وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه سیستان و بلوچستان
بیش از یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۶ عضو یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی و کشف یک تن و ۱۱۷ کیلو مواد مخدر در شهرستان هیرمند خبر داد.
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳:۰۱
6 عضو یک باند حرفه‌ای قاچاق موادمخدر به مناطق مرکزی کشور دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 6 عضو یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی و کشف یک تن و 117 کیلو موادمخدر در شهرستان هیرمند خبر داد.
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۲:۴۱
حدود ۱.۵ تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش‌از یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در درگیری مسلحانه پلیس در شهرستان‌های سراوان و ایرانشهر و هلاکت یک قاچاقچی خبر داد.
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳:۳۰
کشف بیش از سه تن مواد مخدر
درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در سیستان و بلوچستان؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری از کشف 3 تن و 373 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان‌‌های زاهدان و خاش خبر داد.
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸:۵۶
شناسایی و دستگیر شدن اعضای تیم چهار نفره تروریستی
‌مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان،‌ مدیر‌کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در تشریح جزئیات اقدامات اعضای این گروه تروریستی : اعضای این تیم تروریستی در سنوات گذشته اقدامات خرابکارانه و ضد امنیتی در سیستان و بلوچستان انجام داده بودند
یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴:۴۸
صادرات کالا به پاکستان از طریق بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان در حال انجام است

مدیر بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان گفت: تمامی بازارچه‌های مرزی این استان مستقر در مرز مشترک ایران و پاکستان برای تبادل کالا بازگشایی شده و مبادلات کالا در جریان است.
پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱:۰۰
کشف محموله میلیاردی شیر خشک قاچاق در سیستان و بلوچستان

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در بازرسی از ۲ دستگاه اتوبوس مقدار ۲ تن شیر خشک قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.
پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۲:۱۸
 تامین ۶۰ درصد برق مصرفی سیستان و بلوچستان از نیروگاه ایرانشهر

مدیر نیروگاه بخار شهرستان ایرانشهر گفت: ۶٠ درصد برق مصرفی سیستان و بلوچستان از نیروگاه‌ شهرستان ایرانشهر تامین می‌شود.
سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۵:۱۴
 سامانه بارشی سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از امروز تا پنج شنبه دو موج بارشی بهاره سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد که ممکن است در برخی مناطق منجر به آبگرفتگی و جریان یافتن رودخانه های محلی شود.
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۲:۳۵
 نصب دستگاه‌های ضد عفونی کننده در خاش

شهردار خاش سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه‌ های ضد عفونی کننده در ورودی فضای اداری شهرداری، شورای شهر، بیمارستان و اورژانس این شهرستان با هدف کمک به حفظ سلامت شهروندان خریداری و نصب شده است.
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۱:۳۴
وزش باد سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد متوسط از امروز شنبه در زاهدان، نواحی مرکزی و غرب این استان آغاز که در نقاط مستعد منجر به خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی می‌شود.
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳:۱۲
  شمار مبتلایان از ۱۵۰ نفر عبور کرد؛ ۹ نفر جان باختند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز سه شنبه پنجم فرودین‌ماه تعداد موارد مثبت آزمایشگاهی بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان ۱۴ مورد افزایش یافت.
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰:۲۵
شمار مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به ۸۲ نفر رسید

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: براساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به ویروس کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به ۸۲ نفر افزایش یافته است.
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴:۲۵
شمار مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به ۷۱ نفر افزایش یافت

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به ویروس کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به ۷۱ نفر افزایش یافته است.
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴:۴۴
بارش باران سیستان و بلوچستان را فرا می‌گیرد

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از فردا یکشنبه رگبار ملایم تا متوسط و پراکنده باران نواحی مرکزی و جنوبی این استان را فرا می‌گیرد.
یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷:۳۸