وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه خاش
برگزاری محفل انس با قران در خاش
شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ آیه ی ۱۸۵ سوره بقره

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی زنان بلوچ از خاش، محفل نورانی انس با قرآن کریم، چهارشنبه ۱ خرداد ماه مصادف با شانزدهمین روز از ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ شهرستان خاش با حضور جمعی از بانوان تشییع و تسنن در حوزه علمیه هواشناسی این شهرستان برگزار گردید.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲:۵۶
برگزاری محفل  انس با قرآن در خاش
گزارش تصویری؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی زنان بلوچ از خاش، چهارشنبه ۱ خرداد ماه همزمان با شانزدهمین روز از ماه رمضان، ماه رحمت و مغفرت به همت کانون فرهنگی زنان بلوچ خاش محفل نورانی انس با قرآن با حضور جمعی از خواهران در حوزه علمیه هواشناسی برگزار گردید.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۴:۴۶
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در خاش

رئیس اداره ورزش و جوانان خاش: عامل اصلی موفقیت در اجرای برنامه های هر ارگانی مشارکت و همدلی مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان با یکدیگر است.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳:۰۵
برگزاری جلسه کمیته تخصصی امور جوانان در خاش

جانشین فرمانده ناحیه سپاه خاش: در بحث اوقات فراغت و اجرای برنامه های این طرح بخش بانوان نگاهی ویژه می طلبد.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶:۲۷
کارگاه آموزشی اقدامات قبل از بارداری در خاش برگزار شد
اقدامات قبل از بارداری

باردار شدن گام بزرگی در زندگی شماست. احتمالا درباره این مسئله فکر کرده اید که ورود یک نوزاد چگونه زندگی شما را تغییر می ‌دهد، ولی ممکن است، متوجه نشوید کارهایی وجود دارند که قبل از بارداری به کمک آنها می توانید بهترین ها را به خود و فرزندتان هدیه دهید. در این میان مراقبت از سلامتی‌ خود نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است و تلاش برای سلامتی کامل بدن تان می تواند شما را در مسیر صحیح بارداری و پس از آن قرار ‌دهد.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸:۵۴
کارگاه آموزشی راهکارهایی برای بهبود روابط زناشویی در خاش
بهبود روابط زناشویی

رابطه زناشویی افراد مثل هر رابطه دیگری، نظام دارد. نظام آن هم اهداف، باورها و اولویتهای هر یک از شما و اهداف، اولویتها و باورهای مشترک شما و همسرتان به عنوان یک زوج است. اگر اهداف و اولویت های زن و مرد همسو باشد، نظام زناشویی زوجین درست کار می کند اما در صورتی که اولویتهای زوجین در زندگی متفاوت باشد قطعا این نظام به درستی کار نمی کند.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵:۱۶
برگزاری ستاد هماهنگی مدیریت بحران خاش
مقابله با هجوم ملخ ها؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی‌زنان بلوچ از خاش به نقل از روابط عمومی فرمانداری، شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جلسه ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خاش با حضور فرماندار، فرماندهان نظامی و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۱:۳۲
برگزاری محفل انس با قرآن کریم در خاش

امام جمعه خاش: نزدیک شدن به قرآن و انس گرفتن با کلام الهی در این ماه پر خیر و برکت سبب تزکیه نفس و اصلاح در رفتارهای فردی و اجتماعی می شود.
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹:۱۰
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته معلم در خاش
به مناسبت هفته معلم:

امام جمعه خاش: مهمترین شغل معلمان در اولویت اول انسان سازی در زمینه روحی و روانی است...
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶:۴۹
ورزش صبحگاهی در خاش
به مناسبت هفته کار و کارگر:

برگزاری خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کاحون فرهنگی‌زنان بلوچ از خاش به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان، یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه به مناسبت هفته کار و کارگر ورزش صبحگاهی و همچنین زنگ ورزش صبحگاهی با حضور ریاست راهداری، ریاست کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مسئول حوزه کارگری و کارمندی، ریاست فنی و حرفه ای، معاونت ورزش و جوانان و نیروهای زحمتکش راهداری خاش در محل سالن ورزشی شهرستان برگزار گردید.
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۸:۲۴
به مناسب هفته سلامت:

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه سلامت در خاش
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸:۱۴
برگزاری جشن سلامت در خاش
به مناسبت هفته سلامت؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کانون فرهنگی‌زنان بلوچ از خاش، شنبه ۷ اردیبهشت ماه در گرامی داشت هفته سلامت مراسم جشن سلامت و تقدیر از فعالین حوزه سلامت شهرستان خاش با حضور فرماندار، ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس، فرماندهان نظامی و تعدادی از مدیران دستگاه ها اجرایی برگزار گردید.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷:۳۸
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در خاش
بمناسبت هفته سلامت و کار و کارگر:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی کانون فرهنگی‌زنان بلوچ از خاش به نفل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، جمعه ۶ اردیبهشت همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته سلامت و کار و کارگر با حضور فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، رئیس اداره کار_ تعاون و رفاه اجتماعی، فرماندهی تیپ 288شهید سلیمان هاشمزهی، نماینده شرکت سیمان، معاونت ورزش و جوانان و آحاد مردم در جاده سلامت برگزار گردید.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲:۱۵
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه سلامت در خاش
به مناسب هفته سلامت:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از خاش، چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه در گرامی داشت هفته سلامت نمایشگاه دستاوردهای این حوزه با حضور معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از مدیران دستگاه ها اجرایی در شهر خاش افتتاح گردید.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴:۴۵
برگزاری جشن روز جوان در خاش
به مناسبت روز جوان ،( مبلاد حضرت علی اکبر(ع))

معاون عمرانی فرمانداری: قشر جوان اصلی ترین سرمایه هر کشوری است.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۷:۲۵