وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
آرشیو مطالب
گروه های خبری:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
خوردن برنج چند وعده در هفته مناسب است

خیلی از افراد هفت روز هفته را برنج می خورند اما آیا می دانید که خوردن اینهمه برنج برای سلامتیتان مفید است یا خیر؟ ایا وعده غذایی برنج مفید است یا نان؟
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲:۳۶
خواص کلم بوک چوی

کلم سفید چینی هزاران سال پیش در چین کشت شد و از آن به بعد در سرتاسر دنیا منتشر شد. کلم چینی گیاهی از خانواده چلیپاییان است. در این خانواده سبزیجاتی مانند کلم پیچ، کلم بروکلی، گل کلم، کلم بروکسل، سبزیجات سبزبرگ و تربچه به چشم می‌خورند. این سبزیجات مغذی، کالری پایینی دارند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱:۵۴
خواص انار، آیا انار برای دیابت مفید است

سه نوع آنتی‌اکسیدان مؤثر و ضد دیابت در انار وجود دارند. خواص میوه انار و آب انار میوه انار به‌صورت بومی در کشور ایران رشد می‌کند و از آن‌جا به بخش‌هایی از اروپا، آسیا، آفریقا و مدیترانه انتقال پیدا کرده است.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱:۲۲
چگونه یک زن و یک مرد را خوشحال کنیم؟

با خوشحال کردن زن و یا همسر خود میتوان وجود عشق در قلب خود نسبت به اورا یادآوری کنیم که چقدر دوستش داریم
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰:۲۹
چگونه به خودمان اهمیت دهیم؟

اگر آنقدر به کارهای روزمره خود مشغول باشید که فرصت رسیدگی به خودتان را نداشته باشید این امکان وجود دارد که به روزمرگی بیافتید و نیاز به انجام کارهایی داشته باشید که بتوانید انرژی از دست رفته را دوباره بازیابی کنید.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹:۵۲
توصیه های کلیدی جهت موفقیت در امتحانات

هنگام مطالعه يک برگه برای يادداشت‌برداری نکات مهم داشته باشيد شرایط فیزیکی و ذهنی وجود دارد که عملکرد شما در حین امتحان را تحت تأثیر قرار می‌‌دهد. بنابراین دانستن نکات ومواردی که می تواند به موفقیت شما کمک بیشتری نماید خالی از لطف نخواهد بود .
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹:۱۷
تمام بیماری ها از افکار سرچشمه می گیرد

تمام بیماری ها از افکار سرچشمه می گیرد، یعنی افکار ما هستند که بیماری ها را تولید می کنند، مثلاً: سرطان؛ ناشی از نبخشیدن خود و دیگران است،
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸:۴۴
تعریف و هدف‌های آسیب‌شناسی

در پزشکی به مطالعه و شناخت ریشه بی‌نظمی‌های ارگانیسم ( موجود زنده) آسیب‌شناسی می‌گویند. در مشابهت کالبد انسانی با کالبد جامعه می‌توان آسیب‌شناسی را مطالعه و ریشه‌یابی بی‌نظمی‌های اجتماعی تعریف کرد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸:۰۴
ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ

ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ در ﺗﻌﺮﯾﻒ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎی ﺑﻪ دﺳﺖ آوردن اھﺪاف ﻋﯿﻨﯽ اﺳﺖ ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﯾﮏ ﻓﺮد ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﺮدی ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺰان ﺑﺮآورده ﮐﺮدن اھﺪاﻓﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮ از ﻣﯿﺰان ﺷﮑﺴﺘﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ را ﺑﻪ طﻮر ﮐﻠﯽ ﺑﻪ وﺳﯿﻠﻪ ی ﻣﻌﯿﺎرھﺎﯾﯽ ﭼﻮن ﺛﺮوت ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﯾﺎ ﭘﺴﺖ اندازه گیری می کنند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶:۴۵
پیشگیری از بیماری فشارخون

* کنترل وزن ، کم کردن حتی یک کیلوگرم از وزن برای کنترل فشار خون مفید است * انجام ورزش مرتب، 30 دقیقه ورزش در هر روز بهترین راه مبارزه با پرفشاری خون است
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵:۲۶
بازدید فرماندار خاش از شبکه بهداشت و درمان

فرماندار خاش: کیفیت خدمات تمامی دستگاه ها با شاخص کسب رضایتمندی مردم سنجیده می شود...
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱:۴۳
بازدید فرماندار خاش از اداره پست شهرستان

فرماندار خاش: حفظ کرامت انسانی و حرمت ارباب رجوع در ادارات از ارجح ترین مسائل خادمان مردم است...
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰:۱۴
بازدید فرماندار خاش از پروژه در حال اجرای خط انتقال و لوله گذاری گاز شهر

فرماندار خاش: پیرامون رعایت نکات ایمنی و مسائل مربوط به تاسیسات شهری آگاهی بخشی لازم به مردم صورت گیرد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۸:۲۹
مرزهای کشور از امنیت و نظم خوبی برخوردار و کار خدمت‌رسانی به زائران اربعین به بهترین شکل در حال انجام است
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از پایانه مرزی میرجاوه اظهار داشت: براساس آخرین آمار از اول ماه صفر تا امروز، بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر از هموطنان از مرزهای ایران به‌سمت کشور عراق سفر کرده‌اند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵:۳۰
کشف محموله ۹۰ هزار لیتری گازوئیل قاچاق در زاهدان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر قاچاق گسترده فرآوردهای نفتی توسط اعضای سازمان یافته یک باند قاچاق به مرزهای جنوب شرق کشور، با توجه به حساسیت موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳:۱۳
 ۸ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه در یک هفته گذشته 8 نفر از عاملان سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱:۱۸
‌کشف ۲ تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت: روز گذشته پلیس خاش با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹:۲۸
به منظم بودن اطراف تان اشاره کنید

شاید منظم ترین مجموعه ای که اطراف تان می بینید، طبیعت باشد. متناسب با سن و درک کودک تان، نظم طبیعت را به او نشان دهید.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱:۳۰
به زندگی خودت انرژی بده

دنیای زنان بعضی اوقات تفاوت های بزرگی با دنیای مردان دارد و ممکن است بعضی مردها این موضوع را درک نکنند، در اکثر اوقات زنان در هنگام ازدواج مخصوصا در سنین پایین تر تصور می کنند که ساعات عاشقانه در کنار همسرشان خواهند داشت و این آرزوها را در مرد مورد علاقه خود جستجو می کنند. اما گاهی اوقات شاهزاده سوار بر اسب سفید رویای دختران تبدیل به دیو قصه ها می گردد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰:۳۹
۴ راهکار برای درمان اختلال دلبستگی واکنشی

۱- حمایت روانی اجتماعی (Psycho-social) از خانواده برخی از خانواده‌ها به خاطر شرایط بد اقتصادی – اجتماعی توانایی مراقبت درست از کودک را ندارند در چنین شرایطی حمایت مادی از خانواده‌ها عاملی موثر است و شرایط کودک را بهبود خواهد بخشید در این زمینه نقش مددکاران اجتماعی و نهادهای دولتی اهمیت ویژه‌ای دارد.
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۹:۴۵