وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه مجله خانواده سبز
نکاتی برای زندگی بھتر

ھنگامی که ھمسرتان شما را آشفته یا ناراحت می کند ، ناخودآگاه شما در معرض عيب جویی و انتقاد قرار می گيرید و این باعث می شود شما به او معترض شوید
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶:۳۵
گام های مهم برای تربیت صحیح کودک

تربیت کودک نقش مهمی در شخصیت و آینده کودک دارد و سبب رشد فکری او می شود. والدین شیوه های متفاوتی برای تربیت کودکان خود دارند که به کارگیری هر شیوه بر روی شخصیت کودک در آینده تاثیر گذار است.
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵:۵۱
توصیه هایی برای بهبود روابط مادر و دختر

به مادر خود ثابت کنید که حتی اگر هم او جایگاه مدنظر شما را ندارد، اما این به معنای عدم پذیرش و رد او از طرف شما نیست. چرا که اگر وجود مادر نادیده گرفته شود، دیگر نمی توان از او انتظار مادری فهمیده، باملاحظه و رازدار را داشت.
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹:۳۴
چند دلیل نادرست برای ازدواج

آیا می دانید ازدواج از مهم ترین تصمیم ها در طول زندگی فرد است؟خشت اول چون نهد معمار کج /تا ثریا می رود دیوار کج آیا به بیت بالا عقیده دارید؟
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰:۲۵
مزایای آلوئه ورا برای سلامتی

آلوئه‌ورا دو ماده تولید می‌کند که در ساخت دارو استفاده می‌شوند: ژلی که از سلول‌های موجود در مغز برگ‌ها به‌دست می‌آید، و شیرابه که از سلول‌هایی به‌دست می‌آید که درست زیر پوست برگ آن قرار دارند.
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵:۲۳
دور همی خانواده ها

پیامبر همیشه صله ی رحم می کرد و از مسلمان ها نیز می خواست که به پیوندهای خویشاوندی اهمیت بدهند.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۴:۳۱
غذاهایی که نباید در زود پز پخته شوند

بسیاری از افراد، خصوصا آنان که مشغله کاری زیادی دارند، در زمینه آشپزی به وسیله‌ای مانند زودپز علاقه‌مند هستند. با توجه به امکانات و قابلیت‌های این وسیله، به نظر می‌رسد که می‌توان هر غذایی را در زودپز آماده کرد، اما در واقعیت چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.
شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۲:۲۰
کلسترول  و برای راههای درمان آن

کلسترول عارضه رایجی است که باعث بروز مشکلات زیادی می شود، در ادامه به طور کامل به معرفی کلسترول و روش های درمان آن می پردازیم. کلسترولیک ماده مومی شکل است که در چربی ها یافت می شود.
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳:۰۵
عوارض جدی و خطرناک مصرف روغن حیوانی ( روغن دنبه ):

روغن و کره حیوانی و دنبه دارای غذائیت و چاق کنندگی بالایی هستند .
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵:۴۷
آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس

حتما برای شما هم بارها پیش آمده که جوهر خودکار یا خودنویس‌هایتان روی لباس یا وسایل دیگر خانه، پس داده باشد. در خيلي از موارد هم اثر جوهر به‌صورت كامل از بين نمي‌رود.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۳:۳۹
آنچه باید زنان بدانند:

1.صبح ها با او بيدار شويد حتي اگر مجبور نباشيد زود بيدار شويد.
یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶:۲۰
قربانی مد

قربانی مد به فردی اتلاق می شود که در یک زمان معین تمام لباس های جدید و مارک دار را به تن می کند و خود را مانند مانکن های ویترین ها و مغازه ها می کند. این فرد بیشتر مانند یک دلقک است تا یک شیک پوش مد.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳:۲۳
تأثیر زیبایی در ازدواج

فکر می کنید دختر مورد علاقه تان را پیدا کرده اید. از همه نظر او را تأیید می کنید. خانواده خوبی دارد، رفتار محجوبانه و صبور و مهربانی نشان داده است و از همه مهم تر از هر جهت هم کفو و در شان شما است. اما چهره اش به دلتان نمی نشیند. باید چه کار کنید؟
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۵:۰۹
خانم ها 5 واقعیت که باید در مورد عمل دفع بدانند

برخی واقعیت‌ها درباره‌ی مدفوع و عمل دفع وجود دارند که تمرکز این نوشتار بر روی آن‌هاست. با ما همراه باشید تا مروری بر این واقعیات داشته باشیم.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰:۲۱
پوست این میوه خوشمزه را دور نریزید

موز میوه پر فروشی دست‌کم در آمریکا است اما مشکلاتی نیز برای محیط‌ زیست ایجاد می‌کند.
پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۶:۵۰