وبسایت خبری
امروز: شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
کلیه اخبار مرتبط با واژه سراوان
راهپیمایی 22بهمن در سراوان
حضور پرشور مردم؛

به گزارش خبررسانی کانون فرهنگی زنان بلوچ از سراوان، حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن ؛بی نظیر بوده همه اقشار، بسیجیان سرافراز ،مسئولین وکارمندان ،معتمدان ،کسبه ،دانشجویان وفرهنگیان همه وهمه جمع شدند تا بار دیگر به جهان وجهانیان بویژه به غده های سرطانی مثل آمریکا واسرائیل ثابت کنند که ما با جان ودل از انقلابمان پاسداری وحراست می کنیم و رهبر آزاده‌مان را تنها نخواهیم گذاشت .
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹:۳۱
دشمنان نمی توانند با دشمنی خود حضور مردم را در مناسبت های ملی به ویژه 22 بهمن کمرنگ کنند
امام جمعه شهرستان سراوان؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سراوان؛ حضورپرشور، دشمن شکن و اعجاب انگیز مردمان سرافراز و انقلابی وشهیدپرور شهرستان سراوان در راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن ماه- همزمان با سراسر کشور ولایت مداری این مرد را نشانه گر کرد.
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷:۱۲
کشف 200 کيلوگرم ترياك در سراوان

جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان از توقيف 4 دستگاه موتورسيكلت حامل بيش از 200 كيلوگرم ترياك در سراوان خبر داد.
چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱:۱۲
کشف سه میلیارد و 500 میلیون ریال شکر قاچاق در شهرستان

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان از کشف 10 تن شکر قاچاق به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد.
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰:۲۳
رهایی یک گروگان در سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان جوان در کمتر از 2ساعت از چنگال آدم ربایان در شهرستان سراوان خبر داد.
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۳:۴۶
کارگاه آموزشی بهداشت کودکان و نوجوانان در سراوان برگزار شد
بهداشت کودکان و نوجوانان

((به فرزند خود اهمیت امور بهداشتی را بیاموزید. روز را حتماً بایستی با صبحانه‌ای کامل آغاز نمود. کمک کنید کودک بیاموزد که چرا اوقات صبحانه برای روز دارای اهمیت می‌باشند. شما می‌توانید نموداری از خوراک‌های مختلف صبحانه درست نمایید و به او اهمیت بسیاری از مواد مغذی را برای بدن بگویید.))
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴:۳۲
کارگاه دل‌زدگی زناشویی در سراوان برگزار شد
دل‌زدگی زناشویی چیست ؟

مرد نیز نیازمند آن است که از سوی همسرش مورد توجه قرار گیرد. می‌خواهد همسرش او را در مقایسه با دیگران به ویژه فرزندان در اولویت قرار دهد و او را مهم‌ترین شخص زندگی خود بداند.مرد خواستار آن است که همسرش به خواسته‌ها و نیازهای او توجه کند: اگر خسته است اسباب استراحتش را فراهم کند، اگر گرسنه یا تشنه است آن را برطرف کند، اگر میل جنسی دارد نیازش برآورده شود، اگر بیمار است و نیاز به مراقبت دارد، از او مراقبت و پرستاری کند و در مواقع لزوم به درد و دل‌ها و حرف‌های او گوش دهد.
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۵:۳۲
کارگاه تهاجم فرهنگی در سراوان برگزار شد
تهاجم فرهنگی

یکی از علل بنیادی بزهکاری ناکامی است. نیازهای نوجوانان برای احراز هویت، امنیت، استقلال و محبت گاه آن گونه با شکست مواجه می‌شود که رفتار ضد اجتماعی به عنوان کوششی در جهت کاهش تنش‌های انباشته شده‌ی آنان بروز می‌کند. پاره‌ای از شرایط زندگی و فیزیکی که احتمالاً ایجاد ناکامی می‌کند و نهایتاً به بزهکاری می‌انجامد عبارتند از: کم‌هوشی، فقر فرهنگی، اجتماعی اقتصادی، تعارض در خانواده، خانواده‌های از هم پاشیده، بی‌محبتی والدین نسبت به فرزندان، نبودن ضوابط اخلاقی و اعتقادی صحیح در خانواده، تحقیر و شکست در مدرسه، احساس حقارت ناشی از عیوب جسمانی یا علل تخیلی و واقعی دیگر.
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱:۳۷
غباررویی مزارشهدا سراوان
به مناسبت هفته بسیج؛

