وبسایت خبری
امروز: یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷
آرشیو مطالب
گروه های خبری:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
از رازهایی که کمتر زنی د‌ر مورد‌ همسرش می‌د‌اند‌ باخبر شوید‌

شما فکر می‌کنید‌ که مرد‌ها، ساد‌ه،‌ بی‌توجه و خود‌خواه هستند‌ اما روانشناسان می‌گویند‌ که آنها نه تنها از زن‌ها پیچید‌ه‌ترند‌، بلکه بسیارد‌قیق به شما و د‌یگر اتفاقات اطراف‌شان توجه می‌کنند‌ و برخلاف تصور شما، بسیارهم فد‌اکار و از خود‌گذشته هستند‌. آنها می‌گویند‌ د‌نیای مرد‌ان هزار و یک پیچ و خم د‌ارد‌ که کمتر زنی از عهد‌ه کشفش برمی‌آید‌.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸:۴۸
اهداف رسیدن به خوشبختی

هرکسی اهدافی را برای رسیدن خود به خوشبختی در ذهن ترسیم می‌کند، اما تحقیقات نشان داده خوشبختی واقعی در احساس آرامش در لحظه حال است.اگر تصمیم دارید اهداف خود را برای سال آینده مشخص کنید این کار را با نگرانی انجام دهید زیرا با این کار مانع تحقق آن می‌شوید.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸:۰۶
خواب بهتر در کودکان

فعالیت های بدنی مانند بازی کردن در پارک ، برنامه های ورزشی و ... را در کودکان افزایش دهید.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۷:۳۱
حیرت از رفتار مردان

مردها دوست ندارند وقتی تلفنی با کسی حرف می‌زنند کسی حرف‌شان را قطع کند یا به آن‌ها حرفی بزند.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۵:۲۱
حلوای هویج

مواد لازم : حلوای هویج هویج پخته و پوره شده: ۱لیوان * روغن مایع: یک چهارم لیوان لیوان گلاب: نصف لیوان * آرد سفید : نصف لیوان شکر : یک لیوان * زعفران آب شده : دو قاشق غذاخوری
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴:۵۵
چند نکته مهم تربیتی

کودکان از مرگ در هراسند بخصوص مرگ والدین. استعدادهای فرزندان را کشف کنید و آن ها را شکوفا کنید.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴:۳۴
چند نکته برای بزرگتر نشان دادن خانه

امروزه با توجه به افزایش زندگی شهرنشینی و نقل مکان از خانه های زیبا و حیاط دار روستایی، که پر از گل و گیاه است، به آپارتمان های کوچک شهری که خود معضلات اجتماعی را پدید آورده است، متراژ کوچک برخی از آپارتمان ها ساکنان آن هار د چرا مشکل کرده است.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۳:۳۹
چگونه خود را در برابر مواد محافظت کنیم؟

برخورداری از زندگی سالم یکی از عوامل مهم پیشگیری از آسیب‌ها به ویژه اعتیاد است. زندگی سالم دارای ابعاد مختلفی است از جمله ابعاد جسمانی، روانی-اجتماعی(مهارتهای زندگی) و معنوی.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۳:۱۰
تمیز کردن کولر

کولر گازی با شروع گرما و فرارسیدن روز‌های تابستان فعالیت خودش را آغاز می کند.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۱:۵۹
تکنیک های طلایی در، درمان بی خوابی

1. هر روز در یک زمان مشخص از خواب بیدار شوید. اینکه در روزهای تعطیل آخر هفته تا دیر وقت بخوابید خیلی وسوسه کننده است، مخصوصا اگر در طول هفته کمبود خواب داشته باشید. اگر مشکل بیخوابی دارید باید هر روز در یک زمان مشخص از خواب بیدار شوید تا بدن تان به این زمان عادت کند.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۰:۴۱
تکنیک شستن لباس های نخی

