وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
آرشیو مطالب
گروه های خبری:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
دیدار فرماندار با شهردار و اعضای شورای اسلامی خاش

فرماندار خاش: مسئولین هر بخشی خادمان مردم هستند.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۴۰
 کارگاه آموزشی مهارت برقراری ارتباط موثر برگزار شد

کارگاه آموزشی "مهارت برقراری ارتباط موثر" با حضور 50 نفر از کارکنان دستگاه های اجرایی در سالن همایش های فرمانداری شهرستان ایرانشهر برگزار شد .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹:۰۹
دیدار فرماندار با مدیران حوزه جهاد کشاورزی

فرماندار خاش: تمام تلاش مسئولین باید در راستای رفع مشکلات مردم و در کسب رضایت مندی آنان باشد.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۶:۵۶
دیدار فرماندار نیکشهر با پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی نیکشهر

فرماندار شهرستان نیکشهر با پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی دیدار و گفت و گو کرد ....
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸:۱۱
راه بوجود آمدن سر خوشی

طناب زدن فقط برای بدن ساز ها یا کسانی که به خاطر بیماری قلبی باید ورزش کنند مناسب نیست بررسی ها نشان داده که طناب زدن مقداری زیادی اندروفین در بدن آزاد می کند . اندروفین هورمونی است که موجب بوجود آمدن سر خوشی می شود به غیر از این حرکت تکراری و مداوم طناب موجب ریلکس شدن عضلات وتمرکز و آرامش عصاب می شود.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸:۰۴
طلاق چه پیامدهایی برای زن و مرد دارد؟

مردم اعتقاددارند که دراین دوره های عاطفی که احساس ضعف می‌کنند وقادر به درست فکرکردن نیستند، سیستم دفاعی وکلای طلاق و دادگستری نیزمشکلات آنهاراحل میکند بعضی از افراد همچنین معتقد هستند که استخدام یک وکیل، راهی برای انتقام گرفتن از طرف دیگر و یا بدست آوردن سریع چیزهایی که میخواند و شایسته آن هستند ،است.متاسفانه ماهیت تهاجمی دادرسی فرایندی طولانی است و کش مکش بیش از حد مضراست و همه ی آنها غالبا یک جنگ پرهزینه می‌شوند ،جایی که نتیجه اش بیشتر آسیب دیدن دو طرف از زمانی که شروع کرده اند است .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۶:۰۴
 طرز تهیه کامل “ذرت مکزیکی” با طعمی فوق العاده بی نظیر

یک “ذرت مکزیکی” فوق العاده خوشمزه را با دستور تهیه پر از قارچ و سس خوشمزه می توان تهیه نمود.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۴:۳۲
صبحانه سالم برای کودکان

جالب است بگوییم در چند ماه اول زندگی شیر مادر تنها غذای کودک است. غذایی که ۵۰ درصد آن چربی است ولی نه تنها باعث بیماری کودک نمی شود که او را قوی می کند. نکته دوم این که ۷۰ درصد مغز از چربی تشکیل شده است و از آن جا که بچه ها باید به سرعت رشد کنند غذاهای حاوی چربی های سالم بهترین غذا برای رشد بدنی و مغزی آن ها است. متاسفانه سبک زندگی امروزی باعث شده که بیشتر ما به غذاهای آماده و فرآوری شده رو بیاوریم. ولی وقتش رسیده است که صبحانه سالم برای کودکان آماده کنیم.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۲:۴۶
تاکوی چدار و تخم مرغ

مواد لازم : نان ترتیلا : 2عدد، سس سالسا : 1 قاشق، پنیر چدار کم چرب و رنده شده : 2قاشق غذاخوری،تخم مرغ همزده : 1عدد،روغن مخصوص سرخ کردنی : 1 قاشق مرباخوری
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱:۱۱
شیوه صحیح مطالعه عامل اصلی موفقیت در امتحان

