وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه بهداشت زنان
کارگاه آموزشی بهداشت زنان در زابل برگزار شد
عوارض های حین بارداری

شخص بارداری که پیش ازدوران بارداری یا قبل از نیمه اول بارداری دچار فشار خون بالا می‌باشد را فشارخون مزمن بارداری گویند. فشار خون بالا را از فشار 140 بر روی 90 و بیش‌تر را گویند که معمولاً بدون هیچ‌گونه هشدار و علامتی بروز می‌کند.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰:۱۰
کارگاه آموزشی بهداشت زنان در سراوان برگزار شد

سقط، به دفع جنین از بدن مادر قبل از هفته بیستم بارداری یا دفع جنین با وزن زیر 500 گرم گفته می شود. بیش از 80 درصد سقط ها قبل از هفته دوازدهم بارداری اتفاق می‌افتند.
دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸:۵۲
بهداشت زنان

الف)عفونت های دستگاه تناسلی چنانچه از دستگاه تناسلی ترشح غیرعادی و بدبو خارج شود، یا سوزش و خارش داشته باشد، و یا در آن زخمی دیده شود، همچنین هنگام ادرار کردن سوزش داشته باشد، به احتمال زیاد یک عفونت میکروبی یا قارچی یا انگلی وجود دارد و باید حتما برای معاینه و درمان به پزشک یا درمانگاه مراجعه کنید.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۰:۱۱
نکته هایی در مورد بهداشت زنان

دانستن برخی نکته های سودمند ،به انسان کمک می کند که در حفظ سلامت خود واعضای خانواده توفیق بیشتری داشته باشد.ما در اینجا بعضی نکا ت سودمند رابه زبان بسیار ساده برای شما می آوریم.شاید همین مطلب شما راعلاقه مند نماید که به کتاب ها ونشریات متعددی که در این باره وجود دارد،مراجعه کنید واطلاعات خود را افزایش بدهید.
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸:۴۹