پارچه های نخی از الیاف پنبه تهیه می شن. اگه یه کم مراعات حال این پارچه های حساس و لطیف رو کنید، می تونید سال ها از لباس نخی تون استفاده کنید، بدون اینکه کوچیک بشه یا تغییر شکل بده.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۹:۴۰
تازه نگه‌داشتن انواع میوه، سبزی ومواد غذایی

چقدر اتفاق افتاده که شما مواد تازه¬ ای را برای لذت بردن از آن ¬ها در طول هفته بخرید ولی وقتی می ¬خواهید از آن استفاده کنید، فاسد شده باشد؟
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷:۰۷
تاثیر زن در جلوگیری از اعتیاد مرد

زن در تمجید و تعریف از مرد باید فقط ویژگی‌های مثبت واقعی او را دسته‌بندی کرده و از هرگونه تظاهر و دروغ به دور باشد؛ در تعریف کردن از او، پشتکار و مداومت داشته و به زمان انجام این اعمال (زمان تعریف و تمجید از مرد) توجه داشته باشد. مثلاً زمانی که افکار مرد بر روی موضوع خاصی متمرکزشده و یا به علت مسایل و مشکلات کار بیرون از منزل بی‌حوصله و عصبانی است، زمان مناسبی برای تعریف و تمجید از او نیست.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۶:۲۵
تأثیر دوستی‌های قبل از ازدواج در زندگی مشترک

دوستی‌های قبل از ازدواج، موضوعی است که برای بسیاری از افراد، سؤالات و ابهامات متعددی ایجاد کرده است. در این مقاله قصد داریم تا به طور مختصر به این مقوله اشاره کنیم و به این سؤال پاسخ دهیم که آیا دوستی‌های قبل از ازدواج می‌توانند منجر به شناخت بهتر و در نهایت، انتخابی بهتر شوند؟
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵:۵۴
پروفسور کمال سرابندی، یکی از نوابغ جهان

پروفسور «کمال سرابندی» Kamal Sarabandi متولد ۱۴ آبان ۱۳۳۵ در زابل می باشد که خانواده پدری اش در حال حاضر در شهر کرج زندگی می کنند، وی عضو شورای مشورتی ناسا ، استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتری و مدیر آزمایشگاه پرتو افشانی دانشگاه میشیگان آمریکا و دریافت کننده جایزه هری راسل ۱۹۹۷میلادی است.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵:۲۳
نکاتی آموزنده به فرزندان

به منطور جلوگیری از به خطر افتادن فرزندتان، پلیس توصیه می كند این نکات را به فرزندتان بیاموزید.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴:۵۳
نحوه منجمد کردن سبزیجات

آیا می‌دانید كه هر نوع سبزی روش خاص خود را برای منجمد كردن دارد؟ تقریبا تمام سبزیجات خام را می‌توان در فریزر نگهداری كرد و ارزش غذایی آنها نیز از بین نخواهد رفت.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴:۲۶
اعتیاد مادر و نقش آن بر سایر اعضای خانواده

- علاوه بر علل و عواملی که در ابتدای بحث به عنوان زمینه های کشش افراد به سوی مواد مخدر ذکر شد، عوامل دیگری را برای اعتیاد زنان در خانواده می توان برشمرد.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۴:۰۱
نکته هایی مهم در فریز کردن مواد غذایی

منجمد کردن غذا سریع ترین و راحت ترین روش برای حفظ خوراکی‌ها در خانه است. امروزه با استفاده از کیسه‌های پلی اتیلن، ظروف پلاستیکی، برچسب‌های فریزر و دیگر لوازم، می‌توانیم به راحتی انواع خوراکی‌ها را در فریزر نگهداری کنیم. رعایت اصول صحیح انجماد غذا به حفظ کیفیت و مواد مغذی خوراکی‌ها هنگام مصرف کمک می‌‌کند.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۳:۲۷
معجزه داروهای گیاهی

استفاده از داروهای گیاهی در درمان آسیب های پوستی مانند زخم و سوختگی با انجام تحقیقات مختلف و تأیید اثربخشی آنها مرسوم گردیده است.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۲:۵۰