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج و هفته مبارک وحدت با همت پایگاه بسیج فاطمه الزهرا و با حضور اعضای کانون فرهنگی زنان بلوچ شهرستان سراوان مراسم غباررویی از مزارشهدا در مسجد علی ابن ابیطالب این شهرستان برگزار گردید
دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴:۲۹
کارگاه تهاجم فرهنگی در سراوان برگزار شد

کارگاه تهاجم فرهنگی با حضور جمعی از بانوان بدسرپرست توسط کارشناس؛ خانم امرا مورخ 14 ابان 97 در سالن کمیته امداد سراوان برگزار گردید.
سه شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳:۳۵
کارگاه سبک زندگی امام مهدی (ع) در سراوان برگزار شد
سبک زندگی امام مهدی (ع)

به همت کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان سراوان کارگاه سبک زندگی مهدی با حضور اعضای کانون فرهنگی زنان بلوچ شهرستان سراوان مورخ دوشنبه ۷ابان ماه برگزار گردید.این برنامه باحضور کارشناس مسائل دینی استاد اودی برگزار گردید.
چهارشنبه ۹ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰:۱۳
کارگاه مهارت حل مسئله در زندگی در سراوان برگزار شد
مهارت حل مسئله در زندگی

زندگی یک فرصت بزرگ و شاد است و شاید یک مسئله بزرگ است که روزانه مسائل کوچک را برای ما به ارمغان می‌آورد که ما آن‌ها را مشکلات می‌نامیم. حل مشکلات فرا روی انسان، تأثیر سازنده‌ای در ایجاد اعتمادبه‌نفس و کسب آرامش آدمی دارد و به انسان نیروی ویژه و انگیزه‌ی مناسب برای مواجهه سازنده با مشکلات هدیه می‌نماید.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۸:۵۷
کارگاه روش‌های جنگ نرم در سراوان برگزار شد
روش‌های جنگ نرم

یکی از مهم‌ترین مواردی که دشمن بر روی آن مکث کرده انگشت گذاشتن بر روی عفت و حیای زنان جامعه ما است و می‌خواهند بی‌حجابی و بدحجابی در کشور ما به امری عادی تبدیل شود و پوشش چندین ساله و اصیل ما ایرانیان را می‌خواهند تغییر دهندو این نوعی از تهاجم فرهنگی است.
یکشنبه ۶ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۶:۳۱
کارگاه آیین همسرداری در سراوان برگزار شد.
آیین همسرداری

یک ازدواج خوب و موفق، به شناخت و آگاهی نیاز دارد؛ بنابراین هرچه شناخت بهتر و کامل‎تری از طرف مقابل‎مان داشته باشیم، بهتر می‎توانیم تصمیم بگیریم.
شنبه ۵ آیان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۸:۱۲
کارگاه تاکتیک‌های ناتوی فرهنگی در سراوان برگزار شد.
تاکتیک‌های ناتوی فرهنگی

یکی از مهم‌ترین مواردی که دشمن بر روی آن مکث کرده انگشت گذاشتن بر روی عفت و حیای زنان جامعه ما است و می‌خواهند بی‌حجابی و بدحجابی در کشور ما به امری عادی تبدیل شود و پوشش چندین ساله و اصیل ما ایرانیان را می‌خواهند تغییر دهند. اما ما باید بیش از پیش به مقوله حجاب بپردازیم تا نگزاریم آنان برای رسیدن به هدف خود مؤفق شوند.
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۰:۲۲