وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه شهرستان زهک
شهرستان  زهک ؛

مراسم سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان + تصاویر
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰:۰۴
کارگاه جنگ نرم درروستای ده دراز شهرستان زهک برگزار گردید.
جنگ نرم

جنگ نرم در مقابل جنگ سخت (استفاده از سلاح و تجهیزات نظامی) تعریف می‌شود و شامل هر گونه اقدام روانی، تبلیغاتی، رسانه‌ای و فرهنگی می‌شود که جامعه یا گروه هدف را نشانه می‌گیرد و بدون درگیری نظامی و گشوده شدن آتش اعمال خشونت، رقیب را به انفعال یا شکست وامی‌دارد.
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷:۳۲
کارگاه نقش زنان در جامعه اسلامی  در روستای ده دراز  شهرستان زهک برگزار گردید.
زن درجامعه اسلامی

زن درجامعه اسلامی فردی‌ست که مانند مرد و به تناسب طبیعت شخصی خود دارای حقوق و وظائفی‌ست، زن می‌تواند درشاخه‌های علمی وزمینه‌های اجتماعی فعالیت کند و‌ مانندمرد در ساختن زندگی وجامعه دخالت داشته وحقوقی رابه خود تخصیص دهد، ولی آن‌چه‌درجامعه اسلامی برای زنان در درجه اول دارای اهمیت است این که معشوقه خوبی برای همسر، مادرخوبی برای فرزندان و مدیر خوبی در خانه باشد.
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵:۵۹
کارگاه آسیب شناسی اعتیاد در روستای ده دراز شهرستان زهک برگزار گردید.
آسیب شناسی اعتیاد

اعتیاد بیماري جسمانی، روانی و اجتماعی است که در آن رفتاری تکانشی دائماً تکرار می‌شود، از نظر مفهومی، این بیماری دارای عوارض و پیامدهای مخربی است. اعتیاد بیماري شديد، مزمن و عصبی است، که در اثر عوامل ژنتیکی، فیزيولوژيکی و اجتماعی رشد و بروز می‌کند، به‌طوری‌که وجه مشخصه‌ی اين بیماری، اختلال در کنترل عملی فرد يا احساس اجبار در انجام عملی مشخص است با وجود آن که فرد نسبت به عواقب خطرناک آن آگاهی دارد، سوءمصرف مـواد هزينه هنگفتی بر اجتماع تحمیل می‌کند و بـار اجتمـاعی، روانشـناحتی، بهداشـتی- درمـانی و اقتصادی آن همواره بـر دوش جامعـه سـنگینی می‌نمايد.
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴:۲۵
جاذبه های طبیعی شهرستان زهک

چاه نیمه: در کنار روستای قلعه نو چاله های طبیعی بزرگی قرار دارد که آب مازاد رودخانه هیرمند به وسیله ی کانالی به آن سرازیر می شود گنجایش این مخازن 700 میلیون متر مکعب است که به صورت دریاچه ی مصنوعی در آمده و آب مشروب سیستان و قسمتی از آب کشاورزی را در مواقع بی آبی تامین میکند.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵:۴۴
معرفی جاذبه‌های تاریخی شهرستان زهک

زاهدان کهنه این اثر در حدود ۹ کیلومتری شمال غربی تپه شهرستان بر روی بلندی های بین رود ناصر و رود پریان واقع شده است.هنری ساروج لندور جهانگرد باستان شناس و جغرافیدان انگلیسی که در سال ۱۹۰۱ به سیستان سفر کرده است زاهدان کهنه را به لندن شرق تشبیه کرده است
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳:۱۵
همایش همنامان امام زمان(عج)به مناسبت نیمه شعبان در شهرستان زهک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان ، همایش همنامان امام زمان(عج) به مناسبت نیمه شعبان در روز دوشنبه 2 اردیبهشت با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاداسلامی در مصلای الغدیر شهرستان زهک برگزار گردید .
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰:۵۳
راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان  شهرستان زهک  + تصویر

راهپیمایی 13 آبان روز دانش آموز، با حضور پر شور مردم ولایت مدار و شهید پرورزهک ، ساعت 9صبح از میدان قدس تا مصلی الغدیرزهک برگزار گردید.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶:۱۷
شهرستان زهک

زِهَک یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران است. این شهر، مرکز شهرستان زهک است. جمعیت این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۱٫۴۰۱ نفر بوده است .
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۴:۴۸
 امام جمعه شهرستان زهک؛

علی دلواری به همه ثابت کرد یک مسلمان هرگز زیر بار ظلم و تعدی نمی‌رود
شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲:۳۱
برگزاری کارگاه آموزشی حقوقی در شهرستان زهک

ازدواج پیوندی بین دو جنس مخالف است، به شرط قرار داد اجتماعی که برای مشروعیت بخشیدن به این روابط جسمانی ایجاد می شود.
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷:۴۳
مراسم تاسوعا  ، عاشورا  و شام غریبان +تصاویر شهرستان زهک

به گزارش پایگاه خبرنگاری زنان بلوچ از سیستان ، همزمان با روز نهم و دهم محرم مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور پرشور عاشقان حسینی در شهرستان زهک برگزار شد .
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹:۱۳
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت خانواده و شیوه درست فرزند پروری در شهرستان زهک
بمناسبت سالروز ازدواج حضرت زهرا (س)و حضرت علی (ع)؛

بمناسبت سالروز ازدواج حضرت زهرا (س)و حضرت علی (ع)و هفته ازدواج مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زهک کارگاه آموزشی مدیریت خانواده و شیوه درست فرزند پروری را برگزار کرد .
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳:۳۲
کارگاه آموزشی آیین همسرداری  در زیارتگاه شهرستان زهک برگزار شد

خداوندا! فهم دین و بصیرت در شریعت به ما ارزانی دار و ما را از هدایت کتابت سودمند گردان و به ما توفیق حرکت بر مسیر پیغمبرت ص را عطا بفرما.
پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۹:۲۳
حمل مواد مخدر در پوشش ضایعات

ماموران انتظامی شهرستان زهک 31 کیلو مواد مخدر را در بازرسی از یک دستگاه وانت حمل ضایعات کشف کردند.
شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۱۵