وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
کلیه اخبار مرتبط با واژه کارگاه آموزشی
کارگاه مهارت‌های زندگی در زاهدان برگزار شد
مهارت های زندگی

مهارت‌های زندگی برای بهتر زیستن به ما کمک می‌کند که با مشکلات زندگی به شیوه مثبت برخورد نموده تا به موفقیت‌های بیشتری نایل آییم. در واقع بهتر است این چنین بیندیشیم که باید تمام افراد جامعه در برابر مشکلات و مسائل زندگی واکسینه کرد.
سه شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶:۰۰
کارگاه تهاجم فرهنگی در سراوان برگزار شد

کارگاه تهاجم فرهنگی با حضور جمعی از بانوان بدسرپرست توسط کارشناس؛ خانم امرا مورخ 14 ابان 97 در سالن کمیته امداد سراوان برگزار گردید.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳:۳۵
کارگاه آموزشی خطرات حاملگی های پی در پی  در خاش برگزار شد
خطرات حاملگی های پی در پی

بارداری مکرر برای مادر بسیار زیان وار است .بهتر است برای بهبود سلامت مادر در هر بار بارداری حداقل در فاصله دو بارداری باشد .
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۵:۲۴
کارگاه آموزشی حقوق زنان در خاش برگزار شد
حقوق زن بر شوهر از دیدگاه اسلام

زن و مرد بعد از عقد نکاح به خاطر ایجاد رابطه زوجیت حقوقی را بر هم پیدا می‌کنند لذا برخی نکاح را این‌چنین تعریف ‌کرده‌اند که نکاح رابطه‌ای حقوقی ـ عاطفی است که بوسیله عقد بین زن و مرد حاصل می‌گردد و به آنها حق می‌دهد که با یکدیگر زندگی کنند و مظهر بارز این رابطه حق تتمع جنسی است.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲:۲۷
کارگاه مهارت‌های زندگی در زابل برگزار شد
مهارت‌های زندگی

آدمی با رفتار، معاشرت و تعامل تعریف می‌شود و رفتار اجتماعی مؤثر و موفق بدون ارتباط‌های صمیمی و دوستانه غیر ممکن به نظر می‌رسد. قدرت برقراری و حفظ ارتباطات انسانی در بهداشت روان افراد، رفتارهای اجتماعی افراد تأثیر بسزایی دارد.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲:۲۱
کارگاه آموزشی بهداشت زنان در زابل برگزار شد
عوارض های حین بارداری

شخص بارداری که پیش ازدوران بارداری یا قبل از نیمه اول بارداری دچار فشار خون بالا می‌باشد را فشارخون مزمن بارداری گویند. فشار خون بالا را از فشار 140 بر روی 90 و بیش‌تر را گویند که معمولاً بدون هیچ‌گونه هشدار و علامتی بروز می‌کند.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰:۱۰
 کارگاه آموزشی حقوقی در ایرانشهر برگزار شد
آگاهی حقوقی بانوان

هنر همسرداری از بسیاری هنرهای دیگر در زندگی خانوادگی اهمیت بیش‌تری دارد. برای مثال هنر آشپزی، هنر دکوراسیون منزل و هنرهای دیگری که در مؤلفه‌ی خانوادگی کاربرد دارند، مهارت‌هایی هستند که در مجموع برای اداره خانواده که ارکان اصلی آن‌را همسران تشکیل می‌دهند، به کار گرفته می‌شوند.
چهارشنبه ۹ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸:۱۵
کارگاه آموزشی زن در جامعه اسلامی در شهرستان نیکشهر برگزار شد
زن در جامعه اسلامی

تربیت دینی کودکان اهمیت خاصی در نظام آموزشی و تربیتی اسلام دارد. تحقیقات نشان می‌دهد فقدان بسیاری از افرادی که در بزرگ‌سالی نسبت به عبادات و معنویت گرایش کمتری دارند، ذاتاً بی‌اعتقاد به دین و تکالیف دینی نیستند. بلکه عواملی چون بی‌توجهی و عدم تقیّد والدین نسبت به انجام به موقع تکالیف عبادی در فقدان تمایلات معنوی فرزندان نقش بسزایی دارند.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸:۱۴
کارگاه آموزشی زن در جامعه اسلام  در شهرستان نیکشهر برگزار شد
زن در جامعه اسلام

زنان جامعه نیاز به آگاهی در زمینه‌های حقوقی دارند. که در اینجا برخی امور حقوقی را بدان اشاره کرده‌ایم. ارث در لغت به معنای مالی است که از شخص متوفی (درگذشته) باقی مانده و در اصطلاح به معنای انتقال دارایی شخص متوفی به بازماندگان است که انتقال اموال و دارایی‌های شخص متوفی به بازماندگان، بدون اراده متوفی و بازماندگان او صورت می‌گیرد.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶:۴۲
کارگاه آموزشی جنگ نرم ( تهاجم فرهنگی ) در شهرستان نیکشهر برگزار شد
جنگ نرم

در جنگ نرم؛ "عملیات روانی" به مجموعه طرح‌ها و اقداماتی گفته می‌شود که به دنبال تشویق، تهییج و تحریک افکار عمومی در خصوص یک مسأله‌ای مشخص و با اهداف از پیش تعیین شده است. عملیات روانی به‌‌طور کلی در چارچوب اقدامات اطلاعاتی و با اهداف پنهانی قرار دارد و آثار، نتایج و هم‌چنین ابزارها و شیوه‌های آن به راحتی قابل شناسایی نیست.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵:۰۸
کارگاه آموزشی آیین همسرداری در شهرستان نیکشهر برگزار شد
آیین همسرداری

از آن‌جایی که همه انسان‌ها فطرتا علاقه دارند که مورد توجه و احترام قرار بگیریند. مسلماً اگر ما با نیازهای دو طرف آشنا باشیم مسلماً روابط‌مان با همسرمان رو به بهبود می‌رود.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳:۲۶
کارگاه آموزشی اقدامات قبل از بارداری  در شهرستان نیکشهر برگزار شد
اقدامات قبل از بارداری

سهم پدر در بارداری سالم کمتر از مادر نیست . برای داشتن نوزاد سالم و باهوش ،تغذیه و نکات مهم قبل از بارداری را بایستی زن و مرد به صورت مشترک بدانند و رعایت کنند.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱:۳۹
کارگاه آموزشی
تربیت فرزندان

شما می‌توانید با استفاده از این ۵۰ نکته که به شما میگوییم رابطه‌ی بهتری با کودک خود برقرار کنید، شادی بیشتری به زندگی او بیاورید، او را برای موفقیت‌های آینده در زندگی آماده کنید و در نهایت پدر و مادری عالی باشید.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹:۲۲
کارگاه آموزشی
"تغذیه زن و مرد قبل از اقدام به بارداری"

باید این فرهنگ در میان مردم رواج پیدا کند که بارداری فقط مختص خانم ها نیست بلکه مردان نیز وظایف و مسئولیت های را باید بپذیرند و این امر دو طرفه می باشد. یک سری اقدامات و کارهای مردان قبل از بارداری همسر بر عهده آقایان می باشد.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷:۱۰
کارگاه مهارت تفکر نقادانه در زاهدان برگزار شد
مهارت تفکر نقادانه در زندگی

به همت گروه پژوهش کانون فرهنگی زنان بلوچ کارگاه مهارت تفکر نقادانه، توسط کارشناس جمیله ریگی مورخ 5/8/97 در کانون فرهنگی برگزار شد.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲:۲۳