امتحان ترم نخست دانش آموزان دوره هاي تحصيلي ابتدايي، راهنمايي و متوسطه آغاز شد و با توجه به اينکه نمرات اين ترم در مجموع نمرات ترم هاي بعد تاثير زيادي دارد بنابراين، اهميت اين ترم کمتر از ترم پاياني نخواهد بود. براي موفقيت در امتحانات راه ها و روش هاي مختلفي وجود دارد که بکارگيري اصول درست در مطالعه مطالب درسي از جمله عوامل موفقيت در امتحانات است.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۹:۳۴
شکست

اگر اشتباه کرده اید ، حتی اگر اشتباهتان جدی است ، همیشه شانس دیگری برای شما وجود دارد . آنچه ما شکست می دانیم ، به زمین خوردن نیست ، بلکه روی زمین افتاده باقی ماندن است .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸:۰۸
شخصیت های مناسب شغل روانشناسی بر اساس شخصیت شناسی MBTI

ENFJ این تیپ شخصیتی دوست دارند به دیگران کمک کنند تا از زندگی خود لذت ببرند. آنها درمانگرهای بانفوذ و گرمی هستند که راه حل ها و انتخاب های احتمالی را به خوبی تشخیص و به مراجعان خود ارائه می دهند.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۶:۱۹
شتاب زدگی

دانش اموزان تیز هوش اغلب اوقات به دلیل فعالیت های هم پوش متعددبیش از اندازه گرفتار و در گیر هستند .
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۳:۳۰
کارگاه آموزشی بهداشت روان در روستای لار زاهدان برگزار شد
بهداشت روان

متاسفانه در آینده ای نه چندان دور اید منتظر افزایش بیماران روانی در جامعه باشیم و حداقل یک نفر مبتلا به آنان در هر خانواده ببینیم عوامل زیادی در این زمینه دخالت دارند.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰:۲۴
کارگاه اعتیاد در زنان و پیشگیری از آن در روستای لار برگزار شد
اعتیاد در زنان

زنان جز نخستین قربانیان بسیاری از آسیب ها و انحرافات اجتماعی اند. در این میان اعتیاد اگر نه اولین و عمده ترین، بلکه یکی از مهمترین آنان است.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۸:۴۴
سوغاتی‌های آذربایجان شرقی

یکی از گران ترین خشکبار های ایران و هم چنین سوغات ایرانی، سوغات دیار دیدنی و سرسبز آذربایجان شرقی است. مردمان خونگرم و مهمان نواز و هنرمندش، در عرصه صنایع دستی، صاحب سبک و میراث دار فرهنگ غنی ایرانیان بوده و امیدواریم در سال حمایت از کالای ایران، میراث ملموس و ناملموس این خطه، بیش از پیش مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۱:۱۷
سوغات سمنان؛ پسته معروف دامغان را فراموش نکنید!

معروف‌ترین سوغات سمنان شامل نان بسقیمات، شیرمال و انواع صنایع دستی مانند سوزن دوزی یا چاپ قلمکاری می‌شود. استان سمنان یک راه ارتباطی میان تهران و مشهد مقدس است. دامغان نیز از شهر‌های مهم این استان است که پسته معروفی دارد.
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۹:۴۴
سه ‌پايه سلامت روان

سازمان جهاني بهداشت که هدف خود را دستيابي به عالي‌ترين سطح ممکن بهداشت براي همه مردم تعيين کرده، در اساسنامه خود در تعريف سلامت مي‌گويد: «منظور از سلامت، حالت رفاه کامل جسماني، رواني و اجتماعي است، نه صرفا فقدان بيماري يا عللي.» براساس اين تعريف، فردي داراي سلامت روان است که: «توانمندي‌هاي خود را بشناسد و توانايي مقابله با استرس‌هاي روزمره را داشته باشد و به شکل مفيد و موثري در جامعه مشاركت و فعاليت داشته باشد.»...
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷:۵۶
سه پرسش سقراط

هر زمان شایعه ای روشنیدیدو یا خواستید شایعه ای را تکرار کنید این فلسفه را در ذهن خود داشته باشید!
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۶:۰۰