تلاش برای سلامتی کامل بدن تان می تواند شما را در مسیر صحیح بارداری و پس از آن قرار ‌دهد.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸:۵۴
کارگاه آموزشی راهکارهایی برای بهبود روابط زناشویی در خاش
بهبود روابط زناشویی

رابطه زناشویی افراد مثل هر رابطه دیگری، نظام دارد. نظام آن هم اهداف، باورها و اولویتهای هر یک از شما و اهداف، اولویتها و باورهای مشترک شما و همسرتان به عنوان یک زوج است. اگر اهداف و اولویت های زن و مرد همسو باشد، نظام زناشویی زوجین درست کار می کند اما در صورتی که اولویتهای زوجین در زندگی متفاوت باشد قطعا این نظام به درستی کار نمی کند.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵:۱۶
کارگاه آموزشی بهداشت بانوان در چابهار( روستای وشنام 60 کیلومتری چابهار) برگزار شد
بهداشت بانوان

مسائل بهداشتي وسيع و گسترده مي باشند و با توجه به پيشرفت سريع علم، هر روز نكات بهداشتي ريزتر و دقيق تر و اهداف بهداشتي، گسترده تر مي شوند. در این میان بهداشت فردي به خصوص بهداشت بانوان اهمیت به سزایی دارد همانا ان الله يحب التوابين و يحب المتطهرين انساني كه در صراط مستقيم هدايت الهي و در جهت تكامل و بندگي خدا گام برمي دارد، خود را از آلودگي هاي روان و جسم پاكيزه مي سازد و در جهت اداي وظايف خود حركت مي كند. دين اسلام كه برنامه زندگي انسان ها را تدوين كرده است انسان ها را توصيه به پاكيزگي و رعايت اصول بهداشتي مي نمايد.
سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۱:۰۱
کارگاه آموزشی جنگ نرم در شهرستان نیکشهر برگزار شد
جنگ نرم

وقتی پایه‌های فرهنگ بومی جامعه‌ای، در اثر تبلیغات گسترده‌ی استعمارگران سست شد، اموری چون خودکم بینی، احساس حقارت، در نهایت خودباختگی فرهنگی پدید می‌آید و زمینه پذیرش عناصر منفی فرهنگ بیگانه را فراهم می‌آورد.
سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸:۱۷
کارگاه آموزشی آئین همسرداری در شهر سرباز برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سرباز ،به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ در راستای خدمت گذاری و اطلاع رسانی به جامعه بانوان در تاریخ 27آذرماه 97کارگاه آموزشی در خانه با کارشناسی سرکار خانم نادیه عظیمی با حضور جمعی از بانوان در روستای گورابکشهرسرباز برگزارشد.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷:۳۰
کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد در شهر سرباز برگزار شد
آسیب شناسی اعتیاد

اعتیاد بیماری جسمانی ،روانی اجتماعی است که درآن رفتار تکانشی دائما تکرار می شود،از نظر مفهومی ،این بیماری دارای عوارض و پیامدهای مخربی است.
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱:۴۴
کارگاه آشنایی با حقوق زن بر مرد در زابل برگزار شد
حقوق زن بر مرد

اگر بخواهیم با رویکرد اسلامی از نحوه وجودی زن در خانه‌ی شوهر توصیفی داشته باشیم باید بگوییم: که در آیه مبارکه ‌ی: « و من آیاته اَن خَلَقَ لَکم من اَنفُسِکم ازواجاً لِتَسکُنوا اِلیها و جَعَلَ بَینَکُم مودة و رحمة...» زن آرامش بخش مردان توصیف شده که خداوند بین مردان و زنان مودت و رحمت به وجود آورده است.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵:۳۹
کارگاه آموزشی زن در جامعه اسلامی در شهرستان نیکشهر برگزار شد
زن در جامعه اسلامی

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳:۱۴
کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آسیب‌های مواد مخدر

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱:۱۶
کارگاه آموزشی تاثیرات طلاق بر فرزندان در خاش برگزار شد
تاثیرات طلاق بر فرزندان

پدیده‌ طلاق پدیده‌ای‌ است‌ که‌ متأسفانه‌ آمارش‌ نه‌ تنها در مملکت‌ ما، بلکه‌ در تمام‌ جهان‌ رو به‌ افزایش‌ است‌. مشکلاتی‌ از قبیل‌ فقر، عدم‌ درک‌ متقابل‌، دخالت‌ خانواده‌، اعتیاد، ازدواج‌ مجدد و غیره‌ عواملی‌ هستند که‌ این‌ آمار را بالا می ‌برند و کافی‌ است‌ که‌ در این‌ میان‌ یک‌ راهنمای‌ درست‌ و منطقی‌ وجود نداشته‌ باشد، گرچه‌ این‌ روزها طلاق‌ بیشتر چیزی‌ شبیه‌ به‌ مُد شده‌ تا یک پدیده‌.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵:۱۹
کارگاه آموزشی تهاجم فرهنگی در خاش برگزار شد
تهاجم فرهنگی

تهاجم فرهنگی جدیدترین ابزار کشورهای استعمارگر برای نفوذ به کشورهای دیگر است. تهاجم فرهنگی با تضعیف فرهنگ یک کشور قصد دارد فرهنگ بیگانه را جایگزین آن کند.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰:۴۴
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان ایرانشهر برگزار شد
آیین همسرداری

ﺑﯾن زوﺟﯾن ﺑﯾﺎن اﺣﺳﺎﺳﺎت دروﻧﯽ ﺑﺎﯾد بهﺻورت ﻣﺗﻘﺎﺑل اﻧﺟﺎم ﺑﮕﯾرد. ھر ﻓردی دارای ﻣﺷﮑﻼت، دﻏدﻏﮫ ھﺎ و ﻣﺳﺎﺋل ﭘﻧﮭﺎﻧﯽ در ﺻﻧدوﻗﭼﮫ ﻗﻠﺑش ﻣﯽﺑﺎﺷد.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶:۳۸
کارگاه آموزشی نقش تربیت نوجوانان درخانواده درشهرستان سرباز برگزارشد
نقش تربیت نوجوانان در خانواده

امروزه رقیبی به نام تربیت رسانه‌ای از قبیل سی دی، ماهواره و اینترنت جایگزین فضاهای تربیتی خانواده‌ها شده است. این امر تهدیدی جدی و نگران كننده برای والدین محسوب می‌شود.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴:۳۸