وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه مردها
کارگاه  آسیب شناسی اجتماعی با موضوع (علت اختیار کردن زن دوم در بین مردها) در سراوان
‏ علت اختیار کردن زن دوم در بین مردها

با وجود اینکه از لحاظ شرعی مجوز چند همسری برای عده ای فراهم است اما در جامعه ما از لحاظ عرفی مورد قبول قرار نگرفته و کاملا مخالف هستند به طوریکه کسی که به سوی تعدد زوجات می رود برچسب های منفی به او زده می شود.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱:۲۵
چرا مردها دختران سرسخت رابیشتر دوست دارند؟

مردها عاشق زن‌هایی هستند که به راحتی آنها را به دست نیاورند...
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۱:۵۱
مردها چه زنی را همسر ایده آل می دانند؟

برای تازه عروس ها این که همسرشان روز به روز عاشق تر شود، موضوع بی اهمیتی نیست.
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۳:۳۶
زن​ها بخشنده​ترند يا مردها؟

بخشش یعنی چه؟ 2 نوع بخشش داریم؛ نوع اول این است که انسان از حقی که دارد می‌گذرد و فراموش می‌کند، یعنی اگر کسی به ما بدهکار باشد و پول‌مان را ندهد و باز برای گرفتن پول بیاید باز هم ما به او پول خواهیم داد اما نوع دوم اینکه از حقی که دارد می‌گذرد اما فراموش نمی‌کند، به عنوان مثال کسی به ما بدهکار است و بدهی خود را نمی‌دهد ما از او می‌گذریم و او را می‌بخشیم اما دفعه بعد که بیاید پولی به او نخواهیم داد.
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۲:۰۵
چرا زنها حرف می زنند و مردها فرار می کنند؟

از سوی دیگر، وقتی زنی احساسات و عواطف خود را با کسی در میان می‌گذارد، قصد شکایت ندارد. معنایش این است که او به شما اعتماد کرده است.
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹:۱۰
مرد‌ها

شما فکر می‌کنید‌ که مرد‌ها، ساد‌ه،‌ بی‌توجه و خود‌خواه هستند‌ اما روانشناسان می‌گویند‌ که آنها نه تنها از زن‌ها پیچید‌ه‌ترند‌، بلکه بسیارد‌قیق به شما و د‌یگر اتفاقات اطراف‌شان توجه می‌کنند‌ و برخلاف تصور شما، بسیارهم فد‌اکار و از خود‌گذشته هستند‌. آنها می‌گویند‌ د‌نیای مرد‌ان هزار و یک پیچ و خم د‌ارد‌ که کمتر زنی از عهد‌ه کشفش برمی‌آید‌.
سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۳:۲۵
 واقعیاتی درباره مردان که شاید  برای زنان خوشایند نباشد

مرد بودن یعنی چه؟ آیا مردها باید در تصمیم‌گیری‌های خود مستقل و خودرأی باشند یا اینکه از شخص دیگری خط بگیرند؟ آیا باید از احساسات و ناراحتی‌های خود با همسرشان حرف بزنند و درد و دل کنند یا حرفی نزنند که احساساتی به نظر برسند؟ برخی از خصوصیات، مردانه به نظر می‌رسند؛ یعنی به اشتباه به مردها ربط داده شده‌اند مثلا:
دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳:۴۰